NIEUW: Blog reclamevrij maken?

E-mail mij

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


Ik zoek

Alles wat te maken heeft met weerstanders en politieke
 gevangenen die terechtgesteld zijn,of omgekomen in
 de Concentratiekampen Documenten zoals ,
doodsprentjes ,kampbrieven afscheidsbrieven ,
overlijdingsakten , krantenknipsels ,Dagboeken ,
foto's , copy's

Is er iemand van Uw familie die terechtgesteld
 is of omgekomen in een kamp , en niet vermeld
 staat op mijn naamlijsten laat het mij dan aub weten ,
zodat deze mee kan opgenomen worden in de lijsten .

        

Je suis à la recherche de:
tout ce qui concerne les combattants
de la résistance et prisonniers
qui sont éxecutés ou qui sont
morts dans le camps
de concentration de 1939-1945
Documents tels que des images de mort,
lettres de camp,lettres d'adieu
actes de la passion,coupures de journaux
agendas ,foto's copy's etc
Avez-vous un membre  la famille qui a eté
execute ou qui est mort dans un camp
et qui n'est pas mentionné dans mes
listes de noms, faites le savoir s.v.p
afin de l'ajouter dans la liste des
victimes de guerre

Mijn favorieten
  • Breendonk
  • Blog als favoriet !
    .

    .

    .

    .

    Archief per maand
  • 08-2017
    web counter
    Overleden in Concentratiekampen,A tot E



    04-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Auschwitz Birkenau


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Aarens Gaston

      30.12.1920

      Leuven

      Görden Brandenburg. Onthoofd

      04.12.1944

      Abeert Gabriel

      11.05.1922

      Manchota

      Zschachwitz

      03.02.1945

      Abeloos Guillaume

      27.08.1894

      St. Lambrechts - Woluwe

      Flossenburg

      28.03.1945

      Aben Hubert Peter

      23.04.1888

      Horn

      Wolfenbüttel

      11.04.1944

      Abrahamson Jacob Joseph

      23.07.1892

      Arnhem

      Bemburg/Saale

      05.06.1942

      Abramovicz ( Pytel Dora )

      28.03.1891

      Brussel

      Auschwitz

      03.08.1942

      Abramowicz Aisek

      01.07.1928

      ? Polen

      Langenstein-Zwieberge

      05.04.1945

      Abras Auguste

      07.08.1883

      Dave ? Flostoy

      Bergen-Belsen

      ??.??.1945

      Abras Joseph

      18.02.1922

      Namen

      Ellrich

      24.11.1944

      Abrassart Marcel

      06.09.1922

      ?

      Mauthausen

      23.04.1945 of
      25.04.1945

      Absil Paul Albert Nicolas

      03.08.1924

      Knokke aan Zee.

      Dora

      24.05.1944

      Accarain Jean

      10.03.1921

      Vorst ? Etterbeek

      Wolfenbüttel ? Sonnenburg

      07.03.1944

      Achten Albert Maria Nicolaas

      19.07.1908

      Hasselt

      Bremen-Blumenthal (Deschimag)

                   

      30.12.1944

      Achten Jan Maria Jules Robert

      20.01.1914

      Diepenbeek

      Auffanglager Breendonk .Terechtgesteld

      11.04.1944

      Ackerman Raymond

      17.03.1923

      Mechelen

      Essen

      26.03.1944

      Ackermann Léo Arthur Rosalia

      05.02.1922

      Mechelen

      Onbekend

      ??.04.1945

      Ackermann Richard

      29.03.1902

      ?

      Dora-Mittelbau

      22.06.1944

      Ackermans Jean Theophile A

      31.01.1916

      Luik

      Citadel Luik .Gefusilleerd

      06.10.1943

      Acx Dieudonné Raphaël

      16.11.1919

      Brussel

      Sulingen

      26.04.1945

      Adam Albert

      24.03.1914

      Esch-sur-Alzette

      Sachsenhausen

      02.02.1942

      Adam Edouard Nicolas ( L'Abbe )

      25.05.1911

      Ciney

      Bergen-Belsen

      19.11.1944

      Adam Felicien

      05.03.1911

      Seraing

      Mauthausen

      30.08.1942

      Adam Harry

      20.03.1914

      Brussel

      Augsburg

      03.02.1944

      Adam Jean Nicolas Mathieu

      31.05.1909

      Herstal

      Lübeck

      ??.04.1945

      Adam Jozef

      10.03.1918

      ?

