NIEUW: Blog reclamevrij maken?

E-mail mij

Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


Ik zoek

Alles wat te maken heeft met weerstanders en politieke
gevangenen die terechtgesteld zijn,of omgekomen in
de Concentratiekampen Documenten zoals ,
doodsprentjes ,kampbrieven afscheidsbrieven ,
overlijdingsakten , krantenknipsels ,Dagboeken ,
foto's , copy's

Is er iemand van Uw familie die terechtgesteld
is of omgekomen in een kamp , en niet vermeld
staat op mijn naamlijsten laat het mij dan aub weten ,
zodat deze mee kan opgenomen worden in de lijsten .

Je suis à la recherche de:
tout ce qui concerne les combattants
de la résistance et prisonniers
qui sont éxecutés ou qui sont
morts dans le camps
de concentration de 1939-1945
Documents tels que des images de mort,
lettres de camp,lettres d'adieu
actes de la passion,coupures de journaux
agendas ,foto's copy's etc
Avez-vous un membre la famille qui a eté
execute ou qui est mort dans un camp
et qui n'est pas mentionné dans mes
listes de noms, faites le savoir s.v.p
afin de l'ajouter dans la liste des
victimes de guerre

Blog als favoriet !
.

.

.

.

Archief per week
  • 07/08-13/08 2017
    visitor counter
    Overleden in Concentratiekampen,P tot T



    13-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Saelens Julien

      20.08.1920

      Brugge

      Buchenwald ( Kabla )

      11.04.1945

      Saelens Philemon

      27.06.1888

      Aalter

      Vinkt . Gefusilleerd

      28.05.1940

      Saelens Richard B

      14.04.1909

      Gent

      Flossenburg

      03.03.1945

      Saelens Valére

      07.03.1919

      Oudenburg

      Bergen-Belsen

      16.04.1945

      Saerens Renaat Pieter

      20.01.1920

      Opwijk

      Bochum

      27.06.1943

      Saey Achille L

      12.03.1917

      Seraing

      Citadel Luik . Gefusilleerd

      29.03.1944

      Saint Ghislain Edouard

      23.04.1907

      Sint Jans Molenbeek

      Vucht .Opgehangen

      28.09.1943

      Saint Remy Louis

      22.07.1911

      Luik

      Citadel Luik ?. Gefusilleerd

      10.12.1943

      Saint-beuve Simone Marie

      31.10.1900

      Colombes

      Bergen-Belsen

      19.03.1945

      Saintelet Camille

      21.09.1925

      Thy-Le-Château  ?

      Marche en Famenne . Gefusilleerd

      02.09.1944

      Saive Albert

      24.05.1921

      Seraing

      Bremen-Blumenthal ( Deschimag )

      22.12.1944

      Salembier Georges

      07.04.1887

      Dottignies

      Hamburg-Veddel ( Dessauer Ufer )

      08.10.1944

      Salence Gaston

      05.10.1892

      Reninghels

      Schleiz-Thuringen

      09.10.1942

      Salio Léon

      15.12.1921

      Sainte-Cécile ( Lux )

      Mauthausen

      29.03.1945

      Salle Oscar Emile Julien

      18.02.1924

      Luik

      Neuengamme

      03.03.1945

      Salmon André Paul

      29.12.1914

      Arlon

      Saal-sur-Danube

      21.04.1945

      Salmon Louis alias Louis

      26.09.1919

      St.Joost ten Noode

      Flawinne . Gefusilleerd

      08.06.1944

      Salmon Marcel

      06.03.1913

      Engis

      Tir national te Schaarbeek ? Gefusilleerd

      14.08.1943

      Salu Pierre Josephe

      23.08.1890

      Brussel

      Sachsenhausen

      ??.03/04.1945

      Saman Albert

      11.03.1922

      St-Jansteen

      Duitsland ?

      ??.03.1945

      Sampson Henri

      28.04.1907

      Blankenberge

      Esterwegen

      01.04.1945

      Samyn Georges

      14.03.1895

      Brussel

      Nossen

      25.02.1945

      Samyn Maurice

      01.07.1924

      Evregnies

      Calas-Weimar

      27.01.1945

      Samyn Willem

      16.09.1906

      Roeselaere

      Bergen - Belsen

      17.02.1945

      Sand Isaak Jacob

      15.07.1908

      Tarnow ( Polen )

      Güsen

      31.01.1945

      Sandberg Charles

      10.12.1909

      ?

