OVERZICHT. Alle uitslagen en alle doelpuntenmakers van alle weekendmatchen in het Oost-Vlaamse voetbal
Hieronder vindt u alle uitslagen en alle doelpuntenmakers van alle vrijdag-, zaterdag- en zondagmatchen in het Oost-Vlaamse voetbal.
Challenger Pro League
PROMOTION PLAY-OFFS
Patro Eisden - SK Deinze 0-4
42’ Almenara Hernandez 0-1, 53’ Kehrer 0-2, 63’ Mertens (strafschop) 0-3 en 78’ Kehrer 0-4.
Zulte Waregem - Lommel SK 1-1
65’ Vossen (strafschop) 1-0 en 89’ Karim 1-1.
1ste nationale
Jong AA Gent - OH Leuven U23 3-0
3’ Abdullahi 1-0, 8’ Van Hauter 2-0 en 40’ Abdullahi 3-0.
Dessel Sport - Winkel Sport 1-1
45’ Acheampong 1-0, 90’ Van Marcke 1-1.
Thes Sport - Hoogstraten VV 2-2
26’ Tourki 0-1, 49’ Vanhaeren 1-1, 53’ Jeunen 2-1 en 62’ Fall 2-2.
Olympic Charleroi - RAAL La Louvière 1-0
80’ Kamara 1-0.
Excelsior Virton - SK Heist 4-2
19’ Goteni 1-0, 57’ De Almeida 2-0, 72’ Boucharab 3-0, 75’ Hadari 4-0, 83’ Colman 4-1 en 89’ Benhamou 4-2.
Young Reds Antwerp - Sp. Charleroi B 1-3
27’ Benbouali 0-1, 44’ Stulic 0-2, 72’ Vanhees 1-2 en 83’ Benbouali 1-3.
FC Knokke - Union Namen 1-0
81’ Aelterman 1-0
URSL Wezet - Cappellen FC 4-1
32’ Errahmouni 1-0, 43’ Ebengué-Ewelan 2-0, 50’ Somers 2-1, 80’ Bouhlal 3-1, 88’ Errahmouni 4-1.
KVK Tienen - SC Lokeren-Temse 1-0
4’ Ngongo 1-0.
2de afdeling VV A
KM Torhout - Jong Cercle 2-1
17’ A. Devos 1-0, 71’ Cromheecke 2-0 en 78’ De Ridder 2-1.
KRC Harelbeke - Eendracht Aalst 1-0
85’ Dewaele 1-0
Mandel United - RC Gent 0-3
60’ Vankerkhoven 0-1, 89’ Newman 0-2, 90’ Cooman 0-3
Olsa Brakel - FC Merelbeke 0-3
42’ De Mey 0-1, 57’ Boskamp 0-2, 76’ Binst 0-3
FC Gullegem - SC Dikkelvenne 2-2
43’ Van Vaerenbergh (str.) 0-1, 54’ Mazouz 0-2, 55’ Braekeveld 1-2, 86’ Henneuse 2-2
FC Voorde-Appelterre - KVV Zelzate 3-1
22’ Sarr 1-0, 27’ Barasaba 2-0, 75’ Habbas (str.) 2-1, 87’ De Drie 3-1
SV Oostkamp - RFC Wetteren 2-3
30’ en 45’ Lecour 0-1 (str.) en 0-2, 51’ Vanhaecke 1-2, 58’ Vanhaeren 2-2, 90’ Mitu 2-3
SV Oudenaarde - Jong Essevee 3-0
70’ Vandenborre 1-0, 85’ Demets (str.) 2-0, 89’ Mezine 3-0
KVK Ninove - Sparta Petegem 4-5
8’ Romero Gomez 1-0, 11’ Vanborm 1-1, 20’ Bael 2-1, 28’ Berwouts 2-2, 37’ Lopes Ribeiro (own) 2-3, 47’ Hertveldt 3-3, 58’ Dhont 3-4, 89’ Romero Gomez 4-4, 94’ Van Steenkiste 4-5
3de afdeling VV A
VW Hamme - Eendracht Wervik 1-0
50’ Laurens 1-0.
