De ploeg van de week in eerste
Eerste
DE MAN
Maxime
Vandenbosch
Melo kon tegen Park rekenen op z’n doelman
DE DOELSCHUTTERS
6: Olivier Asnong (Melo Zonhoven).
4: Bjordy Verbeeck (Herk FC); Christof Vanbeuren (Herkol).
3: Florin Theuwis (Achel VV); Jules Paredis (Bree-Beek); Diewert Alaerts (Koersel); Jelle Vanratingen (Park Houthalen); Senne Tans (Vlijtingen); John Agbo, Sven Sleypen (Zepperen-Brustem).
2: N. Vanbuel, D. Verheyen (Bree-Beek); T. Foglia, D. Maes, B. Manshoven (FC Alken); M. Melis, S. Plessers (Herkol); K. Stieners (Hoepertingen); F. Cammalleri, B. Putzeys (Melo Zonhoven); D. D’Arnese, D. Grossi (Park Houthalen); S. Haesevoets, N. Willems (Torp. Hasselt); PJ Smets (Vlijtingen); N. Ibricic (Zepperen-Br.); T. Bogaers (Zonhoven VV).
Tweede A
DE MAN
Daan
Maes
scoorde bij zijn eerste baltoets voor Lutlommel
DE DOELSCHUTTERS
5: R. Leao Kessels (KFC Hamont 99).
4: Thibaut Schoonbroodt (St. Elen).
3: Migel Martens (FC Paal-Tervant); Davy Belmans (Grote Heide); Ben Cox (Stokkem).
2: Glen Vervloet (Eksel); Stef Pluymers, Daniele Sestu, El Mahdi Sirfouq (FC Paal-Tervant); Ali Burhan, Nick Pinxten (Grote Heide); Liam Peeters (KFC Hamont 99); Simon Reumers, Cedriec Vanherck (KSK Meeuwen); Jorg Goutsmet, Jerome Habets, Ruud Van den Dungen (Lindelhoeven VV); Daan Maes (Lutlommel); Siebe Muyshondt (Maasland NO); Allessandro Pilliteri (RC Peer); Joren Truyen (RC Reppel); Yves Palmans (St. Elen); Mahsum Kaygan, Wiets Lenaerts (Stokkem); Engin Ince, Yasin Karaca (Turkse FC).
Tweede B
DE MAN
Jelle
Ryckx
maakte een magistrale goal voor MD Halen
DE DOELSCHUTTERS
6: Mike Deverdenne (FC Landen).
5: Jo Goffart (Henis).
4: Jelle Rykx (Halen); Jordi Nijs (Schoonb.-Bev.).
3: Kenneth Vanderheyden (Bolderberg); Lennard Lemmens (Gravelo); Felten Vandecaetsbeek (Munsterbilzen); Ruben Lowet (Sp. Kolmont).
2: Martijn Froidmont (’s Herenelderen); Giuseppe Salamone, Andreas Ubachs (Bregel); Davide Mascolo (EMBO); Jan Hulshagen (Halen); Jasper Vanhees (Heers); Jan Reynders (Henis); Ruben Wijgaerts, Shahram Yosuf (Schoonb.-Bev.); Dries Knaepen (Sp. Kolmont); Robbin Valee (Thor Hasselt); Niels Martens (VV Hoeselt).
DERDE A
DE MAN
Brecht
Schepers
besliste derby tegen Lummen in voordeel Meldert
DE DOELSCHUTTERS
5: Jordy Vandael (Exc. Hamont); Jan De Man (Gestel); Gokhan Boz (Heusden-Zolder); Nico Hoes (Kadijk); Ward Binnemans (Thes Sp. B).
4: Ricardo Casas (Heusden-Z.); Milan Elsen (Meldert).
3: Kris Poelmans (Exc. Hamont); Miguel Baute, Gilissen (Gestel); Michiel Matthijs (Ham Utd.); Julien Kortzorg, Frederik Maex (Hechtel A); Jordy Vandeberk (Sp. Wijchmaal).
2: B. Claes (Amandina); L. Backx, P. Noels (Ham Utd.); G. De Jonge (Hechtel); D. Cams (Heusden-Zolder); B. Cochet, J. Vreys (Kattenbos); Jonas Peeters, V. Vaes, K. Van Dooren (Linkhout); G. Nulens (Lummen VV); M. Giagnacovo, Vanendert, S. Vanhees (Peer SV); J. Schaeken (SK Meldert); T. Binnemans (Thes Sp. B).
Derde B
DE MAN
Maikel
Zoons
maakte enige treffer van Opitter tegen Bokrijk
DE DOELSCHUTTERS
7: Jochen Slechten (Genk VV).
5: Sandro Muto (As-Niel); Cedric Kochen (Genk VV); Pino Contino (Grimbie 69).
