Definitieve deelnemerslijst Amstel Gold Race
De definitieve deelnemerslijst van de Amstel Gold Race die op paaszondag 20 april in Nederlands Limburg. Roman Kreuziger won vorig jaar en start dus met het nummer 1.
Tinkoff-Saxo Bank
1. Roman Kreuziger (Tsj); 2. Michael Valgren (Den); 3. Jesper Hansen (Den); 4. Karsten Kroon (Ned); 5. Bruno Pires (Por); 6. Chris-Anker Sörensen (Den); 7. Nicki Sörensen (Den); 8. Rory Sutherland (Aus)
AG2R-La Mondiale
11. Romain Bardet (Fra); 12. Carlos Betancur (Col); 13. Guillaume Bonnafond (Fra); 14. Mikael Cherel (Fra); 15. Ben Gastauer (Lux); 16. Sebastien Minard (Fra); 17. Matteo Montaguti (Ita); 18. Christophe Riblon (Fra)
Astana
21. Vincenzo Nibali (Ita); 22. Borut Bozic (Slo); 23. Jakob Fuglsang (Den); 24. Enrico Gasparotto (Ita); 25. Alexey Lutsenko (Kaz); 26. Andriy Grivko (Oek); 27. Maxim Iglinskiy (Kaz); 28. Lieuwe Westra (Ned)
Belkin
31. Bauke Mollema (Ned); 32. Jos van Emden (Ned); 33. Jonathan Hivert (Fra); 34. Paul Martens (Dui); 35. Lars-Petter Nordhaug (Nor); 36. Bram Tankink (Ned); 37. David Tanner (Aus); 38. Laurens ten Dam (Ned)
BMC Racing Team
41. Philippe Gilbert; 42. Marcus Burghardt (Dui); 43. Ben Hermans; 44. Dominik Nerz (Dui); 45. Samuel Sanchez (Spa); 46. Greg Van Avermaet; 47. Michael Schär (Zwi); 48. Peter Velits (Svk)
Cannondale
51. Alberto Bettiol (Ita); 52. Alessandro De Marchi (Ita); 53. Michael Koch (Dui); 54. Marco Marcato (Ita); 55. Jean-Marc Marino (Fra); 56. Matej Mohoric (Slo); 57. Daniele Ratto (Ita); 58. Davide Villella (Ita)
FDJ.fr
61. Arnaud Courteille (Fra); 62. Murilo Fischer (Bra); 63. Arnold Jeannesson (Fra); 64. Matthieu Ladagnous (Fra); 65. Jeremy Roy (Fra); 66. Benoit Vaugrenard (Fra); 67. Jussi Veikkanen (Fin); 68. Anthony Roux (Fra)
Garmin-Sharp
71. Thomas Dekker (Ned); 72. Sebastian Langeveld (Ned); 73. Alex Howes (USA); 74. Daniel Martin (Ier); 75. Ramunas Navardauskas (Lit); 76. Nathan Haas (Aus); 77. Tom Jelte Slagter (Ned); 78. Fabian Wegmann (Dui)
Lampre-Merida
81. Damiano Cunego (Ita); 82. Matteo Bono (Ita); 83. Mattia Cattaneo (Ita); 84. Rui Costa (Por); 85. Nelson Oliveira (Por); 86. Diego Ulissi (Ita); 87. Rafael Valls (Spa); 88. Kristijan Durasek (Kro)
Lotto-Belisol
91. Bart De Clercq; 92. Tony Gallopin (Fra); 93. Pim Ligthart (Ned); 94. Jurgen Van den Broeck; 95. Tosh Van der Sande; 96. Dennis Vanendert; 97. Jelle Vanendert; 98. Tim Wellens
Movistar Team
101. Alejandro Valverde (Spa); 102. Imanol Erviti (Spa); 103. John Gadret (Fra); 104. Jesus Herrada (Spa); 105. Jon Izaguirre (Spa); 106. Jose Ivan Gutierrez (Spa); 107. Benat Intxausti (Spa); 108. Gorka Izaguirre (Spa)
Omega Pharma-Quick Step
111. Michal Kwiatkowski (Pol); 112. Jan Bakelants; 113. Michal Golas (Pol); 114. Tony Martin (Dui); 115. Wout Poels (Ned); 116. Pieter Serry; 117. Zdenek Stybar (Tsj); 118. Julian Alaphilippe (Fra)