      Dora-Mittelbau

      22.08.1943

      Adam Maurice

      24.10.1922

      Thy - Le - Château

      Marche-en-Fam. Gefusilleerd

      02.09.1944

      Adam Raphaël

      24.04.1916

      Frameries

      Luneburg ( bombardement )

      05.04.1945

     


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Adam Victor Joseph   Alias"Maurice"

      05.09.1913

      Bouillon

      Citadel Luik . Gefusilleerd

      21.04.1944

      Adamides Marcel

      29.01.1923

      ?

      Dora -Nordhausen

      15.12.1944

      Adams René

      08.10.1909

      Grimbergen

      Dortmund . Terechtgesteld

      30.06.1943 of
      15.05.1944

      Adamski Jean

      14.02.1922

      Bochum

      Güsen

      28.01.1943

      Adang Frans

      02.11.1904

      Diest

      Gross-Rosen

      15.01.1945

      Adans Marcel

      09.01.1915

      Luik

      Bergen-Belsen

      19.02.1945

      Adant Ferdinand Joseph

      28.07.1903

      Merbes Le Château

      Buchenwald

      01.06.1944

      Adelaire Julien

      28.10.1922

      Pessoux

      Hamburg-Finkenwerder ( Deutshe Werft )

      31.12.1944

      Adelski ( Cohen Sientje )

      06.07.1909

      Sint Gilles bij Brussel

      Auschwitz

      25.05.1944

      Adler ( Lewinson ) Sonia

      15.12.1885

      Odessa ( Rusland )

      Auschwitz 

      tussen 1942
      en  1945

      Adler Eugéne

      18.06.1888

      ?

      Mauthausen

      04.12.1944

      Adler Moritz

      15.02.1902

      ?

      Mauthausen

      01.08.1942

      Adler Schmul

      01.07.1889

      ?

      Güsen

      05.02.1945

      Adorni Antonio

      09.06.1925

      ?

      Kahla

      11.12.1944

      Adriaans-Eijlenbosch Caroline

      29.05.1900

      ?

      Dodenmars, Belzig

      27.04.1945

      Adriaens Henri

      02.07.1916

      Scherpenheuvel

      Flossenburg

      22.02.1945

      Adriaens Leon Joseph

      05.08.1893

      Luik

      Dora

      22.06.1944

      Adriaensen Arie  Jan Constant

      18.03.1912

      Antwerpen

      Mittelbau

      28.10.1944

      Adriaensen Jozef

      08.11.1906

      Borgerhout

      Gross - Rosen

      20.11.1944

      Adriaensen Raymond

      18.11.1920

      Saint Servant

      Buchenwald

      19.02.1945

      Adriaensens Felix

      21.08.1919

      Borgerhout

      Dora

      20.11.1944

      Adriaenssens  Denis Joseph

      20.03.1920

      St. Jans Molenbeek

      Sachsenhausen

      ??.04.1945

      Adriaenssens Albert Jozef

      08.11.1915

      Antwerpen

      Mauthausen-Gusen

      13.12.1942

      Adriaenssens Constant

      19.07.1907

      Berchem

      Hameln ( Stadtkrankenhaus )

      18.02.1945

      Adriaenssens Fransçois Jean

      14.03.1911

      Antwerpen

      Mauthausen

      09.12.1942

      Adriaenssens Marcel

      12.01.1909

      Antwerpen

      Buchenwald

      02.03.1945

      Aduce Flora

      08.04.1925

      ?

      Flossenburg

      23.02.1944


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Aeck Henri Remi

      07.04.1908

      Bailleul ( France )

