NIEUW: Blog reclamevrij maken?

E-mail mij

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


Ik zoek

Alles wat te maken heeft met weerstanders en politieke
gevangenen die terechtgesteld zijn,of omgekomen in
de Concentratiekampen Documenten zoals ,
doodsprentjes ,kampbrieven afscheidsbrieven ,
overlijdingsakten , krantenknipsels ,Dagboeken ,
foto's , copy's

Is er iemand van Uw familie die terechtgesteld
is of omgekomen in een kamp , en niet vermeld
staat op mijn naamlijsten laat het mij dan aub weten ,
zodat deze mee kan opgenomen worden in de lijsten .

Je suis à la recherche de:
tout ce qui concerne les combattants
de la résistance et prisonniers
qui sont éxecutés ou qui sont
morts dans le camps
de concentration de 1939-1945
Documents tels que des images de mort,
lettres de camp,lettres d'adieu
actes de la passion,coupures de journaux
agendas ,foto's copy's etc
Avez-vous un membre la famille qui a eté
execute ou qui est mort dans un camp
et qui n'est pas mentionné dans mes
listes de noms, faites le savoir s.v.p
afin de l'ajouter dans la liste des
victimes de guerre

Blog als favoriet !
.

.

.

.

free web counter
Overleden in Concentratiekampen,K tot O



12-08-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

  Muermans Christiaan ( Priester )

  09.03.1909

  Hees

  Dora

  16.02.1945

  Mul Leopold

  15.01.1900

  Brussel

  Görden Brandenburg . Onthoofd

  24.04.1944

  Mulder Henri

  06.10.1915

  Luik/Liége

  Ellrich

  20.03.1945

  Mulders Jacobus Cornelis

  10.04.1913

  Opoeteren

  Schandelah

  06.02.1945

  Muller  August Cornelis Isabela                                                       

  04.11.1920

  Antwerpen

  Güsen

  25.12.1943

  Muller Clément

  05.03.1919

  Cielle-Marcour

  Bande . Gefusilleerd

  24.12.1944

  Müller Gaston

  09.08.1914

  Borgerhout

  Dora

  03.03.1945

  Muller Julien

  28.06.1891

  Parijs

  Neuengamme

  08.01.1942

  Mullier Joseph

  27Jaar

  Warsage

  Esterwegen

  12.05.1944

  Mullier Sébastien Theophil

  14.07.1900

  Sint-Joost-ten-Noode

  Ellrich

  03.11.1944

  Mullier Valéré

  26.10.1902

  Rekem

  Ellrich

  8-9.04.1945

  Mulot André

  03.12.1891

  Duinkerke

  Sachsenhausen

?

  Muls Giullaume Oscar

  01.09.1900

  Velm

  Neuengamme

  29.11.1944

  Murguillier Dominique

  23.08.1898

  St.Truiden

  Dora

  25.05.1945

  Murrel Charlie

  12.04.1923

  Hoboken

  Antwerpen . Neergeschoten

  31.12.1942

  Musch Jacques

  30.01.1920

  Luik

  Gefusilleerd te Odet

  04.09.1944

  Musette Ernest Jean Joseph

  25.08.1922

  Céroux Mousty

  Auffanglager Breendonk . Terechtgesteld

  26.02.1944

  Musielinski Sylvestre

  23.12.1925

  Hérin ( Frankrijk )

  Havré . Gefusilleerd

  02.09.1944

  Musin  Alfred

  27.06.1900

  Trazegnies

  Buchenwald

  25.11.1943

  Musique Michel

  19.09.1919

  Quievrain

  Dora

  31.12.1943

  Mussche  Robert Camiel

  07.11.1912

  Wondelgem

  Lübeck ( Tragédie )

  03.05.1945

  Mussels Adolphe

  17.03.1904

  Borgerhout

  Saal a. d. Donau

  ??.04.1945

  Musset Albert

  15.04.1910

  Cornary

  Ellrich

  10.03.1945

  Muylaert Maurice

  04.10.1900

  Brussel

  Dortmund . Terechtgesteld

  18.10.1943

  Muyle Gaston

  23.01.1922

  Wannebecq

  ?

