OVERZICHT LOTING EINDRONDE. Opnieuw West-Vlaams onderonsje in derde afdeling, SK Berlare mag nog weekendje afwachten in interprovinciale
Vanmiddag vond bij Voetbal Vlaanderen de loting plaats voor de eindronde in derde afdeling en de interprovinciale eindronde. Ontdek hieronder tegen wie jouw favoriete club het opneemt.
Eindronde promotie 3de afdeling
Zondag 05/05 om 15 uur:
1. Berg en Dal - Avanti Stekene2. SK Roeselare - KSC Wielsbeke3. Esperanza Pelt - Zepperen-Brustem4. KVK Wellen - VW Hamme
Donderdag 09/05 om 15 uur:
5. Winnaar 4 - Winnaar 36. Winnaar 1 - Winnaar 2
Zondag 12/05 om 15 uur:
Winnaar 6 - Winnaar 5Verliezer 6 - Verliezer 5
Barrages 3de afdeling
Eendracht Aalter - KAC Betekom (Zondag om 15 uur)
Interprovinciale eindronde
Zondag 05/05 om 15 uur:
1. KSK Beveren - Koersel3. Heikant Berlaar - Fenixx Beigem Humbeek4. Olympia Wijgmaal - KFC Antonia5. KSK Vlaamse Ardennen - Park Houthalen7. Sassport Boezinge - KFC De Kempen8. KSV Rumbeke - HRS Haasdonk
GS Bree-Beek en SK Berlare werden vrijgeloot en plaatsen zich voor de volgende ronde.
Donderdag 09/05 om 15 uur:
9. Winnaar 4 - Winnaar 810. Winnaar 1 - Winnaar 311. SK Berlare - Winnaar 512. Winnaar 7 - GS Bree-Beek
Zondag 12/05 om 15 uur:
13. Winnaar 9 - Winnaar 1214. Winnaar 11 - Winnaar 10
Zondag 19/05 om 15 uur:
15. Winnaar 13 - Winnaar 1416. Verliezer 14 - Verliezer 13
Eindronde vrouwen stijgers interprovinciale
de twee winnaars spelen een eindronde met een ACFF-club én nummer 13 van 1ste nationale. Het gaat om een heen- en terugwedstrijd
Zondag 05/05 om 15 uur (heen):
VVC Brasschaat – Vosselaar
Borsbeke – Herent of RWDM Girls
Donderdag 09/05 om 15 uur (terug):
Vosselaar - VVC Brasschaat
Herent of RWDM Girls - Borsbeke
Eindronde vrouwen dalers interprovinciale
Zondag 05/05 om 15 uur:
1: Sottegem - Genk C
2: Leeuw Brucom - Lierse Kempenzonen
Donderdag 09/05 om 15 uur:
3: Winnaar 1 – winnaar 2
4: Verliezer 2 – verliezer 1
Interprovinciale eindronde bij de vrouwen
Zondag 05/05 om 15 uur:
1: Bocholt – Wijgmaal
2: SC Mechelen – KVK Tienen B
3: KSK Beveren – Hoogstraten VV
4: KFC Damme – Cerckelladies Brugge
5: Evergem Center – Bilzen Youth
6: VK Ninove – FC VDP
7: FC Diepenbeek – Blauwvoet Oevel
8: Dames VK Egem – VK Holsbeek
Donderdag 09/05 om 15 uur:
9: Winnaar 5 – winnaar 2
10: Winnaar 7 – winnaar 6
11: Winnaar 4 – winnaar 8
12: Winnaar 3 – winnaar 1
Zondag 12/05 om 15 uur:
13: Winnaar 10 – winnaar 11
14: Winnaar 9 – winnaar 12
Zondag 19/05 om 15 uur:
15: Winnaar 13 – winnaar 14
16: Verliezer 13 – verliezer 14