Orica-GreenEdge
121. Simon Gerrans (Aus); 122. Michael Albasini (Zwi); 123. Simon Clarke (Aus); 124. Mathew Hayman (Aus); 125. Daryl Impey (ZAF); 126. Michael Mattthews (Aus); 127. Christian Meier (Can); 128. Pieter Weening (Ned)
Team Europcar
131. Thomas Voeckler (Fra); 132. Yukiya Arashiro (Jap); 133. Davide Malacarne (Ita); 134. Bryan Coquard (Fra); 135. Cyril Gautier (Fra); 136. Perrig Quemeneur (Fra); 137. Kevin Reza (Fra); 138. Angelo Tulik (Fra)
Team Giant-Shimano
141. Simon Geschke (Dui); 142. Roy Curvers (Ned); 143. Koen de Kort (Ned); 144. Dries Devenyns; 145. Tom Dumoulin (Fra); 146. Thierry Hupond (Fra); 147. Reinardt Janse Van Rensburg (ZAF); 148. Albert Timmer (Ned)
Team Katusha
151. Joaquin Rodriguez (Spa); 152. Giampaolo Caruso (Ita); 153. Sergei Chernetskiy (Rus); 154. Alexandr Kolobnev (Rus); 155. Alberto Losada (Spa); 156. Daniel Moreno (Spa); 157. Angel Vicioso (Spa); 158. Eduard Vorganov (Rus)
Team Sky
161. Ian Boswell (USA); 162. Nathan Earle (Aus); 163. Joshua Edmondson (GBr); 164. Edvald Boasson Hagen (Nor); 165. Christian Knees (Dui); 166. Danny Pate (USA); 167. Ben Swift (GBr); 168. Geraint Thomas (GBr)
Trek Factory Team
171. Matthew Busche (USA); 172. Boy van Poppel (Ned); 173. Fabio Felline (Ita); 174. Bob Jungels (Lux); 175. Andy Schleck (Lux); 176. Fränk Schleck (Lux); 177. Kristof Vandewalle; 178. Haimar Zubeldia (Spa)
Androni Giocattoli-Venezuela
181. Marco Bandiera (Ita); 182. Manuel Belletti (Ita); 183. Marco Frapporti (Ita); 184. Johnny Hoogerland (Ned); 185. Antonio Parrinello (Ita); 186. Nicola Testi (Ita); 187. Omar Bertazzo (Ita); 188. Andrea Zordan (Ita)
CCC Polsat-Polkowice
191. Davide Rebellin (Ita); 192. Jaroslaw Marycz (Pol); 193. Bartlomiej Matysiak (Pol); 194. Lukasz Owsiak (Pol); 195. Maciej Paterski (Pol); 196. Marek Rutkiewicz (Pol); 197. Adrian Honkisz (Pol); 198. Adrian Kurek (Pol)
IAM Cycling
201. Sylvain Chavanel (Fra); 202. Matthias Brändle (Oos); 203. Stefan Denifl (Oos); 204. Pirmin Lang (Zwi); 205. Reto Hollenstein (Zwi); 206. Thomas Lövqvist (Zwe); 207. Jérôme Pineau (Fra); 208. Aleksejs Saramotins (Let)
Topsport Vlaanderen-Baloise
211. Edward Theuns; 212. Pieter Jacobs; 213. Eliot Lietaer; 214. Thomas Sprengers; 215. Preben Van Hecke; 216. Arthur Vanoverberghe; 217. Pieter Vanspeybrouck, 218. Zico Waeytens
Wanty-Groupe Gobert
221. Björn Leukemans; 222. Jerôme Baugnies; 223. Wesley Kreder (Ned); 224. Laurens De Vreese; 225. Michel Kreder (Ned); 226. Marco Minnaard (Ned); 227. Nico Sijmens; 228. James Vanlandschoot
Bardiani Valvole-CSF Inox
231. Sonny Colbrelli (Ita); 232. Enrico Barbin (Ita); 233. Enrico Battaglin (Ita); 234. Nicola Boem (Ita); 235. Francesco Bongiorno (Ita); 236. Marco Canola (Ita); 237. Angelo Pagani (Ita); 238. Edoardo Zardini (Ita)