KVK Westhoek - Erpe-Mere United 2-1
5’ Guenoune 1-0, 10’ Gaillez 2-0, 87’ Lyase Gengezo 2-1.
HO Kalken - Eendracht Aalter 4-0
41’ Vrijens 1-0, 44’ Keisers 2-0, 66’ Buyl 3-0, 90’ Elewaut 4-0.
SK Pepingen-Halle - Sint-Denijssport 1-1
19’ Langeraert 0-1, 54’ Dekoster 1-1.
Jong Lede - SK Roeselare 0-2
38’ Hallaert 0-1, 44’ Bakelandt 0-2.
SC Wielsbeke - Wambeek-Ternat 2-4
16’ Steelant 1-0, 28’ Deneef 1-1, 37’ Dejaegere 2-1, 44’ Marchoul 2-2, 59’ Samutondo 2-3, 64’ Marchoul 2-4.
Avanti Stekene - Wolvertem Merchtem 3-4
1’ Van Gysel 1-0, 30’ Vandevoorde 1-1, 35’ en 50’ Mpati 1-2 en 1-3, 69’ El Yazidi 1-4, 76’ en 89’ De Rudder 2-4 en 3-4.
SC Blankenberge - Elene-Grotenberge 1-1
26’ Traore 0-1, 35’ Giovanni Longueville 1-1.
1ste provinciale
Melsele - Destelbergen 2-4
4’ Dupont 1-0, 23’ Janssens 2-0, 29’ en 35’ Owusu 2-1 en 2-2, 56’ Donkor 2-3 en 70’ Isci 2-4.
Berlare - Borsbeke 4-0
21’ Agushev 1-0, 32’ Armayones 2-0, 43’ en 53’ Manuel 3-0 en 4-0.
Vlaamse Ardennen - Haasdonk 6-2
10’ Desmet 1-0, 12’ Deviaene 2-0, 22’ Vanden Berghe 3-0, 29’ en 37’ Deviaene 4-0 en 5-0, 43’ Aheyenka 5-1, 61’ Deviaene 6-1 en 90’ Van Malderen 6-2.
Doorslaar - KSK Beveren 3-0
8’ De Vos 1-0, 16’ en 90’ De Rauw 2-0 en 3-0.
Zeveren - Kleit 3-1
6’ en 28’ Van Parys 1-0 en 2-0, 44’ De Spiegelaere 3-0, 86’ Vuyts 3-1.
Denderhoutem - Denderleeuw 1-1
19’ Van Den Steen 0-1, 38’ Vaeyens 1-1.
Lembeke - Munkzwalm 1-2
35’ Ulens 0-1, 37’ Lippens 1-1 en 84’ De Landtsheer 1-2.
Drongen - Sottegem 0-0
2de provinciale A
Evergem 2020 - Poesele 5-1
1’ Brouwers 1-0, 3’ Feys 1-1, 46’, 73’ en 80’ Brouwers 2-1, 3-1 (pen) en 4-1, 90’ Jacobs 5-1.
Knesselare - Merendree 3-1
34’ Naessens 0-1, 76’ Defruyt 1-1, 84’ Hooreweghe 2-1, 90’ Bekaert 3-1 (pen).
Lochristi - Lovendegem 4-2
4’ Ghyselinck 1-0, 16’ Vandedrinck 2-0, 48’ D’Hondt 3-0, 62’ Ghyselinck 4-0, 75’ Leclercq 4-1, 86’ Decorte 4-2.
Beervelde - Sleidinge 0-1
8’ Van Volsem 0-1.
St-Laureins - Assenede 1-2
38’ Hebbrecht 0-1, 47’ Van Cleemputte 0-2 (pen), 80’ De Muer 1-2 (pen).
Zaffelare - St-Kruis-Winkel 3-0
26’ De Ridder 1-0, 29’ De Smet 2-0, 83’ Vispoel 3-0.
