Bekijk hier de deelnemerslijst van Driedaagse Brugge - De Panne
Wie volgt Elia Viviani op als winnaar van de AG Driedaagse Brugge - De Panne, de ééndagswedstrijd tussen, wat dacht u, Brugge en De Panne? En wie wint er bij de vrouwen nu Jolien D’Hoore niet van de partij kan zijn? Bekijk hier de voorlopige deelnemerslijsten.
DEELNEMERSLIJST MANNEN (woensdag 27/3)
Deceuninck - Quick Step (BEL):
1. Elia Viviani (Ita); 2. Kasper Asgreen (Den); 3. Fabio Jakobsen (Ned); 4. Bob Jungels (Lux); 5. Iljo Keisse; 6. Florian Sénéchal (Fra); 7. Michael Morkov (Den)
Astana (Kaz):
11. Davide Ballerini (Ita); 12. Zhandos Bizhigitov (Kaz); 13. Laurens De Vreese; 14. Yevgeniy Gidich (Kaz); 15. Dmitriy Gruzdev (Kaz); 16. Hugo Houle (Can); 17. Manuele Boaro (Ita)
Bora-Hansgrohe (Dui):
21. Pascal Ackermann (Dui); 22. Christoph Pfingsten (Dui); 23. Lukas Pöstlberger (Oos); 24. Juraj Sagan (Svk); 25. Oascar Gatto (Ita); 26. Michael Schwarzmann (Dui); 27. Rüdiger Selig (Dui)
CCC Team (Pol):
31. Pwel Bernas (Pol); 32. Kamil Gradek (Pol); 33. Jakub Mareczko (Ita); 34. Szymon Sajnok (Pol); 35. Jonas Koch (Dui); 36. Serge Pauwels; 37. Guillaume Van Keirsbulck
EF Education First (VSt):
41. Logan Owen (VSt); 42. Mitchell Docker (Aus); 43. Moreno Hofland (Ned); 44. Sebastian Langeveld (Ned); 45. Daniel Mc Lay (GBr); 46. Taylor Phinney (VSt); 47. Julius van den Berg (Ned)
Lotto Soudal (Bel):
51. Jens Keukeleire; 52. Rasmus Iversen (Den); 53. Adam Blythe (GBr); 54. Stan Dewulf; 55. Frederik Frison; 56. Lawrence Naesen; 57. Enzo Wouters
Mitchelto-Scott (Aus):
61. Jack Bauer (NZe); 62. Edoardo Affini (Ita); 63. Luke Durbridge (Aus); 64. Alexander Edmondson (Aus); 65. Michael Hepburn (Aus); 66. Luka Mezgec (Slo); 67. Callum Scotson (Aus)
Movistar (Spa):
71. Jürgen Roelandts; 72. Jorge Arcas (Spa); 73. Carlos Barbero (Spa); 74. Hector Carretero (Spa); 75. Jaime Castrillo (Spa); 76. José Rojas (Spa); 77. Jasha Sütterlin (Dui)
Team Dimension Data (ZAf):
81. Jay Robert Thomson (ZAf); 82. Lars Ytting Bak (Den); 83. Mark Renshaw (Aus); 84. Reinardt Janse Van Rensburg (ZAf); 85. Giacomo Nizzolo (Ita); 86. Rasmus Tiller (Noo); 87. Jaco Venter (ZAf)
Jumbo-Visma (Ned):
91. Pascal Eenkhoorn (Ned); 92. Amund Jansen (Noo); 93. Dylan Groenewegen (Ned); 94. Taco van der Hoorn (Ned); 95. Mike Theunissen (Ned); 96. Danny van Poppel (Ned); 97. Maarten Wynants
Katusha-Alpecin (Zwi):
101. Marcel Kittel (Dui); 102. Willem Smit (ZAf); 103. Jens Debusschere; 104. Marco Haller (Oos); 105. Reto Hollenstein (Zwi); 106. Viacheslav Kuznetsov (Rus); 107. Harry Tanfield (GBr)