  01.06.1945

  Muyle Gérard

  16.01.1902

  Pittem

  Dortmund .Onthoofd

  15.11.1943

  Muylle Joseph

  22.07.1886

  Brugge

  Mauthausen ( Infirmerie )

  19.20.03.1945


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

  Muyters Lucien

  25.06.1910

  Luik

  Obertraubling

  21.03.1945

  Mynlieff  Johannes

  02.08.1917

  ?

  Blumenthal

  23.10.1944

  Nabor Albert

  13.07.1925

  Berck

  Auffanglager Breendonk . Opgehangen

  01.03.1944

  Nachtergaele Léon

  10.01.1894

  Ukkel

  Dachau

  13.02.1945

  Nackaerts  Leopold

  10.02.1898

  Mechelen

  Hamburg

  ??.04.1945

  Nactergal Georges Arthur

  03.10.1922

  Braine-Le-Comte

  Meppen-Versen

  11.12.1944

  Nadin Jan

  16.07.1926

  Houffalize

  Mont . Gefusilleerd

  23.12.1944

  Naessens Gustave

  14.07.1890

  Deerlijk

  Gross-Rosen

  09.02.1945

  Naessens Leon

  22.01.1903

  Sint-Andries

  Buchenwald

  17.03.1945

  Naessens Michel

  20.03.1924

  Dottignies

  Bergen-Belsen

  14.02.1945 ?
  18.03.1945

  Naeyaert Auguste

  13.12.1882

  Lichtervelde ? Middelkerke

  Neuengamme

  28.11.1944

  Naeyaert Omer

  01.05.1916

  St.Kruis Brugge

  Hamburg-Steinwerder . (Blohm & Voss)

  06.12.1944

  Nahon  Vital

  13.10.1914

  Rotterdam ( NL )

  Mauthausen ( Bevrijd )

  05.05.1945

  Nalkiers ( Walkiers ) Pierre

  17.09.1906

  St Pieters Leeuw ? Watermaal

  Flossenburg

  15.04.1945

  Namur Maurice François Valére

  20.08.1909

  Huy

  Ellrich

  23.01.1945

  Nannan Charles

  04.12.1891

  Bertrix

  Neuengamme

  28.02.1945

  Nantier Léopold

  26.10.1902

  St.Pieters Jette

  Tijdens dodenmars

  4?15.04.1945

  Naparstek Herz

  18.07.1894

  ?

  Solvay

  20.02.1945

  Nasielsky  Simon

  02.12.1907

  Varsovie ? Warszawa

  Buchenwald

  07.02.1945

  Nassogne Armand

  06.01.1924

  Villierzies

  Bergen-Belsen

  23.11.1944

  Nassogne Marcel Adolphe Joseph G

  12.08.1919

  Bonsin

  Braunschweig .Vermist

  31.03.1945

  Natansohn Georgette

  02.01.1921

  Etterbeek

  Auschwitz

  19.09.1942

  Natansohn Israél Adolphe

  26.06.1922

  Brussel

  Auschwitz

  24.07.1942

  Natens  Albert Prosper

  10.06.1916

  Meensel-Kiezegem

  Neuengamme

  03.03.1945

  Natens  Renè

  21.06.1893

  Meensel-Kiezegem

  Bremen-Blumenthal (Deschimag)

  28.12.1944

  Natens August Léon

  07.08.1906

  Meensel-Kiesegem

  Neuengamme

  24.02.1945

  Natens Joseph

  27.12.1901

  Meensel-Kiesegem

  Meppen-Versen

  16.11.1944


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

  Natens Octaaf Edouard

  04.01.1914

  Meensel-Kiesegem

  Meppen-Versen

  22.11.1944

  Nathan  (alias Tann) Julius Isidore

  25.05.1878

  Bazel ( Zwitserland )

  Auffanglager Breendonk

  17.02.1941

  Naudts Adolf

  02.12.1919

  St.Elois Winkel
  ( Wachtebeke )