      Sachsenhausen - Oranienburg

      04.02.1945

      Aenspeck Georges

      12.10.1905

      St.Jans Molenbeek

      Mauthausen

      05.09.1942

      Aerden Henri

      20.11.1897

      Antwerpen

      Antwerpen .  Gefusilleerd

      20.11.1942

      Aernaut Robert A

      19.09.1906

      Mechelen

      Berlijn-Tegel .Gefusilleerd

      11.11.1942

      Aerts Denis Albert

      21.05.1919

      Merksplas

      Transport van  Ellrich   naar Oraniênburg

      14.04.1945

      Aerts Felix Joannes

      26.06.1909

      Kortrijk-Dutsel

      Harzungen

      28.01.1945

      Aerts Franciscus Edward

      10.02.1911

      Herselt

      Dora

      22.12.1944

      Aerts Franciscus FL

      19.02.1897

      Borgerhout

      Gross-Rosen

      21.11.1944

      Aerts François Guilielmus

      07.02.1913

      Herent

      Auffanglager Breendonk .Terechtgesteld

      26.04.1944

      Aerts Frans

      30.05.1913

      Ruisbroek

      Flossenburg

      24.03.1945

      Aerts Frans Jozef

      23.04.1921

      Herentals

      Offenburg . Opgehangen

      12.04.1945

      Aerts Hendrik Isidoor

      10.01.1925

      Herentals

      Gross-Rosen

      18.12.1944

      Aerts Jan Theofiel

      20.06.1924

      Begijnendijk

      Hersbruck

      16.03.1945

      Aerts Joannes Baptista

      23.06.1915

      Ruisbroek

      Gross-Strehlitz

      08.05.1945 ?

      Aerts Johanna Maria

      23.10.1888

      Lier

      Bergen-Belsen

      13.05.1945

      Aerts Josepha Maria Seraphina

      23.04.1902

      Koningshooikt

      Ravensbrück

      01.02.1945

      Aerts Maria

      18.01.1921

      Herselt

      Belzig

      25.04.1945

      Agneessens Guillaume

      24.01.1906

      Lembeek

      Neuengamme

      28.02.1945 of
      ??.03.1945

      Agnessens Louis

      03.07.1910

      Montignies-sur - Sambre

      Dora

      10.02.1945

      Aisenstein Mechin

      04.11.1909

      ?

      Güsen

      08.04.1945

      Ajbeszyc  ( Ajbesjuc ) David

      04.01.1889

      Warschau ? Warszawa

      Keulen

      06.08.1944

      Ajdler-Wolf Willy

      02.01.1906

      Brussel

      Bergen-Belsen

      10.05.1945

      Ajzenstein Nuchum

      04.11.1909

      ?

      Güsen

      08.04.1945

      Akker Joak

      03.03.1914

      ?

      Auschwitz

      28.07.1942

      Akkermans Clarence  Jean

      28.11.1923

      Genk

      Güsen

      16.04.1943

      Albert Armand

      10.04.1881

      Berchem

      Gross-Rosen

      12.12.1944

      Albert Georges

      ?

      Esneux

      Harzungen

      ??.12.1944


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Albert Henri

      30.05.1882

      Schaarbeek
      ( Brussel )

      Dachau

      10.03.1945

      Albert Henry

      13.05.1882

      Brussel

      Dachau

      10.03.1945

      Albert Jacoues Louis

      12.07.1901

      Herve

      Citadel Luik .Gefusilleerd

      29.06.1943

      Albert Jean

      30.10.1904

      Sprimont

      Harzungen

      28.01.1945

      Albert Maurice

      07.10.1917

      Laeken

      Auschwitz-Birkenau

      tussen  1942
      en 1945

      Albert Romain

      15.02.1921

      Biévres

      Ronet . Gefusilleerd

      01.12.1943

      Alberty Norbert Nicolas Joseph

      31.05.1918

      Orgeo

      Hannover-Misburg (Deurag)

      18.09.1944

      Alboort Alphonse Albert

      02.11.1925

      Berchem

      Neuengamme

      06.03.1945

      Albrecht ?

      26.07.1909

      ?

      Mauthausen

      06.01.1941

      Albrecht Floran

      30.04.1870

      ?

      Mauthausen

      13.08.1944

      Albrecht Hans

      17.12.1899

      ?

      Dora-Mittelbau

      06.02.1944

      Alderson Jeuniau

      02.05.1910

      Jumet

      Cestona ( Spanje )

      25.04.1943

      Alecteur Robert

      18.05.1920

      St Pieters Jette

      Ring

      15.04.1945

      Alen Ferdinand

      03.02.1887

      Halen

      Dora-B3

      13.07.1944

      Alen Georges Jacob

      10.10.1922

      Wakken

      Dora ?