      Mauthausen ( Infirmerie )

      19.04.1945

      Sandelé George François

      27.11.1922

      Blankenberge

      Morbihan ( Fr ) Gefusilleerd

      24.06.1944


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Sander Klara

      26.09.1919

      Hannover

      Auschwitz

      tussen 1942 en 27.7.1942

      Sanders Eugeen Alois

      16.04.1923

      Diksmuiden

      Bergen-Belsen

      04.03.1945

      Sanders Johannes Lambertus

      26.04.1921 

      Seraing

      Bergen-Belsen

      14.04.1944

      Sandre Léon

      15.10.1921

      Wanne

      Citadel Luik . Gefusilleerd

      29.03.1944

      Sanglier Robert Lucien Ghislain

      03.09.1893

      Braine-Le-Comte

      Buchenwald

      01.08.1944

      Sannen Charles

      01.03.1921

      Montegnée

      Citadel Luik . Gefusilleerd

      30.06.1943

      Santus André

      48 Jaar

      ?

      Fallerleben

      08.01.1945

      Sapin Jules

      12.12.1871

      Jemappes

      Thuis levend verbrand

      03.09.1944

      Saquet Jean

      07.04.1920

      Menin

      Gross-Rosen

      30.11.1944

      Sarboer Philippe

      09.06.1902

      Sint-Gilles

      Buchenwald

      17.12.1944

      Sarens Petrus Philemon

      12.06.1905

      St.Amands

      Dachau

      09.03.1945

      Sarfati Robert

      20.02.1922

      ?

      Mauthausen ( Infirmerie )

      03.02.1945

      Sarolea Alfred - H

      26.06.1887

      Verviers

      Citadel Luik . Gefusilleerd

      21.04.1943

      Sartiaux Henri

      10.03.1903

      Boussu

      Duitsland ?

      1944-1945

      Saublain ( Sablain ) Léon

      19.07.1888

      Sart-Dames-Avelin

      Neuengamme

      27.11.1944

      Saudemont Hector

      30.01.1910

      Bernissart ?  Callenelle

      Péruwelz . Gefusilleerd

      02.09.1944

      Saudemont Vital

      22.06.1907

      Lambermont

      Meppen-Versen

      26.11.1944

      Saur Gillis Josef

      03.03.1904

      Romsée/Luik

      Ellrich

      09.11.1944

      Saussez Felicien

      24.05.1880?84

      Wasmes

      Mauthausen ?

      24.05.1942?
      11.09.1942

      Saussez Herman

      24.09.1918

      Wasmes

      Wilhelmshafen

      31.03.1945

      Sauvage Anthony

      28.11.1917

      ?

      Schwechat

      09.05.1944

      Sauvage Joseph

      01.01.1887

      Felene

      Hannover-Misburg (Deurag)

      24.09.1944

      Sauvage Louis Marie Joseph G . L .

      13.08.1903

      Ensival

      Hamburg-Veddel  ( Dessauer Ufer )

      25.10.1944

      Sauvenier Edmond  Constant François

      06.11.1882

      Ougrée

      Mauthausen ?