  Neuengamme

  21.01.1945

  Naudts Léon

  20.04.1909

  Eksaarde ? Watebeke

  Neuengamme

  17.12.1944

  Nauts Honore

  18.03.1894

  Kieldrecht

  Chicago III

  05.01.1943

  Naveaux Lucien

  28.11.1905?6

  Mellier

  Sandbostel

  12.04.1945

  Navez Hubert

  04.04.1918

  Anderlues

  Köln-Deutz

  27.09.1943

  Nayaert Omer

  01.05.1916

  St.kruis -Brugge

  Hamburg

  06.12.1944

  Née Georges

  02.05.1916

  Wasmes

  Neuengamme

  02.02.1942

  Neefs Alfons

  12.07.1922

  Wuustwezel

  Weimar

  09.02.1945

  Neefs Jules

  01.09.1890

  Brussel

  Dachau

  18.03.1945

  Neefs Seraphinus Jan Maurice

  17.10.1922

  Veltem-Beisem

  Celle Belsen  ( Geevacueerd )

  09.04.1945

  Nees Louis Marie Jean

  12.01.1920

  Berchem

  Hamburg

  07.04.1945

  Neirinckx Raymond Henri Marie

  09.07.1924

  Handzame

  Bergen-Belsen ?  Hamburg ?

  07.04.1945

  Neirynck Ernestus A

  01.12.1889

  Petegem

  Dachau

  19.02.1945

  Neirynck Lodewijk François

  24.07.1893

  Westkapelle

  Dora

  06.11.1944

  Neirynck Maurice

  19.11.1896

  Knesselare

  Hersbruck

  09.10.1944

  Neirynckx Luciaan

  01.11.1926

  Nieuwmunster

  Mauthausen ( Infirmerie )

  05.02.1945

  Nejman Jankiel

  03.01.1897

  Raciaz

  Auschwitz

  tussen 1942 en 01.06.1945

  Nejszaten Josek ( Joseph )

  11.04.1884 ?
  15.11.1884

  Scierpe

  Auffanglager Breendonk . Terechtgesteld

  07.03.1944

  Nelis Emile

  14.01.1887

  Jumet

  Sonneburg

  25.07.1944.

  Nelis Zélia

  56 Jaar

  ?

  Ravensbrück

  ??.05.1945

  Nelissen Romigius (Remy)

  11.08.1894

  Antwerpen

  Buchenwald

  18.03.1945

  Nelissen Victor

  13.01.1893

  Schaarbeek

  Gross-Rosen

  08.12.1944

  Nemeghaire George Jules Auguste          

  05.07.1898

  Braine-Le-Comte

  Flossenburg

  02.02.1945

  Nemerlin José

  18.06.1921

  Esneux

  Beckerwerdt-Hamborn ( Duisburg )

  ?

  Nemeur ( Nemour ) Elie

  22.03.1916

  Marche I.D.

  Flossenburg

  05.04.1945


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

  Nenkin Cyrille

  ?

  Flamierge

  Bertogne . Gedood

  ?

  Nepper Camile Nicolas

  04.12.1898

  Hondelange

  Flossenburg

  18.06.1944

  Neubeck  Herbert

  30.03.1923

  Dusseldorf

  Berlijn

  21.04.1943

  Neumann  Israël

  23.10.1900

  Minsk ? Nisko

  Auffanglager Breendonk

  24.07.1941

  Neuran Wolf

  03.11.1908

  ?

  Solvay

  15.04.1945

  Neuret Joseph

  11.01.1919

  ?

  Güsen

  14.12.1944

  Neutjes Jan Lodewijk

  15.08.1907

  Blaasveld

  Brasschaat Maria ter Heide ?
  D'Herbouvillekaai.Gefusilleerd

  27.09.1943

  Neuville Arthur

  03.10.1907

  Charleroi

  Buchenwald

  16.03.1945

  Neuville Louis Jean

  17.07.1910

  Furnal

  Dachau

  26.08.1942

  Néve De Mévergnies Ferdinant M J

  09.09.1887

  Gent

  Bremen-Blumenthal (Deschimag)

 22?23.12.1944

  Nevelsteen Frans ( Peter )