      ??.??.1945

      Alen Michaël

      17.03.1890

      Lommel

      Balen-Malou . Gefusilleerd

      11.09.1944

      Alexander Jean Joseph Julien

      26.10.1894

      Etterbeek

      Neuengamme

      26.02.1942

      Alexandre Marcel Edouard

      24.08.1901

      St Jans Molenbeek

      Güsen

      18.04.1944

      Alexandre René Alias Haidon A

      24.02.1923

      ?

      Mauthausen

      11.04.1945

      Alexant Adriaan

      28.02.1924

      ?

      Dora-Nordhausen

      19.11.1944

      Alfred Albrecht

      23.07.1901

      ?

      Dora-Mittelbau

      05.04.1944

      Algoet Kamiel Rudolf

      30.09.1874

      Kaster bij Ansegem

      Gross - Rosen

      09.12.1944

      Algoet Willy Octaaf  Esther

      08.08.1926

      Dendermonde

      Dendermonde .Laffelijk neergeschoten

      04.09.1944

      Alibozek Wojciek

      18.11.1899

      Wojtawa ( Polen )

      Mauthausen ( Gusen )

      13.01.1944

      Allaert André Albert

      03.02.1916

      Loppem

      Mauthausen

      21.04.1945

      Allaert Constance

      24.10.1909

      Aartselaar

      Ravensbrück

      15.02.1945

      Allaert Juliaan Gerard

      13.04.1902

      Lichtervelde

      Gross-Rosen

      20.11.1944


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Allaert Maurice André

      22.03.1928

      Oostkamp

      Gusen

      21.02.1945

      Allaerts Jean

      10.07.1907

      Verviers

      Gross-Rosen

      02.12.1944

      Allain Emile Marcel Julien

      07.01.1920

      Calais

      Auffanglager Breendonk . Terechtgesteld

      01.03.1944

      Allard Georges

      19.07.1921

      Luik

      Hersbruck

      23.11.1944

      Allard Maurice

      29.11.1896

      Stavelot ?

      Flossenburg

      15.04.1945

      Allard René Arille

      02.03.1902

      Jumet

      Güsen

      31.03.1943

      Allart Antoine

      21.02.1885

      Frameries

      Wolfenbüttel

      20.04.1944

      Allemeersch Jeroom

      06.09.1919

      Oudenburg

      Marchienne (Fr ) Neergeschoten

      02.09.1944

      Allemeersch Remy

      13.02.1919

      Mosles

      Neuengamme

      31.12.1944?
      07.03.1945

      Allers Hans

      19.12.1902

      ?

      Dora-Mittelbau

      18.02.1944

      Allewaert Jules

      25.07.1892

      Izegem

      Flossenburg

      12.01.1945

      Alloche Lucien

      29.01.1922

      Saint Guyomard ( Fr )

      Langenstein-Zweiberge

      09.04.1945

      Alloo François

      11.07.1917

      Herstal

      Auffanglager Wöbbelin

      15.04.1945

      Alonsius Michel Joseph

      21.07.1899

      Schaarbeek

      Neuengamme

      12.05.1942

      Alstens Albert

      09.05.1871

      Mons

      Dachau

      27.12.1944

      Altbauer Josef

      09.06.1885

      ?

      Bergen-Belsen

      18.03.1945

      Altbaum Isaac

      16.10.1913

      Antwerpen

      Auffanglager Breendonk

      03.03.1943

      Altenhoff Richard  Jean Paul

      20.06.1913

      Brussel

      Tir National te Schaarbeek Gefusilleerd

      30.03.1944

      Altmann Marc

      17.05.1885

      ?

      Dora-Mittelbau

      11.03.1944

      Amarant Leibisch

      09.07.1909

      ?

      Solvay

      17.04.1945

      Ambroise Mathieu

      10.10.1874

      La Grange - Esneux

      Hody .Gefusilleerd

      06.09.1944

      Ameel Alphonse

      16.03.1897

      Staden

      Bergen-Belsen

      08.05.1945

      Ameryckx Joseph

      10.02.1923

      Bosvoorde

      Mellensee

      ??.04.1945

      Ameye André Florent

      13.06.1912

      Moeskroen

      Neuengamme

      01.09.1944

      Ameye Edmond

      29.07.1900

      Deerlijk ( Gent )

      Bergen-Belsen

      12.04.1945

      Ameye Julien

      28.08.1901

      Lens ( Frankrijk )

