De laatste nieuwe berichten over de prestaties van Julie CROKET!
Vrijdag 5 april 2013
PALMARES JULIE SENIOR 2011
| CROKET Julie - BEHAALDE RESULTATEN - SENIOR |
| CAT. |
JAAR |
DATUM |
NATIONAAL / INTERNAT. |
PLAATS |
RANG |
PUNTEN |
INFO |
| SPRONG |
BRUG |
BALK |
GROND |
TOTAAL |
| Senior |
2011 |
11/03/11 |
Internat. |
Montreal (Ca) |
1ste |
14,450 |
12,900 |
14,175 |
14,200 |
55,725 |
|
| Senior |
2011 |
13/03/11 |
Internat. |
Montreal (Ca) |
|
14,287 |
13,325 |
13,825 |
14,400 |
55,837 |
Toestel finales |
| |
|
|
|
|
|
GOUD |
BRONS |
ZILVER |
GOUD |
|
|
| Senior |
2011 |
6/04/11 |
Internat. |
Berlijn |
5de |
13,925 |
13,500 |
14,250 |
13,950 |
55,625 |
EK 2011 KWAL. |
| |
|
|
|
|
|
15de |
18de |
7de |
6de |
5de |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Gemiddelde per toestel: |
14,221 |
13,242 |
14,083 |
14,183 |
|
|
| Gemiddelde score: |
55,729 |
PR = 56,166 punten |
Reageer op dit bericht
CROKET Julie - BEHAALDE RESULTATEN - SENIOR
CAT.
JAAR
DATUM
NATIONAAL / INTERNAT.
PLAATS
RANG
PUNTEN
INFO
SPRONG
BRUG
BALK
GR…
| CROKET Julie - BEHAALDE RESULTATEN - SENIOR |
| CAT. |
JAAR |
DATUM |
NATIONAAL / INTERNAT. |
PLAATS |
RANG |
PUNTEN |
INFO |
| SPRONG |
BRUG |
BALK |
GROND |
TOTAAL |
| Senior |
2010 |
27/02/10 |
Nat. |
Gent |
1ste |
? |
? |
13,700 |
14,200 |
55,700 |
Testwedstrijd |
| Senior |
2010 |
27/03/10 |
Internat. |
Eskilstuna (SE) |
1ste |
14,250 |
13,750 |
12,300 |
14,150 |
54,450 |
Interland BE-SE |
| Senior |
2010 |
10/04/10 |
Nat. |
Melsele |
4de |
14,400 |
13,700 |
11,800 |
13,900 |
53,800 |
Interl. BE-NL-CH |
| Senior |
2010 |
29/04/10 |
Internat. |
Birmingham (UK) |
9de |
13,625 |
13,375 |
12,875 |
13,500 |
53,375 |
EK Birmingham |
| Senior |
2010 |
22/05/10 |
Nat. |
Mechelen |
1ste |
13,850 |
12,750 |
12,350 |
14,050 |
53,000 |
Kampioen van België 2010 |
| Senior |
2010 |
4/06/10 |
Internat. |
Woluwe |
7de |
14,000 |
10,400 |
12,250 |
13,750 |
50,400 |
Challenge Int. Europa Gym |
| Senior |
2010 |
12/09/10 |
Internat. |
Gent |
2de |
|
|
|
13,600 |
|
WORLD CUP 2010 |
| Senior |
2010 |
17/10/10 |
Internat. |
Rotterdam |
43ste |
14,016 |
13,366 |
11,600 |
13,800 |
52,782 |
WK 2010 |
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Gemiddelde per toestel: |
14,024 |
12,890 |
12,411 |
13,869 |
|
|
| Gemiddelde score als 1ste-jaars Senior |
53,358 |
PR = 56,166 punten |
CROKET Julie - BEHAALDE RESULTATEN - (2de jaars-) Elite JUNIOR
CATEGORIE
SEIZOEN
DATUM
NAT. INTERN.