Team Sky (GBr):
111. Leonardo Basso (Ita); 112. Owain Doull (GBr); 113. Filippo Ganna (Ita); 114. Kristoffer Halvorsen (Noo); 115. Christopher Lawless (GBr); 116. Gianni Moscon (Ita); 117. Ian Stannard (GBr)
Team Sunweb (Dui):
121. Cahd Haga (VSt); 122. Cees Bol (Ned); 123. Roy Curvers (Ned); 124. Florian Stork (Dui); 125. Asbjörn Krach Andersen (Den); 126. Johannes Fröhlinger (Dui); 127. Maximilian Walscheid (Dui)
Trek-Segafredo (VSt):
131. Kiel Reijnen (VSt); 132. Alex Frame (NZe); 133. Alex Kirsch (Lux); 134. Ryan Mullen (Ier); 135. Mads Pedersen (Den); 136. Matteo Moschetti (Ita); 137. Edward Theuns
UAE Team Emirates (VAE):
141. Fernando Gaviria (Col); 142. Tom Bohli (Zwi); 143. Simone Consonni (Ita); 144. Roberto Ferrari (Ita); 145. Vegard Laengen (Noo); 146. Ivo Oliveira (Por); 147. Oliveiro Troia (Ita)
Cofidis (Fra):
152. Filippo Fortin (Ita); 153. Nacer Bouhanni (Fra); 154. Marco Mathis (Dui); 155. Zico Waeytens; 156. Bert Van Lerberghe; 157. Kenneth Vanbilsen
Corendon-Circus (Bel):
161. Dries De Bondt; 162. Stijn Devolder; 163. Lasse Norman Hansen (Den); 164. Roy Jans; 165. Jimmy Janssens; 166. Maarten van Trijp (Ned); 167. Otto Vergaerde
Direct Energie (Fra):
171. Mathieu Burgaudeau (Fra); 172. Romain Cardis (Fra); 173. Damien Gaudin (Fra); 174. Angelo Tulik (Fra); 175. Adrien Petit (Fra); 176. Alexandre Pichot (Fra); 177. Simon Sellier (Fra)
Israel Cycling Academy (Isr):
181. Clément Carisey (Fra); 182. Rudy Barbier (Fra); 183. Sondre Enger (Noo); 184. Zakkari Dempster (Aus); 185. Guillaume Boivin (Can); 186. Mihkel Räim (Est); 187. Tom Van Asbroeck
Roompot-Charles (Ned):
191. Lars Boom (Ned); 192. Senne Leysen; 193. Stijn Steels; 194. Justin Timmermans (Ned); 195. Boy van Poppel (Ned); 196. Jesper Asselman (Ned); 197. Michael Van Staeyen
Sport Vlaanderen-Baloise (Bel):
201. Robbe Ghys; 202. Milan Menten; 203. Jordi Warlop; 204. Preben Van Hecke; 205. Kenneth Van Rooy; 206. Sasha Weemaes; 207. Thimo Willems
Vital Concept-B&B Hotels (Fra):
211. Kris Boeckmans; 212. Bryan Cocquard (Fra); 213. Bert De Backer; 214. Adrien Garel (Fra); 215. Julien Morice (Fra); 216. Jimmy Turgis (Fra); 217. Jonas Van Genechten
Wallonie-Bruxelles (Bel):
221. Kenny Dehaes; 222. Justin Jules (Fra); 223. Aksel Nömmela (Est); 224. Baptiste Planckaert; 225. Mathijs Paasschens (Ned); 226. Franklin Six; 227. Tom Wirtgen (Lux)
Wanty-Goupe Gobert (Bel):
231. Timothy Dupont; 232. Alfdan De Decker; 233. Tom Devriendt; 234. Andrea Pasqualon (Ita); 235. Wesley Kreder (Ned); 236. Boris Vallee; 237. Pieter Vanspeybrouck.