      Auffanglager Breendonk. Terechtgesteld

      07.03.1944

      Ameye Maurice

      28.08.1895

      Tielt

      Dora of Ellrich

      10.04.1944


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Ameye Michael

      07.06.1906

      Moeskroen

      Neuengamme

      08.03.1945

      Amont Jean Baptiste

      28.09.1901

      Molenbeek

      Neuengamme

      03.01.1945

      Amson Ernest

      24.05.1906

      Brussel

      Kaunas ( Lithuanie )

      20.05.1944

      Anastasiades Grégoire

      25.12.1897

      Thessaloniki ( GR )

      Neuengamme

      14.12.1944

      Ancart Alexandre

      16.03.1902

      Cortil - Noirmont

      Auffanglager Breendonk . Terechtgesteld

      06.01.1943

      Anciaux André

      22.07.1925

      Dinant

      Harzungen

      09.02.1945

      Ancion Jacques

      16.06.1924

      Haine-St Paul

      Schandelah

      28.02.1945

      Ancion Jacques Joseph Célin Ghislain

      15.11.1919

      Boncelles

      Auffanglager Breendonk .Terechtgesteld

      30.11.1943

      Ancyaux Maria

      04.03.1912

      Gelula ( FR )

      Dortmund - Lübeckerstrasse

      20.01.1944

      Andelhofs Edouard

      20.10.1916

      Luik

      Pflegeanstalt Bernburg

      31.05.1942

      André André

      16.05.1895

      Vieux-Fangne-Mont

      Buchenwald

      31.01.1945

      Andre Arthur

      19.12.1888

      Montigny-Sur -
      Sambre

      Auffanglager Breendonk .Terechtgesteld

      29.11.1943

      Andre Camille

      15.06.1910

      ?

      Sonnenburg

      30?31.01.1945

      André Gaston

      30.06.1906

      La Louviére

      Neuengamme

      10.01.1945

      Andre Georges

      10.02.1914

      Fayt-lez-Manage

      Köln-Klingelpütz . Onthoofd

      04.11.1943

      Andre Georges

      12.01.1911

      Brussel

      Mauthausen

      06.04.1945

      André Georges Ghislain Emile Joseph

      26.03.1897

      Marcinelle

      Mauthausen

      02.12.1942

      André Henri

      08.01.1922

      Etterbeek

      Bergen-Belsen

      25.04.1945

      André Julien

      23.05.1898

      Leuven

      Buchenwald

      28.03.1945

      Andre Leonard J

      14.07.1913

      Naninne

      Hody . Gefusilleerd

      06.09.1944

      Andre Leopold

      26.02.1921

      Naninne

      Hody . Gefusilleerd

      06.09.1944

      André Pierre

      23.11.1904

      Francorchamps

      Oraniënburg ( Vermist )

      ?

      André Raymond

      12.01.1902

      Jambes

      Hamburg-Hammerbrook (Spaldingstrase)

      15.03.1945

      Andrée August

      15.11.1878

      Ransart

      Wolfenbüttel onthoofd

      07.06.1944

      Andres Paul

      24.02.1905

      ?

      Mauthausen

      01.03.1943

      Andries  Frans Marie Jozef

      10.11.1921

      Hingene 

      Dachau

      11.02.1945

      Andries Alfons                                

      14.09.1905

      Zantvliet

      Gross-Rosen  ( Bautzen )

      31.03.1945


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Andries August

      06.12.1885

      Hingene

      Mechelen . Gefusilleerd

      21.06.1942

      Andries Franciscus

      23.05.1911

      Zandvliet

      Ellrich

      15.12.1944

      Andries Frans Marie Jozef

      10.11.1921

      Hingene

      Dachau

      11.02.1945

      Andries Georges

      27.12.1913

      Brussel

      Güsen

      28.02.1945

      Andries Louis

      22.05.1909

      Neerlinter

      Olpe ( Duitsland )

      ?