  23.01.1886

  Geel

  Ellrich

  20.11.1944

  Neven Jean Joseph Lambert

  27.11.1922

  Hasselt

  Neuengamme

  08.02.1945

  Ney André

  27.01.1918

  Brussel

  Berlijn-Spandau

  28.03.1945

  Ney Joseph

  13.02.1923

  Arlon

  Neuengamme

  31.12.1944

  Neybergh Ghislain

  30.04.1910

  St.Jans Molenbeek

  Tir national te Schaarbeek . Gefusilleerd

  20.10.1943

  Neyrinck Ernest

  01.12.1889

  Deinze

  Dachau

  19.02.1945

  Neyrynck  Lodewijk

  24.07.1893

  Westkapelle

  Dora

  06.11.1944

  Neys Philippe

  12.04.1918

  Herent

  Ellrich

  29.11.1944

  Neys Remi

  15.08.1917

  Meerhout

  Sachsenhausen-AL Heinkel

  08.02.1945

  Neyskens François

  09.02.1898

  Diest

  Dora

  16.12.1944

  Neyt Cyriel

  21.10.1921

  Laarne

  Hamburg-Fuhlsbüttel

  11.12.1944

  Neyts Jozef

  25.02.1903

  Wespelaar

  Dora

  09.03.1945

  Nias Raymond

  08.12.1916

  Schaarbeek

  Mauthausen ( Infirmerie )

  17.06.1943

  Nicaise Henry

  06.01.1924

  Beauraing ?

  Tir national te Schaarbeek . Gefusilleerd

  13.12.1943

  Nickmans Arthur Joseph Rene

  03.10.1922

  Kortessem

  Vallhinge ( Stutgart )

  03.03.1945

  Nicodéme Auguste

  25.06.1902

  Cuesmes

  Cuesmes .Vermoord

  21.08.1944

  Nicol Jacob

  15.03.1894

  Neutral-Moresnet
  b. Eupen

  Sachsenhausen

  27.04.1940


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

  Nicolas Jean

  24.09.1916

  Erquennes

  Gross-Rosen

  06.12.1944

  Nicolas Joseph

  07.03.1887

  Halanzy

  Dora

  27.09.1944

  Nicolay Edouard ( Priester )                                           

  30.06.1901

  Namen ? Pessoux

  Bergen-Belsen

  24.03.1945

  Nicolay Paul

  21.08.1919

  Sint Pieters Jette

  Bergen-Belsen

  21.03.1945

  Nicolay Raymond Armand Joseph

  27.06.1904

  Ransart

  Antwerpen Kriegslazaret

  23.10.1943

  Nicolet Charles Joseph Maria Louis

  15.12.1923

  Malmédy

  Auffanglager Breendonk . Terechtgesteld

  13.01.1943

  Niemeczyk  Lucien

  01.10.1922

  Calonne Ricourt

  Gusen

  16.01.1944

  Nieus Henri

  12.11.1898

  ?

  Mauthausen ( Infirmerie )

  23.02.1945

  Niewling ( Nieuweling )Victor

  17.08.1911

  Kessel - Lo

  Elrich

  14.02.1945

  Niezette Jean

  19.08.1900

  Verviers

  Blankenburg

  30.11.1944

  Nihant Thomas

  06.07.1920

  Trembleur ? Aubel ?

  Luik . Gefusilleerd

  09.11.1942

  Nihoul  Hervé Joseph

  19.01.1897

  Montignie Le Tilleul

  Auffanglager Breendonk . Terechtgesteld

  06.01.1943

  Nijs Hendrik

  10.11.1920

  Berchem

  Engelhof

  28.09.1944

  Nijsen  Francois

  17.02.1921

  Leuven

  Auffanglager Breendonk . Terechtgesteld

  12.12.1942

  Nijsten Jean

  22.01.1893

  Lanaken

  Dora

  23.12.1944

  Ninane Marcel

  01.03.1909

  Luik

  Dachau

  12.05.1945

  Ninane Marcel

  26.01.1908

  Hody

  Hody . Gefusilleerd

  06.09.1944

  Nirenberg  Herman Israël

  24.09.1920

  Castrop-Rauxel

  Auschwitz

  tussen 1942 en 01.6.1945

  Niset Florimond Jean Joseph Ghislain

  10.07.1898

  Ath

  Dachau ( Levend verbrand )

  31.01.1945

  Niveau Corneel

  13.04.1902

  Heyndonck

  Dora

  12.10.1944

  Niveau Josephus

  13.04.1892

  Heyndonck

  Buchenwald

  13.10.1944

  Nizet Hubert

  15.10.1915

  Verviers

  Obertraubling

  12.03.1945

  Nizet Léon Xavier Eugéne

  01.09.1923

  Luik

  Citadel Luik . Gefusilleerd

  15.07.1944

  Nizet Noél Jean Joseph

  01.05.1921

  Soumagne

  Buchenwald

  26.08.1944

  Nizet Norbert

  24.05.1909

  Bande ? Nassogne ?