VOORLOPIGE DEELNEMERSLIJST VROUWEN (donderdag 28/3)
Boels-Dolman
2. BLAAK Chantal
3. BUURMAN Eva
4. DIDERIKSEN Amalie
5. MAJERUS Christine
6. PIETERS Amy
Lotto - Soudal
11. DOM Annelies
12. BRAAM Danique
13. CASTRIQUE Alana
14. HOFFMANN Chantal
15. KOPECKY Lotte
16. NGUY?N Th? Th?t
Alé Cipollini
21. ERIC Jelena
22. HOSKING Chloe
23. PEÑUELA Diana
24. SWINKELS Karlijn
25. TREVISI Anna
26. VAN ‘T GELOOF Marjolein
Astana Womens Team
31. ISKAKOVA Amiliya
32. PIRRONE Elena
33. PRADERA Jeidi
34. SAIFUTDINOVA Natalya
35. SALAZAR Lizbeth Yareli
36. SIERRA Arlenis
Bigla Pro Cycling
41. BANKS Elizabeth
42. HARVEY Mikayla
43. NORSGAARD Emma Cecilie
44. LETH Julie
45. SPEROTTO Maria Vittoria
46. THOMAS Leah
BTC City Ljubljana
51. BOOGAARD Maaike
52. BUJAK Eugenia
53. CHURSINA Anastasiia
54. PINTAR Urša
55. RATTO Rossella
56. VAN DE REE Monique
Canyon SRAM Racing
61. BARNES Alice
62. CROMWELL Tiffany
63. ERATH Tanja
64. KLEIN Lisa
65. GAFINOVITZ Rotem
66. RYAN Alexis
CCC - Liv
71. DEMEY Valerie
72. KUIJPERS Evy
73. LACH Marta
74. SKALNIAK Agnieszka
Doltcini - Van Eyck Sport
81. REIS Daniela
82. JEULAND-TRANCHANT Pascale
83. MARKUS Kelly
84. BERTEAU Victoire
85. VANDENBROUCKE Saartje
86. VANDENBULCKE Jesse
FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
91. BECKER Charlotte
92. BRAVARD Charlotte
93. DEMAY Coralie
94. FAHLIN Emilia
95. KITCHEN Lauren
96. RICHIOUD Greta
Health Mate - Cyclelive Team
101. MUSTONEN Sara
102. SCHWEINBERGER Christina
103. SCHWEINBERGER Kathrin
104. SÜßEMILCH Laura
105. VAN HAAFTEN Kirstie
106. WATERREUS Kylie
Mitchelton-Scott
111. ALLEN Jessica
112. ELVIN Gracie
113. KENNEDY Lucy
114. ROY Sarah
115. SPRATT Amanda
116. TENNIGLO Moniek
Movistar Team
121. BIANNIC Aude
122. FOURNIER Roxane
123. GUTIÉRREZ Sheyla
124. JASINSKA Malgorzata
125. OYARBIDE Lourdes
126. TERUEL Alba
Parkhotel Valkenburg
131. KNETEMANN Roxane
132. MARKUS Femke
133. SWINKELS Sylvie
134. UITERWIJK WINKEL Meike
135. VAN DER MEER Janine
136. WIEBES Lorena
Team Sunweb
141. ANDERSEN Susanne
142. BRAND Lucinda
143. ENSING Janneke
144. MACKAIJ Floortje
145. MATHIESEN Pernille
146. SOEK Julia
Team TIBCO - SVB
151. CHAPMAN Brodie
152. DREXEL Ingrid
153. JACKSON Alison
154. KESSLER Nina
155. RYAN Kendall
156. SLIK Rozanne
Team Virtu Cycling
161. BASTIANELLI Marta
162. BERTIZZOLO Sofia
163. GUARISCHI Barbara
164. KRÖGER Mieke
165. SIGGAARD Christina
166. PAWLOWSKA Katarzyna
Valcar Cylance Cycling
171. BALSAMO Elisa
172. CAVALLI Marta
173. CONFALONIERI Maria Giulia
174. PERSICO Silvia
175. POLLICINI Silvia
176. SANGUINETI Ilaria
Trek-Segafredo Women
181. HANSON Lauretta
182. LEPISTÖ Lotta
183. PATERNOSTER Letizia
184. VAN DIJK Ellen
185. VAN TWISK Abigail
186. WORRACK Trixi
WNT-Rotor Pro Cycling
191. BRENNAUER Lisa
192. KOSTER Claudia
193. PILOTE-FORTIN Gabrielle
194. RIJKES Sarah
195. TEUTENBERG Lea Lin
196. WILD Kirsten