      30.05.1942

      Sauvenier Guillaume
      Raymond François Justin

      06.01.1892

      Ougrée

      Güsen

      10.07.1942

      Savransky Mordko

      12.07.1894

      Bolowaniewsk 

      Auschwitz

      tussen 1942 en 01.06.1945

      Scadek ( Schadek ) Jean Marie

      15.06.1922

      St.Médard

      Neuengamme

      08.03.1945


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Scalteux Roger

      24.12.1924

      Matagne-La-Peti

      Fühlsbuttel

      15.01.1945

      Schadeck Jean Marie

      15.06.1926

      St.Medard

      Neuengamme

      08.03.1945

      Schaefer Bernard Adolphe Robert

      05.01.1907

      Antwerpen

      Neuengamme

      27.06.1943

      Schaekels Georges

      39 Jaar

      Laken - Laeken

      Gevangenis Bochum

      05.03.1944

      Schaeken  Louis

      15.04.1904

      Koersel

      Güsen

      26.12.1942

      Schaeken Albert Leopold

      25.06.1897

      Koersel

      Ellrich

      07.02.1945

      Schaeken Joannes Alfons

      22.05.1920

      Koersel

      Auffanglager Breendonk . Terechtgesteld

      11.04.1944

      Schaeken Jozef Clement

      10.02.1923

      Koersel

      Auffanglager Breendonk . Terechtgesteld

      11.04.1944

      Schaepdrijver André Georges

      31.12.1920

      Harelbeke

      Güsen .Onthoofd

      01.02.1945

      Schaerlaeken Pieter Lodewijk

      30.12.1923

      Tisselt

      Nordhausen

      27.03.1945

      Schaewitz  Pierre

      26.09.1913

      St.Jans Molenbeek

      Neuengamme

      19.05.1942

      Schak Woulphe

      01.11.1912

      Schawle

      Dachau vrijgelaten ?

      29.04.1945

      Schalbroeck Jean

      09.06.1912

      St Pieters Jette

      Mauthausen ?

      13.11.1944

      Schalenborgh Lucien

      06.05.1904

      Eisden

      Halle a/Saal ( Gevangenis-Prison )

      04.02.1945

      Schalenbourg Sylvain Maurice

      03.07.1924

      Opheers

      Oranienburg

      ??.01.1945

      Schallaert Roger

      18.04.1914

      ?

      Güsen

      01.02.1945

      Schaller Charles

      16.04.1906

      Elsene ? Brussel

      Wolfenbüttel .Onthoofd

      07.06.1944

      Schallier Lucien Flavien Jean

      27.08.1899

      Gent

      Neuengamme

      31.01.1942

      Schampaert Emile

      13.03.1908

      Ukkel

      Heinkel Kommando van Sachsenhausen

      ??.03.1945

      Schampaert Joseph

      18.08.1914

      ?

      Mauthausen ( Zellenbau )

      22.04.1945

      Schapschil Ivon

      01.10.1899

      Antwerpen

      Obertraubling

      27.03.1945

      Schatzmann Israël

      17.03.1882

      ?

      Mauthausen

      27.09.1942

      Schaubroeck Maurice

      03.07.1911

      Bevere bij  Audenaarde

      Essen ( Duitsland )

      26.03.1944

      Schauhs ( Schaus ) Nicolas

      08.09.1920

      St.Vith

      Citadel Luik . Gefusilleerd

      10.08.1944

      Schayes Vital

      23.08.1910

      Nodebais

      Auffanglager Breendonk

      01.08.1944

      Scheemaecker Frans

      30.06.1901

      Antwerpen

      Dora

      14.03.1945

      Scheemaeker Alphonse

      25.04.1909

      Gent

      Sonnenburg

      02.08.1943 of
      19.03.1944


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Scheepens Robert Jozef

      23.06.1921

      Antwerpen

      Hamburg-Hammerbrook  ( Spaldingstrasse )

      04.03.1945

      Scheepmans François Roger

      05.11.1906

      Ransart

      Güsen

      13.12.1942

      Scheergers Henri

      22.04.1887

      Dilsen

      Harzungen

      26.03.1945

      Scheerlinck Lucien

      30.05.1925

      Aalst

      Neuengamme

      14.01.1945

      Scheerlinck Paul Dominique Marie

      04.03.1900

      Ninove

      Bergen-Belsen

      19.02.1945

      Scheermacker Alfons

      25.04.1909

      ?

      Sonnenburg

      19.03.1944

      Scheill Raymond

      03.12.1924

      Antwerpen

      Buchenwald

      06.03.1945

      Scheiris Gaston Julianus Richard

      15.06.1901

      Gent

      Auffanglager Sandbostel

      20.04.1945

      Scheldeman Valentin

      02.04.1899

      Ieper

      Bremen-Farge ( U-Boot-Bunker Valentin )

      15.12.1944

      Schelders François Gustave M

      22.01.1922

      Lincent

      Mauthausen ( Zellenbau )

      21.04.1945

      Schelfhout Bernard Marius

      13.10.1898

      Antwerpen

      Leopoldsburg .Neergeschoten

      06.09.1944

      Schelk Jean-Baptiste

      15.08.1914

      Aalst

      Sandbostel

      29.05.1945

      Schelkens Leopold

      15.07.1921

      Londerzeel

      Nordhausen

      28.03.1944 ?