Maldegem - VSV Gent 8-2
2’ Allemeersch 0-1, 30’ Roels 1-1 (pen), 34’ Persan 2-1, 48’ Blomme 3-1, 58’ De Coninck 5-1, 62’ Allemeersch 5-2, 64’ en 69’ Annicaert 6-2 en 7-2, 80’ Janssens 8-2.
KFC Eeklo - Laarne-Kalken 1-5
4’, 14’ en 44’ De Ridder 0-1, 0-2 en 0-3, 83’ Vekeman 0-4, 87’ Kerwyn 1-4, 90’ El Yazidi 1-5..
2de provinciale B
Meldert - Latem 1-0
82’ Erbas 1-0.
Nokere-Kruishout. - Volkegem 2-2
28’ Decuyper 1-0, 48’ Lodens 1-1, 67’ Mondjoy 1-2 en 82’ Decuyper 2-2.
Gavere-Asper - Geraardsbergen 2-0
16’ en 43’ Van Schoorisse 1-0 en 2-0.
Olsa Brakel B - Kluisbergen Sp 2-3
5’ Van Rentergem 1-0, 17’ en 47’ Lagache 1-1 en 1-2, 80’ Janssens 2-2 en 85’ Vanwymeersch 2-3.
Meerbeke - Houtem 2-0
70’ Mumba 1-0 en 75’ Mahli 2-0.
Melsen - Baardegem 7-1
3’ Dhondt 1-0, 5’ De Bolle 1-1, 26’ Goeminne 2-1, 34’ De Vroe 3-1, 43’ Goeminne 4-1, 57’ Verleye 5-1, 62’ Servaes 6-1 en 66’ Dermaut (str.) 7-1.
Edeboys - Schelde 1-1
67’ Goedgezelschap 0-1 en 81’ N’Diaye 1-1.
Nazareth-Eke - Eine 4-0
2’ Vermote 1-0, 26’ en 55’ De Clercq 2-0 en 3-0, 67’ Thierie 4-0.
2de provinciale C
Sp Waasmunster - Kieldrecht 2-1
43’ Van Severen 0-1, 47’ Vermeulen (str.) 1-1 en 70’ Lageuse 2-1.
Heikant-Zele - St-Gillis Waas 5-1
23’ Vanhaevermaet 0-1, 33’ en 44’ Van Ransbeeck 1-1 en 2-1, 48’ Van de Weghe 3-1, 66’ Marin (own) 4-1 en 77’ Janssens 5-1.
White Boys - Schoonaarde 1-1
52’ Van Goethem 1-0 en 65’ Güven 1-1.
Grembergen - Rangers Opdorp 0-1
10’ Malfliet (own) 0-1.
Sinaai - Kruibeke 4-2
20’ Lardenoit 0-1, 54’ Coppens 1-1, 60’ Van Droogenbroeck 1-2, 66’ D’Hondt 2-2, 74’ Penxten 3-2 en 75’ Coppens 4-2.
SKN Sint-Niklaas - Vrasene 0-5
7’ Steenssens 0-1, 35’ De Smit 0-2, 61’ Maes 0-3, 78’ Lauhouh Kouadio 0-4 en 87’ Maes 0-5.
Kemzeke - Moerbeke 2-2
21’ Devriese 0-1, 57’ K. Notteboom 0-2, 78’ Jonas 1-2 en 81’ Speelman-Rooms 2-2.
Kallo - KV Sint-Gillis 2-1
44’ Perdaens 0-1, 56’ en 84’ Soares Wanderley 1-1 en 2-1.
3de provinciale A
Watervliet - St-Laureins B 5-1
34’ De Wulf 1-0, 48’ Van de Moere (str.) 1-1, 75’ Geirnaert 2-1, 85’ Ulijn 3-1, 90’ De Wispelaere 4-1 en 90’ Ulijn 5-1.
Belzele Evergem - Vinkt A 3-0
13’ Schynkel 1-0, 64’ Van Leene 2-0 en 86’ Van Driessche 3-0.