  Citadel Luik . Gefusilleerd

  03.05.1944

  Nizet Omer

  14.03.1926

  ?

  Auffanglager Sandbostel

  19.04.1945

  Nizet Théophile Sylvain

  09.01.1897

  Bande

  Porta Westfalica ( A II Barkhausen )

  26.02.1945


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

  Nobels Bernardus Benedictus

  17.04.1913

  Merksem

  Ellrich

  23.10.1944

  Nobels Hermann

  19.10.1913

  Brussel

  Berlijn

  29.10.1944

  Noe Charles

  07.07.1909

  Tienen

  Dora

  ??.11.1944

  Noe Fernand

  21.04.1918

  Walshautem
  ( Houtain-'Levêque )

  Citadel Luik . Gefusilleerd

  26.11.1943

  Noel Abel

  08.10.1912

  Mons

  Görden Brandenburg . Onthoofd

  20.03.1944

  Noél Addolphe Henri

  01.05.1879

  Mechelen

  Buchenwald

  29.05.1944

  Noel André

  01.01.1922

  St Médard

  Hamburg-Fuhlsbüttel

  13.12.1944

  Noel Fernand

  13.09.1913

  St.Medard

  Citadel Luik . Gefusilleerd

  07.06.1944

  Noel Jules

  08.01.1904

  ?

  Mauthausen ( Infirmerie )

  03.05.1945

  Noél Jules

  19.06.1926

  Gouvy

  Bande . Lafelijk neergeschoten

  24.12.1944

  Noens Nicodemus

  09.03.1925

  Hoboken

  Karlsbad ?

  20.04.1945

  Noepre Nestor

  19.01.1911

  La Louviére

  Sonnenburg

  18.03.1945

  Noga  Jean

  01.02.1903

  Raclawice

  Gusen

  13.09.1943

  Noirhomme André

  29.11.1927

  Mormont

  Mormont . Gefusilleerd

  05.09.1944

  Noizet Joseph

  02.07.1892

  Franc Warét    

  Braunschweig ( Büssing NAG )

  20.09.1944

  Nolet Josef

  16.04.1920

  Bierges

  Gross-Rosen

  22.12.1944

  Nolier Mathieu

  04.02.1904

  ?

  Güsen

  25.11.1942

  Noller Albert

  18.10.1914

  Seraing

  Citadel Luik . Gefusilleerd

  06.04.1943

  Nollet  Joseph Oscar

  02.12.1902

  Antwerpen

  Bremen-Schützenhof (Deschimag)

  24.02.1945

  Nollet Michel

  09.05.1906

  Emelgem

  Gross-Rosen

  24.11.1944

  Nollevaux Paul

  24.10.1888

  ?

  Güsen

  22.11.1944

  Nondonfaz Emile

  19.04.1884

  Luik

  Buchenwald

  24.12.1944

  Nonnon Adolphe Ghislain

  30.12.1886

  Luttre

  Mauthausen

  28.03.1943

  Nonnon Fernand Adelin Prosper

  24.11.1899

  Nijvel

  Dachau

  22.04.1945

  Nonon  Adolphe Gislain

  30.12.1886

  Luttre

  Mauthausen

  28.03.1943

  Noöl Walter

  12.07.1890

  Spy

  Dachau

  13.08.1942

  Nopere Marius Louis

  06.05.1895

  Cuesmes

  Neuengamme

  05.11.1941


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

  Nopére Nestor

  19.01.1911

  La Louviére

  Sonnenburg

  18.03.1944

  Noppens Camille

  22.04.1892

  Flémalle-Haute

  Dora

  23.08.1944

  Norman Oswald

  15.01.1919

  Parijs

  Gross-Rosen

  31.03.1945

  Normand Gilbert Emile

  01.09.1921

  Blaton

  Natzweiler-Struthof

  10.02.1945

  Normon Joseph

  06.02.1914

  Izegem

  Vucht .Opgehangen

  15.10.1943

  Noseda André Juliaan

  05.03.1921

  Roeselare

  Cham

  ??.04.1945

  Nossent Armand

  22.09.1903

  Moresnet

  Dachau

  16.02.1945

  Nossoya Alexandre

  02.02.1922

  Antwerpen

  Brandenburg

  18.01.1944

  Nosulia Alexander

  ?