      Schellenbergh Joseph René

      29.03.1922

      Tongeren

      Bremen-Farge ( U-Boot-Bunker Valentin )

      31.03.1945

      Schelstraete Robert Paul

      20.02.1921

      Schaarbeek

      Boelcke-kazerne

      07.03.1945

      Schenck Frans

      01.06.1924

      s Gravenwezel

      Berlijn

      24.06.1945

      Schener Julien J

      15.03.1904

      Bra-sur-Lienne

      Ellrich

      04.03.1945

      Scheneyder Victor

      19.10.1927

      Luik

      Wyompont . Gefusilleerd

      08.08.1944

      Schenk Louis

      20.03.1912

      Antwerpen

      Gevangenis Bochum

      10.07.1943

      Schenkels Petrus Henrikus Theresia

      10.11.1913

      Borgerhout

      Brasschaat Maria ter Heide?
      D'Herbouvillekaai Gefusilleerd

      28.03.1944

      Schepers Franciscus

      24.10.1916

      Tessenderloo

      Bergen-Belsen ( Vermist )

      ?

      Schepers Gregorius

      24.01.1888

      Zolder

      Zolder . Gefusilleerd

      09.09.1944

      Schepmann Vinzenz

      18.07.1898

      Brussel

      Leitmeritz/ Litomerice

      10.03.1945

      Scheppers de Bergstein
      Jozef Marie Antoine M G

      03.04.1894

      Mechelen

      Ellrich

      12?19.10.1944

      Scher Samuel

      13.08.1905

      ?

      Solvay

      22.04.1945

      Scherens Guillaume

      15.01.1923

      Werchter

      ?

    1945

      Scherens Ludovicus Franciscus

      10.09.1893

      Wechter

      Buchenwald

      03.03.1945


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Schetters ( Schetter ) Mathieu

      18.08.1918

      Lixhe - Visé

      Citadel Luik . Gefusilleerd

      05.01.1944

      Scheurmans Albert

      23.12.1924

      Loppem

      Oostakker .Gefusilleerd

      01.07.1944

      Scheurmans Peter H

      06.01.1902

      Oostham

      Olmen-Heivoort . Gefusilleerd.

      13.09.1944

      Scheurs Irma

      20.04.1912

      Asch

      Bergen-Belsen

      09.04.1945

      Scheynen Petrus

      19.04.1925

      Rijkevorsel

      Ilsenburg

      12.08.1944

      Schickés Hubert Charles Joseph

      10.11.1885

      Flemal-Grande

      Neuengamme

      14.09.1944

      Schiell Raymond

      03.12.1924

      Antwerpen

      Buchenwald

      06.03.1945

      Schievers Martin

      06.06.1909

      Leuven

      Ellrich

      21.12.1944

      Schiff  ( Sciff ) Heinrich 

      20?25.06.1890

      Bad Munder am Deister

      Auschwitz

      tussen 1943 en 01.06.1945

      Schiff Bajla Basia ( Lunia )

      18.10.1923

      Tamow

      Auschwitz

      tussen 1942
     en 01.06.1945

      Schiff Boris

      26.11.1908

      Antwerpen

      Boelcke-kazerne

      06.03.1945

      Schillemans Julianus Franciscus

      19.07.1906

      Rumst ? Ranst

      Brasschaat Maria ter Heide . Gefusilleerd

      30.11.1943

      Schinckyen Emile

      18.04.1906

      ?

      Güsen

      23.02.1945

      Schive J Isaias

      25.05.1919

      Antwerpen

      Braschaat Maria ter Heide . Gefusilleerd

      27.05.1943

      Schlechter Antoine

      13.04.1889

      Longwilly

      Langenbielau

      10.12.1940

      Schlein  Lothar

      13.03.1903

      Mikultschütz

      Buchenwald

      20.02.1945

      Schlesinger  Erwin

      19.09.1904

      Katowicz

      Auffanglager Breendonk

      06.11.1942

      Schloeder Edmond

      03.12.1896

      Wandre

      Ougrée . Neergeschoten

      15.01.1942

      Schmid Augustin

      15.01.1884

      Sint Joost ten Noode

      Sachsenhausen ( Arbeidslager Klinker )