Bellem - Evergem-Center 4-2
6’ Lievens 1-0, 15’ Kurtulus 2-0, 17’ Hertschap 2-1, 39’ Lievens 3-1, 40’ Staelens 4-1 en 48’ Aiche 4-2.
Ursel - VV 9000 Gent 8-0
11’ Boulez 1-0, 12’ Baert 2-0, 31’ De Jaeger 3-0, 59’ Gheerardyns 4-0, 61’ De Jaeger 5-0, 78’ Stofferis 6-0, 85’ Welvaert 7-0 en 89’ Stofferis 8-0.
St. Muide Gent - Lotenhulle 2-3
10’ Oduro 1-0, 27’ Dendooven 1-1, 40’ Decuypere 1-2, 65’ Van Hoe 1-3 en 81’ Balcaen 2-3.
Mariakerke - Kaprijke-Bentille 4-2
22’ Hertoge (own) 0-1, 53’ Vermassen 1-1, 56’ Van Durme 1-2, 66’ Versprille 2-2, 72’ Bauts 3-2 en 77’ Van Den Branden 4-2.
Waarschoot - Daring Maria-Aalter 5-0 ff.
Hansbeke - Machelen a Leie 3-2
6’ Balcaen 0-1, 68’ D’Hondt 0-2, 84’ Dierick 1-2, 91’ Lavent (own) 2-2 en 92’ Van Landschoot 3-2.
3de provinciale B
Oudenhove - Zingem 1-2
4’ Tomás 0-1, 22’ Huylebroeck (own) 1-1 en 48’ De Winne 1-2.
Elene-G’berge B - Maarkedal 2-3
10’ Taveras 1-0, 49’ Meeus 2-0, 89’ Van Den Bossche 2-1, 91’ Vandriessche 2-2 en 94’ Van Den Bossche 2-3.
Breivelde-Zottegem - Petegem a Schelde 2-2
20’ Carrijn 1-0, 27’ Menschaert 1-1, 42’ Moreels 2-1 en 64’ Menschaert 2-2.
Velzeke - Jong Zulte 2-2
69’ Saelens 1-0, 74’ Jansen Da Silva (str.) 1-1, 79’ Devuyst 2-1 en 82’ Jansen Da Silva (str.) 2-2.
Sottegem B - Boekel 1-2
25’ De Loor 0-1, 38’ De Backer 1-1 en 65’ Van Haetsdaele 1-2.
Michelbeke - Deftinge 2-2
38’ en 68’ Duynslaegher (str.) 1-0 en (str.) 2-0, 69’ en 86’ Prekadini 2-1 en (str.) 2-2.
Moerbeke-G’bergen - Everbeek A 1-2
26’ Thiel 0-1, 44’ Cabbaert 1-1 en 75’ Thiel 1-2.
Wortegem - Horebeke 3-2
28’ De Keukeleire 0-1, 31’ Vanderbauwhede 1-1, 33’ Petit 1-2, 54’ en 89’ Vantieghem 2-2 en 3-2.
3de provinciale C
Massemen - Tenstar Melle 6-1
23’ en 32’ Meersschaut 1-0 en 2-0, 40’ De Smet 3-0, 49’ en 73’ Haelterman 4-0 en 5-0, 75’ De Jonghe 6-0 en 82’ Saerens 6-1.
Oostakker - Zevergem 1-4
18’ en 35’ Brants 0-1 en 0-2, 44’ De Clerck 1-2, 77’ Brants (str.) 1-3 en 84’ Cuypers 1-4.
HT Zwijnaarde - HO Kalken B 1-0
55’ Obase Ayoh Vicbel Ngomo 1-0.
Latem B - De Pinte 3-3
22’ Verheye 1-0, 27’ Van Kerkhove (str.) 2-0, 31’ Coene 2-1, 59’ Van Hoecke 2-2, 63’ Rabaey 2-3 en 76’ Van Kerkhove 3-3.
VC Zwijnaarde - Eendr. Moortsele 2-2
7’ Aekterlabb 0-1, 22’ Vanderstraeten 0-2, 41’ Sencherey 1-2 en 58’ Oppong Kyekyeku 2-2.