  ?

  Auffanglager Breendonk

  15.03.1943

  Note Constant Albertus

  16.06.1891

  Gent

  Neuengamme

  14.03.1942

  Notelaers Guillaume

  03.08.1906

  Maaseik

  München . Onthoofd

  24.10.1944

  Notte Gaston

  10.06.1901

  Waver

  Tir national te Schaarbeek . Gefusilleerd

  15.08.1942

  Notté Roger Maxime

  18.09.1914

  Gentbrugge

  Bemburg/Saale

  24.06.1942

  Nouchat André

  22.10.1897

  Sommiere - Les ?

  Buchenwald

  17.02.1945 

  Nous Cornelius Lodewijk Jan

  23.06.1913

  Wuustwezel

  Ellrich

  20.02.1945

  Nowak Trajtel

  14.07.1901

  Brzenink ( PL )

  Neuengamme

  24.06.1942

  Nowak Wolek

  06.10.1896

  Brzenink ( PL )

  Neuengamme

  16.06.1942

  Nowicki Jan ( Jean )

  28.03.1905

  Welter

  Esneux . Neergeschoten

  05.09.1944

  Noynaert Adolf

  23.09.1883

  Langdorp

  Gross-Rosen

  ??.12.1944

  Nulens Alphonsius Joannes

  01.04.1886

  Hasselt

  Buchenwald

  22.03.1945

  Nulens Arthur

  01.05.1920

  Luik-Ans

  Citadel Luik . Gefusilleerd

  29.02.1944

  Nulluy Eugène

  22.03.1922

  Thismes

  Blumenthal ? Schützenhof ?

  19.01.1945

  Nupoort Hendrikus A

  26.11.1924

  Schoten

  Sachsenhausen

  15.04.1945

  Nuyten Charles Jeannette

  18.09.1925

  Hoboken

  Lübeck ( Tragédie )

  03.05.1945

  Nuyten Jules Louisa

  08.03.1914

  Hoboken

  Lübeck ( Tragédie )

  03.05.1945

  Nuytinck Cyriel Emiel

  14.02.1906

  Bassevelde

  Brandenburg . Onthoofd

  15.11.1943

  Nuyts  Joannes

  22.06.1908

  Grote Brogel

  Güsen

  17.12.1942


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

  Nuyts  Joseph

  25.03.1903 

  Zichem

  Dora

  09.03.1945

  Nuyts Jean

  22.06.1908

  ?

  Güsen

  17.12.1942

  Nuyts Joseph

  11.01.1919

  Meerhout

  Regensburg

  ?

  Nuyts Maria j.A.

  20.05.1920

  Geel

  Maria ter Heide . Gefusilleerd

  21.03.1943

  Nyffels Gustave Alfons

  17.12.1886

  Izegem

  Gross-Rosen

  09.12.1944

  Nys Florent Franciscus

  01.09.1883

  Antwerpen

  Hamburg-Veddel (Dessauer Ufer)

  04.10.1944

  Nys François Joseph

  08.01.1912

  Schaarbeek

  Hamburg-Finkenwerder (Deutsche Werft)

  31.12.1944

  Nys Joseph Jean

  31 Jaar

  Harre

  Harre . Gefusilleerd

  03.09.1944

  Nys Marcel

  11.07.1893

  Luik

  Witten-Annen

  03.03.1945

  Nysen Francois

  17.02.1921

  Leuven

  Auffanglager Breendonk . Terechtgesteld

  10.12.1942

  Nysen Lambert

  04.07.1913

  Moresnet

  Harzungen

  07.01.1945

  Nyssen Jean

  06.10.1917

  Schaarbeek

  Buchenwald

  23.12.1944

  Oberman  Zelman

  22.09.1904

  Viatka  ( Rusl )