      28.12.1942

      Schmitt Philippe

      01.08.1926

      Mechelen

      Lingen-Ems

      16.01.1944 of
      16.06.1944

      Schmitte Jean Albert

      24.10.1915

      Leuven

      Flossenburg

      09.12.1944

      Schmitz Nicolas 

      30.08.1922

      Beho

      Colmar-Alsace

      30.05.1945

      Schmitz Théodore

      19.01.1908

      Antwerpen

      Dachau

      03.03.1945

      Schneider Wilhelmus Alphonssus

      18.03.1892

      Antwerpen

      Dora B3

      05.08.1944

      Schnitmann Max Jacob Israël

      25.06.1908

      Leipzig

      Neuengamme

      15.02.1942

      Schnitzer Paul

      20.02.1905

      Wrodaw

      Antwerpen Kriegslazaret

      06.10.1942

      Schnog  Max

      29.01.1922

      Keulen

      Auschwitz

      tussen 1942   en 01.06.1945


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Schockert Achille

      19.08.1919

      Arlon

      ? . Begraven te Sandbostel .

      31.01.1945

      Schoemans Arie ( Henri )

      17.02.1901

      Hasselt

      Bergen-Belsen ? Sandbostel

      28.11.1944

      Schoenaerts Werner Alexander Lodewyck

      06.08.1896

      Tielrode

      Neuengamme

      16.12.1944

      Schoenmackers Michel

      09.12.1919

      Rekem

      Sonnenburg

      12.09.1944

      Schoenmaeckers Paul

      58 Jaar

      Rekem

      Obernitz

      21.04.1945

      Schoenmaekers Clotilde Héléne

      03.07.1894

      Rekem

      Sankt Gallen  ( Zwitserland hospitaal )

      11.07.1945

      Schoensetters Arnold

      19.06.1902

      Nandrin

      Harzungen

      24.01.1945

      Schoensetters Oscar Emile

      31.07.1904

      Hoegaarden

      Ellrich

      06.02.1945

      Schoesetters Gerardus Charles

      27.03.1902

      Hemiksem?Turnhout

      Flossenburg

      09.03.1945

      Schoeters Alfons Josef

      14.04.1897

      Tilleur

      Gross-Rosen

      29.11.1944

      Schoeters Frans

      27.02.1898

      Niel

      Maagdenburg

      11.04.1944

      Schoeters Jozef

      12.05.1920

      Mol

      Balen-Schoorheide . Gefusilleerd

      09.09.1945

      Schoeters Paul

      01.12.1894

      Boom

      Isenbuttel

      22.01.1941

      Scholiers Gaston

      24.04.1907

      Appels

      Neuengamme

      04.02.1945

      Schollaert Roger

      18.04.1914

      St.lievens-Essche

      Gusen ( Mauthausen )

      01.02.1945

      Scholliers Gaston

      25.04.1907

      Appels

      Neuengamme

      04.02.1945

      Scholtes ( Choltes ) Léon

      19.12.1920

      Elsene

      Ellrich

      03.01.1945

      Schönagel Hugo

      08.01.1909

      Wenen

      Auffanglager Breendonk

      05.03.1943

      Schonheyt Robert

      24.07.1916

      Genval

      Gross-Rosen

      05.04.1944

      Schonk Philippus

      13.09.1889

      Delft ( Holland )

      Arendonk . Gefusilleerd

      03.09.1944

      Schoof Josephus Petrus

      11.09.1905

      Antwerpen

      Güsen

      21.01.1945

      Schoof Leo Gustaaf

      23.12.1908

      St.Gilles  ( Dendermonde )

      Bergen-Belsen

      02.03.1945

      Schoofs Augustinus

      19.03.1904

      Rijkevorsel ?  Poederlee

      Muschenreid

      17.04.1945

      Schoofs Leo

      13.04.1909

      Beringen

      Olmen-Heivoort . Gefusilleerd

      13.09.1944

      Schoonheyt Robert

      24.07.1916

      Genval

      Gross-Rosen

      05.04.1945

      Schoonjans Corneille

      02.02.1920

     Brussel-Schaarbeek ?

      Neuengamme

      28.12.1944

      Schoonjans Karel Louis

      22.02.1907

      Meerbeke

      Hamburg-Fuhlsbüttel

      26.12.1944


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Schoonjans Léopold

      17.10.1897

     Brussel-Schaarbeek ?