      Andries Lucien Joseph

      31.10.1912

      Houdeng Aimeriers

      Sandbostel

      ??.04.1945

      Andries Maurits

      30.10.1894

      Aalter

      Auffanglager Breendonk .Terechtgesteld

      30.11.1943

      Andrieu Charles

      20.09.1903

      Neuilly-en-Thelle ( Fr )

      Buchenwald

      17.08.1944

      Andrieux Albert

      21.06.1890

      Nalinnes

      Güsen

      08.12.1942

      Andris Jules Hervé

      18.01.1907

      Ransart

      Güsen

      02.12.1942

      Aneme René ( Priester )

      07.01.1896

      Châtelineau

      Keulen

      04.11.1943

      Anguéloff Theodore ( Todor )

      12.01.1900

      Kusteinvic (Bulgarije)

      Auffanglager Breendonk .Terechtgesteld

      30.11.1943

      Anseel Roger

      23.10.1922

      Wulveringen

      Langenstein-Zwieberge

      24.11.1944

      Anselme Raymond Louis Joseph

      28.01.1911

      Marbehan-Rulles

      Elrich ( Evacuatie )

      30.04.1945

      Ansion Fernand

      29.12.1910

      Aarlen

      On .Gefusilleerd

      05.09.1944

      Antoine Fernand L

      07.11.1883

      Namen

      Dachau

      08.01.1945

      Antoine Nikolas

      27.12.1904

      Sart Lez Spa

      Dora

      16.05.1944

      Antoine Robert

      19.11.1920

      Herve

      Citadel Luik . Gefusilleerd

      09.11.1942

      Anuszewicz Salomon

      07.05.1922

      Istanbul

      Auschwitz

      tussen 1942
      en 1945

      Aout Amélie

      ?

      Evere

      Essen

      10.02.1943

      Aout Arthur

      03.10.1879

      Tamines

      Buchenwald

      ??.04.1945

      Apel Arnold

      29.11.1909

      Craciunesti

      Auschwitz  

      Tussen1943
      en 01.6.1945

      Apelbaum Aron

      30.05.1906

      ?

      Solvay

      17.04.1945

      Appelman Cornelis (Charles)

      10.12.1920

      Utrecht

      Citadel Luik .Gefusilleerd

      26.11.1943

      Appels Raphaél

      20.09.1917

      Tessenderloo

      Mauthausen ( Infirmerie )

      24.03.1945

      Appeltans Léopold Arthur

      28.06.1921

      Neerwinden

      Citadel Luik .Gefusilleerd

      24.11.1943

      Appeltans Louis Frans Joseph

      07.03.1921

      Geetbets

      Bergelers . Neergeschoten

      22.06.1944


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Arcq Edouard Marcel

      21.01.1887

      Jumet

      Neuengamme . Gefusilleerd

      10.01.1945

      Arditi Moïse

      09.06.1908

      Brussel

      Obertraubling

      09.03.1945

      Arduini Vitorio

      30.10.1904

      ?

      Kahla

      10.12.1944

      Arend Andries

      05.09.1889

      Bunsbeek

      Harzungen

      11.11.1944

      Ariens Jozef

      24.07.1915

      Antwerpen

      Oraniënburg

      ??.??.1945

      Arnaut Robert

      19.09.1906

      Antwerpen

      Berlijn-Tegel . Gefusilleerd

      11.11.1942

      Arnauts Lodewijk

      28.04.1915

      Glasgow ( GB )

      Langenstein-Zweiberge

      04.04.1945

      Arnauts Maurice Henri Léon

      10.10.1902

      Brussel

      Mauthausen

      07.08.1944

      Arning Anton Johann

      04.09.1902

      Dortmund

      Dora-Mittelbau

      03.07.1944

      Arnold Philippe

      17.05.1901

      Berthelemy

      Sachsenhausen

      05.03.1945

      Arnolds Jean Mathieu Joseph ( Kapelaan )

      07.03.1904

      Boelen ?  Balen a/Vesder

      Berlijn

      28.08.1944

      Arnould Céline
      née Gehenot

      62 Jaar

      ?

      Ravensbruck

      ??.04.1945

      Arnould Constant

      16.05.1909

      Bousseval ( Houyet )

      Neuengamme

      17.01.1945

      Arnould Georges

      02.09.1889

      ?

      Sachsenhausen

      07.02.1945

      Arnould loir Rosalie

      39 Jaar

      ?

      Mauthausen

      20.03.1945

      Arnould Paul

      08.05.1906

      Hayange

      Dachau

      08.02.1945

      Aronstein Nicolas

      9?22.11.1879

      Moskva

      Mauthausen

      12.10.1942

      Art Cristiaen Oscar

      01.11.1897

      Marchienne-au-Pont

      Mauthausen

      26.11.1942

      Aschgau Franz 

      19.09.1899

      ?