  Auffanglager Breendonk

  28.11.1941

  Obourdin Corneel P.J

  06.09.1908

  Antwerpen

  Dora

  ??.??.1944

  Obstfeld-Mahler Marguerit

  12.09.1903 

  Antwerpen

  Bergen-Belsen

  19.01.1945

  Ochse ( Mayer Louise Esther

  13.06.1884

  Vorst

  Auschwitz

  08.08.1944

  Odeur Maximmilian

  09.11.1908

  Luik

  Dachau

  05.04.1943

  Odevaert Arthur Pieter

  30.05.1896

  Schorisse

  Oostakker . Neergeschoten

  24.08.1944

  Oejen Victor

  25.11.1896

  Meerhout

  Harzungen

  27.01.1945

  Oenssels Theodoor

  20.12.1911

  Meeswijck

  Hechtel .Gefusilleerd

  ??.08.1944

  Oeyen  Gustave

  23.07.1914

  Hasselt

  Hasselt

  26.08.1974

  Oeyen Victor

  25.11.1896

  Meerhout

  Neuengamme

  ??.??.1944

  Offen ( Horowitz ) Rose Reisla

  06.03.1914

  Chrzanow

  Auschwitz

  tussen 1942 en 01.06.1945

  Offenthal Marcel

  24.02.1912

  Brussel

  Auschwitz

  24.07.1942

  Offermans Pascal

  08.08.1922

  Luik

  Citadel Luik . Gefusilleerd

  26.01.1944

  Oger Walthére

  11.04.1921

  Luik

  Transport Schandelah naar Neuengamme

  25.02.1945

  Olazewski Richard

  29.08.1921

  Brussel

  Ellrich

  08.01.1945


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

  Olbrecht Julius

  13.09.1915

  Boom

  Gevangenis Bochum

  19.02.1945

  Olders Maurice

  26.01.1887

  Brussel

  Ellrich

  11.12.1944

  Olivet Armand Henri

  09.03.1901

  Brain-Le-Château

  Neuengamme

  16.12.1944

  Olivet Julien

  26.02.1899

  Braine-le-Château

  Transport van Meppen  naar Neuengamme

  16.12.1944

  Olivier Achille Louis Hubert

  16.05.1895

  St Gilles

  Hamburg-Hammerbrook (Spaldingstraße)

  17.02.1945

  Olivier Gaston J.J.P.

  11.03.1906

  Cepelet

  Vught (Holland)

  15.01.1944

  Olivier Jean

  01.02.1902 of
  21.11.1902

  Ciney

  Hamburg-Hammerbrook (Spaldingstraße)

  12.12.1944

  Olivier Leon Omer

  24.10.1913

  Passendale

  Neuengamme

  17.12.1944

  Oliviers  Herman Florimond

  28.11.1922

  Linden

  Ellrich

  05.02.1945

  Oliviers Vital Jacques

  04.08.1896

  Linden

  Maagdeburg

  12.04.1945

  Ollevier Elise

  19.01.1911

  ?

  Sachsenhausen

  13.11.1944

  Ollevier Gaston                             

  01.08.1911

  Passendale

  Neuengamme

  13.11.1944

  Ollevier Gerard                              

  12.09.1912

  Passendale

  Neuengamme .

  13.11.1944

  Ollevier Pierre ( Petrus )

  31.12.1873

  Passendale

  Neuengamme

  02.12.1944

  Onckelinx Jules Jean François

  20.02.1894

  Landen

  Hamburg-Hammerbrook (Spaldingstraße)

  26.01.1945

  Ongena Achiel

  16.12.1910

  Middelkerke

  Overl in Duitsland

  24.03.1945

  Ongena Karel

  19.05.1903

  Gent

  Dachau

  17.02.1945

  Ongenae Achiel

  16.12.1910

  Belsele

  Dresde - Flossenberg

  14.04.1945

  Ooms Amandus

  03.01.1903

  Schriek

  Boelcke-kazerne

  20.03.1945

  Ooms Gaston Louis  Jean

  19.10.1891

  Beverloo

  Flossenburg

  06.03.1945

  Oosterlinck Georges Julien

  12.07.1910

  Ledeberg

  Tittmomling ( Beieren )

