OVERZICHT LOTING PROVINCIALE EINDRONDE. KDN United speelt toch nog eindronde; Bierbeek B moet barrages spelen, maar zakt sowieso al
Maandagavond vond in Eppegem de loting voor de provinciale eindronde plaats. De eerste wedstrijden staan komend weekend al op het programma. Hieronder vindt u het volledige schema.
Eindronde stijgers 2de provinciale
normaal 1 stijger
1ste speeldag (zondag 5 mei om 15 uur, met eventuele verlengingen en strafschoppen)
1. Rode-de-Hoek - De Leeuwkens Teralfene
2. Wemmel - Veltem
3. Nossegem - Holsbeek
4. Grimbergen - Houtem-Oplinter
2de speeldag (donderdag 9 mei om 15 uur, met eventuele verlengingen en strafschoppen)
5. winnaar 4 - winnaar 2
6. winnaar 3 - winnaar 1
3de speeldag (zondag 12 mei om 15 uur, met eventuele verlengingen en strafschoppen)
winnaar 6 - winnaar 5
Eindronde dalers 2de provinciale
de verliezer degradeert (maar Bierbeek B zakt sowieso)
zondag 5 mei om 15 uur: Bierbeek B - Huizingen
Eindronde stijgers 3de provinciale
normaal 1 stijger, maar met Beersel-Drogenbos dat verdwijnt en Bierbeek B dat zakt door de degradatie van Bierbeek A, zijn er al minstens twee stijgers
1ste speeldag (zondag 5 mei om 15 uur, met eventuele verlengingen en strafschoppen)
1. Binkom - Zemst
2. Geetbets - KDN United
3. Ritterklub Jette - Moorsel
4. Borchtlombeek - Boutersem United
5. PSV 1820 - Groot-Dilbeek
6. Londerzeel United - Meerbeek
7. Zuun - Sterrebeek
8. BHS United - Schepdaal
2de speeldag (donderdag 9 mei om 15 uur, met eventuele verlengingen en strafschoppen)
9. winnaar 8 - winnaar 7
10. winnaar 4 - winnaar 1
11. winnaar 5 - winnaar 2
12. winnaar 6 - winnaar 3
3de speeldag (zondag 12 mei om 15 uur, met eventuele verlengingen en strafschoppen)
13. winnaar 11 - winnaar 10
14. winnaar 9 - winnaar 12
4de speeldag (zondag 19 mei om 15 uur, met eventuele verlengingen en strafschoppen)
15. winnaar 13 - winnaar 14
Eindronde dalers 3de provinciale
Eén ploeg degradeert
1ste speeldag (zondag 5 mei om 15 uur, met eventuele verlengingen en strafschoppen)
1: Hofstade - Pepingen-Halle B
2: Averbode-Testelt-Okselaar B - Kortenberg
2de speeldag (donderdag 9 mei om 15 uur, met eventuele verlengingen en strafschoppen)
verliezer wedstrijd - verliezer wedstrijd 2
Eindronde stijgers 4de provinciale
normaal 3 stijgers, maar er zijn al minstens 3 extra stijgers door verdwijnen van KVK Tienen B, Tielt-Winge 3000 en KDN United
1ste speeldag (zondag 5 mei om 15 uur, met eventuele verlengingen en strafschoppen)
1. KFC Werchter - Boutersem United B
2. Budingen - Grimbergen B
3. PSV 1820 B - Bunsbeek
4. Den Boskant Peizegem - Tollembeek
5. Vilvoorde City - Inkad Diegem
6. Sp. Molenbeek - De Leeuwkens Teralfene B
7. Korbeek - Nossegem B
8. Eizeringen - Haasrode B
9. Huizingen B - Lembeek
10. Langdorp - Meldert
11. Huldenberg B - Asse-Terheide
12. Londerzeel B - KVC Haacht
2de speeldag (donderdag 9 mei om 15 uur, met eventuele verlengingen en strafschoppen)
13. winnaar 9 - winnaar 8
14. winnaar 2 - winnaar 6
15. winnaar 3 - winnaar 7
16. winnaar 5 - winnaar 11
17. winnaar 12 - winnaar 1
18. winnaar 10 - winnaar 4
3de speeldag (zondag 12 mei om 15 uur, met eventuele verlengingen en strafschoppen)
19. winnaar 15 - winnaar 17
20. winnaar 16 - winnaar 18
21. winnaar 13 - winnaar 14