Cercle Melle - Overmere 1-1
50’ Quipor 1-0 en 75’ Thiebaut 1-1.
Bottelare - Gijzel-Oosterzele 4-5
3’ De Corte 1-0, 32’ Van Caenegem 1-1, 37’ Beeckman 1-2, 42’ Van Caenegem 1-3, 48’ Vervaene (str.) 1-4, 49’ en 52’ De Mol 2-4 en 3-4, 61’ De Corte 4-4 en 65’ De Jaeger 4-5.
Wichelen - Heusden Sp 3-4
44’ Bontinck 1-0, 45’ Vandewalle 1-1, 50’ Banovic 1-2, 52’ Vandewalle 1-3, 56’ Devlieghere 2-3, 61’ Pollet 3-3 en 77’ Daems 3-4.
3de provinciale D
Doggen - Erembodegem 2-1
60’ Gillioen 1-0, 65’ Dufour (str.) 1-1 en 69’ Schraff 2-1.
Hofstade - Ninove B 1-8
8’ en 15’ Janssens 0-1 en 0-2, 27’ Risasi-Bolongi 0-3, 39’, 44’ en 47’ Hemerijckx 0-4, 0-5 en 0-6, 59’ Mukendi-Kalenji 1-6, 63’ Janssens 1-7 en 68’ Hemerijckx 1-8.
Vlierzele - Oudegem 3-5
10’ en 16’ Caudron 0-1 en 0-2, 36’ Duerinck (str.) 0-3, 40’ De Smet 1-3, 56’ Peralta-Gutierrez 2-3, 58’ Ramazani (own) 3-3, 61’ Caudron 3-4 en 89’ Meskens 3-5.
Sint-Antelinks - Nederhasselt 4-2
28’ Van Den Bossche 1-0, 47’ De Witte 1-1, 60’ en 75’ Van Den Heede 2-1 en 3-1, 81’ Van Melkebeke 4-1 en 88’ Verhasselt 4-2.
Kersken-Haaltert - OB Lebbeke 1-3
25’ Cassiman 0-1, 58’ Farratou 0-2, 70’ Sorgeloos 1-2 en 76’ Ravijts 1-3.
Winnik - Herzele-Ressegem 8-1
1’ Meerschman 1-0, 20’ Gombault 2-0, 26’ Welleman (str.) 2-1, 27’ Gombault 3-1, 32’ Van De Maele 4-1, 51’ en 60’ Gombault 5-1 en 6-1, 71’ en 82’ Deblander 7-1 en 8-1.
Smetlede - Aaigem 1-2
35’ Joos 1-0, 61’ en 74’ Van Der Linden 1-1 en 1-2.
3de provinciale E
Robur - FC Sint-Niklaas 5-2
1’ De Winter 0-1, 23’ Philips 1-1, 30’ Van Petghem 2-1, 38’ en 66’ Van Spitael 3-1 en 4-1, 78’ Verhulst 4-2 en 87’ Van Laere 5-2.
Hoogeinde - Rupelmonde 5-0
2’ De Dycker 1-0, 48, 55’, 78 en 86’ Van Der Stighelen 2-0, 3-0, 4-0 en 5-0.
Klinge - Bosdam Beveren 3-0
52’ en 58’ Van Acker 1-0 en 2-0, 90’ Van Gysel 3-0.
Bazel - Melsele B 3-0
45’ Segers 1-0, 67’ Pieters 2-0 en 74’ Heyman 3-0.
Wachtebeke - Doorslaar B 3-1
31’ De Bock 0-1, 36’ Quivreux 1-1, 37’ Dhaese 2-1 en 95’ De Bolster 3-1.
Eksaarde - Blauw Wit Temse 3-1
19’ Van Hoyweghen (str.) 0-1, 28’ Fiers 1-1, 72’ Snauwaert 2-1 en 88’ Asemota 3-1.
Haasdonk B - Hamme-Zogge 2-2
54’ Behiels 1-0, 57’ Sens 1-1, 60’ Zamounani 2-1 en 64’ Oulichki (str.) 2-2.