      Neuengamme

      02.12.1944

      Schotsmans Olivier Etienne Albert

      03.05.1924

      Elsene ( Ixelles )

      Laura

      24.03.1944

      Schotte ( Scotte ) Victor

      04.03.1907

      Ingelmunster

      Gross-Rosen

      13.12.1944

      Schoudeden Hendrik

      20.08.1894

      Bree

      Ellrich

      11.12.1944

      Schougol  Schoel

      22.10.1896

      Odessa

      Auschwitz

      31.12.1943

      Schouls Henri

      29.10.1911

      Elsene

      Dachau

      14.02.1945

      Schoup Ferdinand

      01.10.1883

      Ninove

      Gross-Rosen

      13.11.1944

      Schouppe Theofiel Jozef

      14.03.1923

      Teralféne

      Gent . Gefusilleerd

      17.12.1942

      Schouteden Hendrik

      20.08.1894

      Bree

      Ellrich

      11.12.1944

      Schoutteten Alois Henri

      13.02.1880

      Geluveld

      Hamburg-Veddel ( Dessauer Ufer )

      25.10.1944

      Schoutteten Bruno Henri Andreas

      13.04.1913

      Beselaere

      Neuengamme

      14.11.1944

      Schoutteten Maurice

      26.12.1919

      Zwevezeele

      Neuengamme

      03.11.1944

      Schrader Théodor

      55 Jaar

      ?

      Nordhausen

      23.07.1944

      Schraepen Armand Frans

      31.03.1923

      Diepenbeek

      Bleicherode in Thuringen

      14.05.1945

      Schraepen Georges Alfons

      27.09.1915

      Oostham

      Trelleborg

      05.05.1945 ?

      Schraepen Marcel Antonius Ferdinandus

      19.07.1920

      Oostham

      Buchenwald ( Bombardement )

      24.08.1944

      Schraepen Willy Johannes Julius

      16.10.1916

      Oostham

      Auto ongeval

      ??.??1977

      Schram Alphonse Laurens Louis

      16.06.1902

      Anderlecht

      Neuengamme

      13.03.1943

      Schram Henri

      09.07.1889

      Sint-Jans-Molenbeek

      Dora

      10.08.1944

      Schramme Pierre Georges Robert

      19.01.1921

      Knokke

      Kahla

      20.01.1945

      Schreurs Maria Elisa ( Irma )

      20.04.1912

      As ( ch )

      Belsen

      09.04.1945

      Schrevens  Jan Emiel

      09.02.1893

      Kessel - Lo

      B12 Halle-Saale ?  Woffleben

      06.03.1945

      Schreyen Victor

      22.08.1916

      Schaarbeek

      Buchenwald

      1944-45

      Schrik Joseph

      26.09.1897

      Hoeilaart

      Onbekend

      04.03.1945

      Schroeven Joris

      27.05.1917

      Bekkevoort

      Ellrich

      14.02.1945

      Schroeyen Petrus Johannes

      28.09.1923

      Hasselt

      Leipzig

      12.05.1944

      Schrooten  Cornelis Jean  ( Joannes )

      10.07.1905

      Ellikom

      Schandelah

      04.12.1944


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Schrooten Nicolas

      21.09.1894

      Bree

      Dora

      12.10.1944

      Schueremans Jozef Frans

      31.10.1900

      Herent

      Laffelijk vermoord te Herent

      19.08.1943

      Schun René

      06.03.1916

      Pas de Calais

      Gross-Rosen

      24.01.1945

      Schutters Jozef August Marie

      19.05.1911

      Antwerpen

      Mauthausen

      26.11.1942

      Schwartz Elzen

      15.11.1908

      ?

      Mauthausen ( Infirmerie )

      15.03.1945

      Schwartz Moritz

      04.09.1912

      ?