4: Nick Maassen (As-Niel); Steve Radomski (Boorsem); Jeffrey Schuermans (Grimbie 69); Dieter Kosten, Lorenzo Palaia (Opglabbeek); Michel Creemers (Opoeteren).
3: Tiziano Liobardi (Boorsem); Vincenzo Valente (Grimbie 69); Geert Plessers (Louwel).
2: Vito Mastroianni (As-Niel); Jared Colla, Nino Ospitalieri, Jorn Panis (Boorsem); Dieter Tommissen (Grimbie 69); Sam Bollen, Joeri Stassen (Lanaken VV); Melvin Croux (Opitter); Niels Bussels, Maxim Groenen, Klaas Wijnen (SLW Maaseik); Aydin Aksoy, Bekir Car (Sp. Calcio Genk).
Derde C
DE MAN
Sébastien
Daminet
maakte twee van de vier goals van HO Heide
DE DOELSCHUTTERS
7: Siemen Cosemans (Herk Sp.).
6: Naser Skeric (Habo); Kevin Baets (Herk Sp.); Dietmar Conard (Nieuwerkerken).
5: Sillah (Herderen-Millen); Sebastien Daminet (HO Heide); Kevin De Winne (Vliermaal).
4: Kenny Mievis (Godsheide); Shennaz Marien (Herderen-Millen).
3: R. Droogmans (Godsheide); S. Tekin (HO Heide); D. Beelen (Kortessem); D. Verbovsek (Membruggen); R. Tuts (Vechmaal); G. Schils (Vliermaal).
2: M. Gielen, N. Jansen (Diepenbeek); D. Claes (Godsheide); K. Reynaers (Herderen-M. ); Bahci (Herk Sp.); S. Staszewski (Kesselt); N. Mombaerts (Nieuwerkerken); M. Akdogan (Rutten); R. Goffard (Moelingen); T. Henkens, T. Thys, J. Vandebosch (Stevoort).
VIERDE A
DE MAN
Ilario
Appolloni
bezorgde Zelem als invaller zijn eerste punten
DE DOELSCHUTTERS
9: Roy Willekens (SV Breugel); Robin Schoofs (V. Lommel).
5: Tonny Caraciollo (Boxberg); Mucahit Ulupinar (E. Houthalen).
4: Raf Bosmans (HW Zonhoven); Kristof Mertens (SK Heusden 06).
3: Bryan Thoelen (BS Sport); Stef Phillips (FC Paal-Tervant B); Mathi Kitsinis, Dustin Stroy (HW Zonhoven); Steven Persoons (Loksbergen); Jircky Tips (Lommel Kol.); Fabrizio Pinna (Sp. Winterslag); Wouter Jongeneelen, Roy Vanden Boer (SV Breugel); Jan Hermans (V. Lommel); Willem Poel (Zelem).
Vierde B
DE MAN
Kenny Wagemans
scoorde nog twee keer als invaller Bilz.-Waltwilder B
DE DOELSCHUTTERS
14: Stijn Celus (KSK Herkenrode).
11: Benjamin Crols (Heis).
10: Bart Knuts (Diepenbeek B).
9: Christophe Wils (Sp. Aalst); Lennert Clerinx (Velm).
7: Pieter-Jan Caproens (VV Hoeselt B).
6: Steven Stevens (Heis); Tom Brugmans, Thomas Haling, Rutger Priemen (Sp. Aalst); Jean-Michel Reynders (Vroenhoven).
5: J. Froyen (Jong St.-Truiden); Ben Curfs (Val. Piringen); Kurt De Waele (Velm).
4: Thimo Snellinx (Diepenbeek B); Bart Ackermans (Heis); Diego Wolfs (Jekervallei Sluizen); Koen Struys (Sp. Aalst); Jordy Michiels (Val. Piringen); Alexander Finamore (Vroenhoven).
Vierde C
DE MAN
Thomas
Beuls
hielp Zutendaal B met twee goals aan overwinning
DE DOELSCHUTTERS
7: Federico Fioravante (Leut).
6: Sertan Kahraman (Heidebloem Dilsen); Frank Smits (Neeroeteren).
5: Jonathan Stevens (Uikhoven); Jochen Schlierer (Wiemismeer).
4: Giuseppe Francone (Heidebloem Dilsen); Steve Limberg (Waterloos); Robin Vanalken (Wiemismeer).
3: Jasper Geurts (FC Veldwezelt); Lorenzo Cascarino, Viteszlav Korner (Heidebloem Dilsen); Robin Aelberts, Kristof Vanalken (JB Eigenbilzen); Pieter-Jan Roex (Neeroeteren); Kevin Lambrigts (Uikhoven); Michele Di Leo, Filip Geraerts (Wiemismeer); Martijn Sourbron (Wijshagen).