Baasrode - Dendermonde 1-2
34’ Hermans 0-1, 69’ Poppe 0-2 en 80’ Van Acoleyen 1-2.
4de provinciale A
VSV Gent B - Hansbeke B 4-3
8’ Bah 0-1, 36’ De Potter 1-1, 41’ Bah 1-2, 63’ Tancré 2-2, 75’ Steijaert 3-2, 85’ Bah 3-3 en 88’ De Potter 4-3.
Zomergem - Vinderhoute 4-2
12’ Donkor 1-0, 13’ Van Den Noortgaete 1-1, 19’ Tahid 2-1, 31’ Yesildag 2-2, 62’ Tahid (str.) 3-2 en 75’ Van Den Berghe 4-2.
Middelburg - Poesele B 1-1
35’ Huys 0-1 en 75’ Lasoen 1-1.
Vinkt B - Exc Donk 1-5
4’ Decuyper 0-1, 23’ Verscheure 0-2, 37’ Lambrecht 0-3, 77’ Dhaenes 1-3, 91’ Verdonck 1-4 en 93’ Verhaeghe 1-5.
Inter Gent - Bassevelde 5-4
12’ Wyffels 1-0, 47’ Cavdarli (str.) 2-0, 60’ Gok 3-0, 65’ De Zutter 3-1, 70’ Cavdarli 4-1, 77’ Arici 5-1, 86’ Van Damme 5-2, 89’ Borms 5-3 en 90’ Van Damme 5-4.
Balgerhoeke - Rooigem 7-3
2’ Neys 1-0, 11’ De Crits 2-0, 23’ Cole 2-1, 44’ De Crits 3-1, 45’ Apostol 4-1, 54’ Pieters 5-1, 58’ Apostol 6-1, 60’ Morau 6-2, 78’ Apostol 7-2 en 90’ Moreau 7-3.
4de provinciale B
Zwijnaarde B - Merelbeke 5-0
11’ Vanhegen 1-0, 39’ Dieng 2-0, 56’ Yemba Junior 3-0, 59’ Gökce 4-0 en 81’ Kaid 5-0.
De Pinte B - St-Denijs Sp.B 4-2
3’ Van Keirsbulck 0-1, 40’ Haemelinck 1-1, 51’ Van Craen 2-1, 58’ Duhou-Peters 2-2, 65’ Lecompte 3-2 en 79’ Hippe (own) 4-2.
Machelen a Leie B - Sparta Petegem B 1-3
15’ De Cuyper 0-1, 39’ Meheus 1-1, 55’ en 65’ De Waele 1-2 en 1-3.
Gijzel-Oosterzele B - Olsene 1-6
13’ en 25’ Meirlaen 0-1 en 0-2, 59’ De Swaef 0-3, 65’ Coussens 0-4, 77’ Duyck 1-4, 85’ Feys 1-5 en 90’ Meirlaen 1-6.
Windeke - Nokere-Kruishout. B 1-2
23’ Gabriël 1-0, 44’ De Clercq (str.) 1-1 en 85’ Keirseblick 1-2.
Zingem B - Bottelare B 2-3
9’ Van den Bergh 1-0, 18’ Roos 2-0, 32’ Secelle 2-1, 81’ De Smet 2-2 en 87’ Meuret 2-3.
Ooidonck Leerne - Nazareth-Eke B 2-1
29’ Barbier 0-1, 58’ Ervynck 1-1 en 68’ Van Den Hende 2-1.
Huise-Ouwegem - Sparta St. Niklaas 8-0
2’ Bruyneel 1-0, 35’ en 44’ Van Twembeke 2-0 en 3-0, 51’ en 63’ Bruyneel 4-0 en 5-0, 72’ Bauters 6-0, 79’ Desmijter 7-0 en 89’ Hoste 8-0.
4de provinciale C
Eine B - St-Goriks 1-1
67’ Dedvukaj 1-0 en 82’ De Winter 1-1.