      Ebensée

      09.05.1945

      Schwarz ( Nurnberg Olga )

      05.05.1897

      Antwerpen

      Auschwitz

      21.09.1942

      Schwarz Hans

      18.01.1895

      Wenen

      Antwerpen Kriegslazaret

      01.08.1941

      Schwarzbaum Maria

      20.11.1920

      Niederlehme

      Auschwitz

      tussen 1942 en 01.06.1945

      Schwarzbaum Zili Lili

      20.11.1923

      Berlijn

      Auschwitz

      tussen 1942 en 01.06.1945

      Schyns Hubert

      09.07.1917

      Henri-Chapelle

      Natzweiler-Strutthof

      29.12.1944

      Scius Jules G

      05.02.1921

      Marcourt

      Marcourt . Gefusilleerd

      09.09.1944

      Sclavans Henri

      28.05.1896

      Ghlin

      Dora

      10.10.1944

      Sclavons Henri Ferdinand

      28.05.1888

      Ghlin

      Gross-Rosen

      08.02.1945

      Sclechter Antoine

      13.04.1889

      Longwilly

      Langenbielau

      10.12.1940

      Scmitz Théodore

      19.01.1908

      Antwerpen

      Dachau

      03.03.1945

      Scops Marcel

      05.04.1922

      Mainvault

      Harzungen

      10.03.1945

      Scorneaux Philippe

      20.02.1920

      Ixelles

      Neuengamme

      28.02.1945

      Scourneaux Alphonse

      03.11.1902

      Nivelles

      Buchenwald

      31.03.1945

      Scribe Alain

      19.10.1919

      Gent

      Sonnenburg

      06.09.1944

      Sculier Armand Louis Victor

      1?14.12.1898

      Mevergnée

      Neuengamme

      05.01.1945

      Scyeur Augustin

      06.10.1922

      Serville

      Hamburg-Fuhlsbüttel

      01.12.1944

      Sebille Emile

      09.05.1921

      Forchies

      Dora

      20.04.1945

      Seclef Carolus

      06.01.1902

      Antwerpen

      Buchenwald

      05.05.1945

      Seeger Jean

      13.12.1910

      Antwerpen

      Gross-Rosen

      13.11.1944

      Seeldraeyers Michaël Elisabeth

      12.04.1914

      Schelle

      Mauthausen ? Güsen

      07.02.1943

      Seeldrayers Michel

      12.04.1914

      ?

      Güsen

      07.02.1943


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Segers Albert Theodoor

      24.10.1915

      Zottegem

      Lübeck ( Tragédie )

      03.05.1945

      Segers Ceriel Camiel Achiel             

      29.04.1896

      Oekene

      Buchenwald

      03.03.1945

      Segers Charles

      26.06.1914

      Hamme

      Fulda

      27.03.1945

      Segers Emile Gustave

      28.02.1904

      Mechelen

      Berlijn

      15.08.1942

      Segers Frans

      22.11.1921

      Arendonk

      Ellrich

      14.12.1944

      Segers Hendrik

      05.11.1883

      Balen - Neet

      Balen centrum . Neergeschoten

      06.09.1944

      Segers Jacques

      14.06.1922

      ?

      Onbekend

      ?

      Segers Jean

      08.10.1906

      Ans

      Neuengamme

      20.12.1942

      Segers Karel Albert

      19.03.1915

      Peisegem - Merchtem

      Oraniënburg-Sachsenhausen

      ??.04.1945

      Segers Léo Hendrick

      10.06.1909

      Antwerpen

      Auffanglager Wöbbelin

      19.04.1945

      Segers Marcel

      22.09.1909

      Lendelede

      Gross-Rosen

      ??.01.1945

      Segers Paul

      16.11.1891

      ?

      Auffanglager Sandbostel

      14.01.1945 ?
      ??.04.1945

      Segers René

      21.12.1890

      Etterbeek Brussel

      Gross-Rosen

      18.11.1944

      Seghers Alexandre

      02.05.1921

      ?

      Blumenthal-Schützenhof

      23.11.1989

      Seghers Alois

      06.04.1919

      Damme

      tussen Buchenwald en Theresienstadt

      25.04.1945

      Selcomme Albert

      09.03.1911

      Wattrelos ? Waterloo

      Neuengamme

      14.01.1945

      Selecque Adelin - J

      18.08.1904

      Herlinval - Ortho

      Marcourt . Gefusilleerd

      09.09.1944

      Selecque Cyrille

      07.09.1917

      Herlinval-Ortho

      Marcourt . Gefusilleerd

      09.09.1944

      Sellekaerts Petrus Alfons

      13.01.1896

      Holsbeek

      Harzungen

      16.12.1944

      Seller Louis

      20.10.1913

      ?