  07.06.1945

  Oosterlynck Oscar Rene

  27.12.1912

  Izegem

  Gross-Rosen

  12.12.1944

  Op De Beeck Jozef

  18.11.1921

  Putte

  Putte . Neergeschoten

  23.05.1944

  Op 'T Roodt Pierre Mathieu

  14.03.1914

  Molenbeersel

  Schandelah

  10.02.1945

  Opalfvens Louis

  14.05.1903

  Dendermonde

  Dendermonde . Laffelijk neergeschoten

  04.09.1944

  Opalfvens Pierre ? Petrus Antoon

  27.01.1927

  Dendermonde

  Dendermonde . Laffelijk neergeschoten

  04.09.1944

  Opdenroemer Jean  Henri René

  13.04.1903

  Tilleur

  Gross-Rosen

  20.11.1944


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

  Opdeweegh Joannes Gregorius
 

  10.11.1926

  Elikom

  Watenstedt I ? Sandbostel

  07.04.1945

  Opperman Henricus R

  02.05.1921

  Hove

  Bad - Lauterberg

  09.04.1945

  Opsomer Albert Leon Joseph P E.G

  22.03.1918?19

  Kortrijk

  Northausen

  07.03.1945

  Opstaele Joseph

  10.06.1894

  Antwerpen

  Pocking

  31.03.1945

  Opstaele Joseph P.B

  10.06.1894

  Antwerpen

  Flossenburg

  08.04.1945

  Orcher Maurice

  03.09.1919

  Anderlecht

  München .Terechtgesteld

  27.10.1944

  Orens Theophiel

  18.02.1925

  Zwartberg

  Dora

  29.05.1944

  Orfinger Lucien

  23.07.1913

  Soignies

  Auffanglager Breendonk ? .Terechtgesteld

  26.02.1944

  Origer Jean ( L'Abbé )

  ??.??.1877

  Esch-sur-Alzette

  Dachau

  17.09.1942

  Origer Nicolas Joseph ( L'abbé )

  15.06.1898

  Frassem ? Bonnert

  Neuengamme

  25.03.1945

  Orij Jean Jozef Alfons

  23.01.1925

  Bommershoven

  Ellrich

  15.03.1945

  Orman Henri

  19.12.1896

  Lesines

  Trelleborg

  ?

  Ory Georges

  07.04.1908

  Flémalle-Haute

  Harzungen

  06.01.1945

  Orye Jean Jozef Alfons

  23.01.1925

  Bommershoven

  Ellrich

  15.03.1945

  Osaer Charles

  26.05.1919

  St-André de Beho

  Hamburg

  11.11.1944

  Osstijn Charles

  05.05.1904

  Poperinge

  Nabij Cham . Neergeschoten

  22.04.1945

  Ost Isidore

  21.09.1921

  Jambes

  Güsen

  14.12.1944

  Ost Petrus Frans

  12.04.1917

  Hoboken

  Dachau

  7?8.08.1942

  Oste Henri

  27.10.1890

  Schaarbeek

  Gross-Rosen

  15.11.1944

  Ostend Florentine

  07.05.1889

  ?

  Bergen - Belsen

  05.05.1945

  Ostijn  Lodewyck Eligius

  18.12.1920

  Antwerpen

  Lübeck ( Tragédie )

  03.05.1945

  Ostrowski Israël

  01.08.1893

  ?

  Mauthausen

  15.09.1942

  Otte Georges

  23.06.1894

  Zottegem

  Sandbostel

  9?14.05.1945

  Ottelé Frans

  04.07.1922

  Brugge

  Ziegenhain

  10.02.1945

  Otto Lowi

  04.05.1914

  Brussel

  Langenstein-Zweiberge

  07.04.1945

  Oury Léonardine

  08.05.1894

  Grivegnée

  Bergen - Belsen

  16.05.1945

  Ouvrard Pierre

  28.08.1922

  Merville ( Frankrijk )

  Jumet . Gefusilleerd

  02.07.1943



T -->

Blog tegen de regels? Meld het ons!
Gratis blog op http://blog.seniorennet.be - SeniorenNet Blogs, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!