      Dachau

      02.02.1945

      Asselborn  Félix

      26.11.1910

      Freylange

      Citadel Luik .Gefusilleerd

      24.05.1944

      Asten éps. Delvaux  Joséphine

      18.10.1910

      ?

      Amstetten

      20.03.1945

      Astier de Vilatte Renée

      46 Jaar

      ?

      Vermist in Duitsland

      1944-45

      Astier Vilatte Renee

      32 Jaar

      ?

      Vermist  in Duitsland

      1944-1945

      Attane Antoine Jean Emile

      28.08.1925

      Ixelles

      Flossenburg

      10.11.1944

      Aubanel Elise

      46 jaar

      ?

      Ravensbruck

      24.04.1945

      Aubecq Eugéne Noél

      25.09.1904

      La Louvière

      Offenburg

      12.04.1945

      Audain ( Audin ) Aureluis

      02.08.1909

      Leval-Traghegnies

      Buchenwald ( Vermist )

      ?


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Audiart Fernand

      17.01.1903

      La Louviére

      Harzungen

      16.03.1945

      Audin Alfred

      24.09.1920

      Jumet

      Hamburg

      21.11.1944

      Audrit Jean Huber Joseph

      11.09.1889

      Luik

      Neuengamme

      25.11.1944
      of 01.01.1945

      Augustin Bernard Gerhard

      25.11.1910

      Anderlues

      Neuengamme

      05.02.1942

      Augustinus Herreman

      16.11.1885

      St Niklaas

      Mauthausen

      10.01.1945

      Ausloos Hubertus Fredericus

      21.05.1886

      Tessenderlo

      Güsen

      15.12.1942

      Ausseloos Johannes Emilius

      13.08.1909

      Kerkom

      Bombardement Cap Arcona en Thielbeck

      03.05.1945

      Auteveld Edmond Emile

      25.12.1913

      Leuven

      Auffanglager Breendonk .Terechtgesteld

      01.03.1944

      Averdieck Alphonsus Maria ( Pater )

      06.02.1899

      Alphen aan de Rijn

      Vucht . Gefusilleerd

      11.08.1944

      Avonts Karel

      25.09.1898

      Emblem

      Merksem. Gefusilleerd Electriciteitscentrale

      06.09.1944

      Baard Victor

      07.09.1919

      ?

      Neuengamme

      15.12.1942

      Babsky Michel

      27.10.1910

      Liége

      Auschwitz

      27.04.1942

      Baccauw Gustaaf Félix

      13.11.1901

      Gent

      Aurich-Engerhafe

      04.12.1944

      Baccauw Oscar

      09.10.1923

      La Louviére

      Neuengamme

      04.03.1943

      Baccu Jean

      03.08.1922

      Namur ? Vorst

      Soltau

      ?

      Bach Lejb ( Leijbus )

      06.02.1906

      Litauwen - przijducha

      Auschwitz

     Tussen1942     
     en 1.06.1945

      Bachely Simon Elysee

      03.10.1912

      Quevaucamps

      Platting

      ??.04.1945

      Bachmann Hans  Adolf Ernst

      30.04.1891

      Posen  ( Poznan Polen )

      Dora-Mittelbau

      04.03.1944

      Bachot Frans

      ?

      Antwerpen

      Sachsenhausen

      05.05.1945

      Backaert Karel Emile

      21.02.1898

      Heldergem

      Neuengamme

      30.10.1944

      Backe Kamiel

      26.09.1920

      Gent

      Oostakker . Gefusilleerd

      06.10.1943

      Backelandt Georges

      ?

      Wakken

      Dachau .Vermist

      ?

      Backman Achiej

      08.03.1901

      ?

      Flossenburg

      06.02.1945

      Bacqueville Auguste

      07.01.1913

      Thélus ( Fr )

      Güsen

      27.01.1943

      Bada Nestor Urbain Maurice

      02.05.1920

      Verlaine

      Neuengamme

      28.12.1944

      Baecke Cyriel

      03.12.1897

      Assenede

      Sarau ( bij Ahrensbök )

      20.04.1945

      Baeckeland Georges

      16.06.1911

      Wakken

      Taan ( Duitsland )

      ??.04.1945



    >

    Blog tegen de regels? Meld het ons!
    Gratis blog op http://blog.seniorennet.be - SeniorenNet Blogs, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!