OVERZICHT. Alle doelpuntenmakers van afgelopen weekend in Antwerpen
Hieronder vind je een overzicht van de uitslagen en doelpuntenmakers van alle Antwerpse ploegen die afgelopen weekend in actie kwamen.
1STE NATIONALE
Sporting Charleroi U23 - Thes Sport 2-3
3’ Benbouali 1-0, 12’ Stulic 2-0, 14’ en 29’ Symons 2-1 en 2-2, 50’ Vanhaeren 2-3.
Rode kaart: 35’ Monticelli (2x geel, Sporting Charleroi U23).
Dessel Sport - Olympic Charleroi 1-4
9’ Walbrecq 0-1, 15’ Rousseau 0-2, 23’ en 73’ Walbrecq 0-3 en 0-4, 87’ Vandersmissen 1-4. Rode kaart: 85’ Ndeni Kegne Karl (Olympic Charleroi).
La Louvière - FC Knokke 0-3
7’ Prudhomme 0-1, 60’ Jalloh 0-2, 90’ Mbye 0-3.
OH Leuven U23 - Young Reds 3-2
33’ Amal 0-1, 49’ Eugene 1-1, 55’ De Wolf 2-1, 88’ Hassouan 3-1, 90’ Mbuyi-Mbayo 3-2.
Rode kaart: 63’ De Wolf (2x geel, OH Leuven U23).
Winkel Sport - KVK Tienen 0-2
56’ Claes 0-1, 89’ Ceulemans 0-2.
Rode kaart: 87’ Bergiers (KVK Tienen).
Hoogstraten - SK Heist 2-3
21’ Colman 0-1, 53’ Struyf 1-1, 60’ Fall 2-1, 88’ Peers 2-2, 90’ El Attabi 2-3.
Cappellen - Excelsior Virton 3-3
15’ Mbombo 0-1, 36′ Tshimanga 1-1, 42′ Lemoine 2-1, 54′ Hadari 2-2, 69′ Van Zantvoort 3-2, 77′ De Almeida 3-3.
Union Namen - Jong AA Gent 0-1
69’ Dubrovnyi 0-1.
Lokeren-Temse - Wezet 4-1
7’ Janssen 1-0, 37’ en 64’ Braem 2-0 en 3-0, 71’ Errahmouni 3-1, 73’ Van Aerschot 4-1.
EINDRONDE 2DE AFDELING VV B STIJGERS
Cercle Brugge U23 - KV Mechelen U23 1-0
92’ Gijdé 1-0.
Sporting Hasselt - KVK Ninove 1-0
86’ Vanrafelghem 1-0.
Rode kaart: 76’ Rau (Sporting Hasselt).
Lyra-Lierse - Rupel Boom 5-0
30’ Kil 1-0, 44’ Van Goylen 2-0, 53’ Adesanya 3-0, 67’ en 88’ Peffer 4-0 en 5-0.
Merelbeke - Zulte Waregem U23 2-1
102’ Binst 1-0, 112’ Kotchkarov 1-1, 113’ Boskamp 2-1.
EINDRONDE 3DE AFDELING VV STIJGERS
Berg en Dal - Esperanza Pelt 3-1
22’ Gerritsen 0-1, 56’ Goossens (og) 1-1, 85’ Creemers 2-1, 90’ Appeltans 3-1.
Roeselare - KVK Wellen 4-1
7’ Winkels 0-1, 11’ Hallaert 1-1, 68’ Daels 2-1, 74’ Hallaert 3-1, 90’ Daels 4-1.
INTERPROVINCIALE EINDRONDE
Rumbeke - De Kempen 3-3 (2-4 n.s.)
29’ Devacht 1-0, 44’ Dierckx (str.) 1-1, 67’ Janneh 1-2, 82’ Devacht 2-2, 84’ Swaans 2-3, 90’ Mouton 3-3.
Rode kaart: 117’ Woodruff (2x geel, Rumbeke).
Vlaamse Ardennen - Weerstand Koersel 1-2
44’ Ballet 0-1, 59’ Asnong 0-2, 90’ De Ridder (strafschop) 1-2.
3DE PROVINCIALE DALERS
Linda Olen - SK Peulis 2-0
27’ Van Vlerken 1-0, 90’ Marijnissen 2-0.
4DE PROVINCIALE STIJGERS
Zwarte Leeuw B - Boechoutse 1-1 (9-8 n.s.)
FC Oppuurs B - Rauw Sport 1-3
15’ Van Dijck 0-1, 17’ Vanherck (str.) 0-2, 58’ Heremans 1-2, 95’ Vanherck 1-3.
Grobbendonk - Tisselt B 5-2
10’ Maes 0-1, 38’ De Heyn 0-2, 51’ Jacobs 1-2, 67’ Vervecken 2-2, 75’ Orban 3-2, 83’ Van den Bosch 4-2, 90’ Jacobs 5-2.