      Flossenburg

      23.02.1945

      Selleslaghs Henri

      20.09.1913

      Willebroek

      Beverloo . Gefusilleerd

      24.09.1942

      Sels Jos Augustijn

      08.08.1906

      Duffel

      Gross-Rosen

      01.12.1944

      Seminet Julien

      19.03.1887

      ?

      Mauthausen ( Infirmerie )

      31.05.1945

      Senden Leon Maria Honoré ( L'Abbé )

      11.07.1888

      Turnhout

      Ellrich

      05.12.1944

      Sensique Albert Marie Joseph

      16.11.1916

      Nollevaux

      Neuengamme

      31.12.1944

      Senten Franciscus Antonius

      07.10.1905

      Antwerpen

      Ellrich

      14.02.1945

      Senzer  Benedikt

      02.07.1915

      Wenen 

      Auschwitz

      tussen 1942 en 01.06.1945


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

      Septraux René

      27.04.1915

      ?

      Bergen-Belsen

      02.03.1945

      Sepul Albert

      28.05.1895

       Izier-Luik

      Dora

      22.10.1944

      Sepulchre Jules Arthur Joseph

      03.06.1905

      Marchin

      Neuengamme

      24.11.1944

      Serault Edouard

      24.02.1898

      Ghlin

      Jemappes . Gefusilleerd

      03.09.1944

      Seres Julien

      10.03.1886

      St Gillis

      Flossenburg

      01.04.1945

      Seret Arséne

      18.09.1908

      Leval-Trahegnies

      Dachau

      26.07.1942

      Sergeant  René Joseph

      18.08.1920

      Petit Enghien

      Ebensee

      ??.05.1945 ?

      Sergeant Jules Joseph

      06.06.1890

      Bierges

      Neuengamme

      06.06.1943

      Serlet Maurice

      16.05.1920

      Overpelt

      Brasschaat Maria-ter-Heide . Gefusilleerd

      28.10.1943

      Serlui Isaac

      03.03.1872

      Amsterdam ( NL )

      Buchenwald

      06.12.1944

      Serreyn Albert

      17.01.1915

      Gent

      Oostakker . Gefusilleerd

      02.06.1944

      Servais Alfred

      24.09.1889

      Nannine

      Marcinelle Gefusilleerd

      02.06.1943

      Servais Augustin

      14.09.1917

      Assenois

      Stallag VIII A Görlitz / Brezlau

      06.06.1943

      Servais Camile

      21.07.1911

      Falisole

      Bergen-Belsen

      20.03.1945

      Servais Charles

      26.12.1902

      Ethé

      Flossenburg

      24.01.1945

      Servais Edmond Ghislain ( Priester )

      20.08.1908

      Jemeppe sur Sambre

      Dachau

      29.12.1944

      Servais Francois

      10.07.1897

      ?

      Flossenburg

      31.12.1943

      Servais Gaston

      13.07.1905

      Jemeppe sur Sambre

      Güsen

      20.10.12.1944

      Servais Georges

      24.03.1920

      Jemeppe sur Sambre

      Güsen

      01.02.1945

      Servais Joseph Jean François

      17.09.1913

      Namen

      Flossenburg

      24.03.1945

      Servais Marcel PauL Joseph Armand

      14.07.1898

      Verviers

      Ellrich

      26.01.1945

      Servais Nicolas

      18.11.1893

      Mont-St-Martin

      Bonnert . Gefusilleerd

      04.09.1944

      Servayge Antoon

      07.08.1921

      Kortrijk

      Wittstock ( in Belower Wald )

      ??.05.1945

      Servranckx Léopold Lucien Louis

      31.10.1920

      Elsene

      Ellrich

      07.12.1944

      Sesée Augustinus Josef Gerardus

      11.01.1903

      Vlissingen

      Berlijn . Gefusilleerd

      28.07.1943

      Sestig Franciscus A

      24.02.1878

      Gent

      Dora B3

      15.07.1944

      Seutens Henri

      07.12.1925

      Mechelen ?

      Neuengamme

      31.01.1945



    >

    Blog tegen de regels? Meld het ons!
    Gratis blog op http://blog.seniorennet.be - SeniorenNet Blogs, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!