Volkegem B - Michelbeke B 4-0
23’, 28’ en 67’ Kacem 1-0, 2-0 en 3-0, 73’ Van Haetsdaele 4-0.
Opbrakel - Everbeek B 1-2
2’ Mirzoyan 0-1, 78’ De Craecker 1-1 en 91’ Magomadov 1-2.
Mater - Velzeke B 10-0
7’ De Mets 1-0, 11’ Vindevogel 2-0, 22’ en 40’ De Vogelaere 3-0 en 4-0, 58’ Van Der Heggen 5-0, 72’ Baele 6-0, 73’ De Mets 7-0, 76’ De Visscher 8-0, 80’ De Mets 9-0 en 85’ De Visscher 10-0.
Strijpen - KFC Kluisbergen 0-2
10’ Mansouri 0-1 en 67’ Bauters 0-2.
Munkzwalm B - Bonanza 4-1
5’ Goessens 1-0, 11’ Paternoster 1-1, 12’ Ceuterick 2-1, 71’ Minnaert 3-1 en 89’ Hebbelinck 4-1.
Kluisbergen Sp B - Zegelsem 10-2
2’ Lévêque 0-1, 8’ en 22’ De Leeuw 1-1 en 2-1, 46’, 47’ en 51’ Crauwels 3-1, 4-1 en 5-1, 55’ en 59’ Lamon 6-1 en 7-1, 74’ en 78’ Faut 8-1 en 9-1, 82’ Van Lierde 9-2 en 90’ Vlieghe 10-2.
4de provinciale D
Idegem - Winnik B 1-2
39’ Prové 1-0, 41’ De Poorter 1-1 en 71’ De Roeve 1-2.
Gijzegem - Voorde-Appelterre B
Nederhasselt B - Neigem 2-5
16’ en 21’ De Vos 1-0, 2-0, 40’ en 63’ Hemerijckx 2-1 en 2-2, 65’ Vanhuffelen (str.) 2-3, 85’ en 88’ Hemerijckx 2-4 en 2-5.
Nieuwerkerken - Meldert B 1-4
8’ en 11’ Schots 0-1 en 0-2, 21’ Adams 1-2, 44’ De Waegeneer 1-3 en 79’ Moernaut 1-4.
Herzele-Ressegem B - Koboz 0-3
10’ Ntezimana 0-1, 30’ Marrah 0-2 en 50’ Kazamwali 0-3.
Herdersem - Sint-Antelinks B 1-0
16’ Uyttersprot 1-0.
Geraardsbergen B - Moorsel 2-4
19’ Huwé 1-0, Van Den Driessche 1-1, 64’ Irigunkunze 2-1, 78’ Uyttersprot 2-2, 82’ en 88’ Verleysen 2-3 en 2-4.
Ophasselt - Schoonaarde B 0-3
24’ en 40’ De Pré (str.) 0-1 en (str.) 0-2 en 45’ De Haeck 0-3.
4de provinciale E
Tielrode - Edeboys B 3-4
11’ en 17’ Buyse 0-1 en 0-2, 22’ Van Puyvelde 1-2, 29’ Thierens 2-2, 55’ en 57’ Gyselinck 2-3 en 2-4, 67’ Werkers 3-4.
Destelbergen B - St-Pauwels 0-3
9’ Persoon 0-1, 56’ Braem 0-2 en 64’ Persoon 0-3.
Laarne-Kalken B - Schelde B 2-4
2’ Van Kersschaver 1-0, 7’ De Wilde 2-0, 22’ Drieghe 2-1, 45’ Raes 2-2, 63’ Baert 2-3 en 85’ Daniel 2-4.
SVH Waasmunster - Daknam 0-3
15’ De Bock 0-1, 60’ Sluijter 0-2 en 82’ El Hamdaoui 0-3.
PD Kruibeke - Vos Reinaert 3-2
35’ Smet 1-0, 43’ Peeters 1-1, 63’ Van Der Gucht 1-2, 74’ Hubrechts 2-2 en 78’ Bram 3-2.