PLAATS
RANG
PUNTEN
INFO
SPRONG
…
| CROKET Julie - BEHAALDE RESULTATEN - (2de jaars-) Elite JUNIOR |
| CATEGORIE |
SEIZOEN |
DATUM |
NAT. INTERN. |
PLAATS |
RANG |
PUNTEN |
INFO |
| SPRONG |
BRUG |
BALK |
GROND |
TOTAAL |
| Elite Junior |
2008-2009 |
22/07/2009 |
Intern. |
Tampere (Fin.) |
9de |
14,150 |
12,050 |
13,700 |
13,650 |
53,550 |
Kwalificatie |
| Elite Junior |
2008-2009 |
23/07/2009 |
Intern. |
Tampere (Fin.) |
9de |
14,100 |
12,750 |
13,250 |
13,500 |
53,600 |
Finale All-round |
| Elite Junior |
2008-2009 |
24/07/2009 |
Intern. |
Tampere (Fin.) |
5-6-7 |
13,775 (5) |
|
12,375 (6) |
13,225 (7) |
|
Toestel Finales |
| Gemiddelde score als 2de-jaars Elite Junior |
53,575 |
|
CROKET Julie - BEHAALDE RESULTATEN - (1ste jaars-) Elite JUNIOR CATEGORIE SEIZOEN DATUM NAT. INTERN. PLAATS RANG PUNTEN INFO SPRONG BRUG BAL…
|
CROKET Julie - BEHAALDE RESULTATEN - (1ste jaars-) Elite JUNIOR
|
|
CATEGORIE
|
SEIZOEN
|
DATUM
|
NAT. INTERN.
|
PLAATS
|
RANG
|
PUNTEN
|
INFO
|
|
SPRONG
|
BRUG
|
BALK
|
GROND
|
TOTAAL
|
|
Elite Junior
|
2007-2008
|
13-10-2007
|
Intern.
|
Leverkusen (D)
|
7de
|
13,250
|
12,100
|
13,400
|
13,900
|
52,650
|
Belgische ploeg = 4de plaats met 104,75 punten
|
|
Elite Junior
|
2007-2008
|
7-12-2007
|
Intern.
|
Arques (F)
|
2de
|
?
|
?
|
?
|
?
|
52,150
|
|
|
Elite Junior
|
2007-2008
|
8-12-2007
|
Intern.
|
Arques (F)
|
|
8ste-6,85
|
ND
|
6de-12,9
|
3de-13,525
|
|
Toestelfinales
|
|
Elite Junior
|
2007-2008
|
14-03-2008
|
Intern.
|
Oostende
|
8ste
|
13,550
|
9,900
|
13,700
|
12,850
|
50,000
|
Interland BEL-FIN-SUI
|
|
Elite Junior
|
2007-2008
|
4-04-2008
|
Intern.
|
Clermont-Ferrand (F)
|
8ste
|
14,175
|
ND
|
11,975
|
13,100
|
|
EK LANDENTEAMS! Teamscore: 162,150
|
|
Elite Junior
|
2007-2008
|
2-05-2008
|
Vlaams
|
Bilzen
|
1ste
|
14,800
|
12,900
|
13,633
|
14,833
|
56,166
|
Kampioen van Vlaanderen 2008 (PR)
|
|
Elite Junior
|
2007-2008
|
24-05-2008
|
Nat.
|
Dendermonde
|
2de
|
14,450
|
12,433
|
13,800
|
14,000
|
54,683
|
Kampioenschap van België
|
|
Gemiddelde score als Elite Junior
|
53,130
|
|
CROKET Julie - BEHAALDE RESULTATEN - Belofte A Belofte A 2006-2007 7-10-2006 Intern. (juniors) Leverkusen (D) 9de 12,000 11,250 13,400 13,60…
|
CROKET Julie - BEHAALDE RESULTATEN - Belofte A
|
|
Belofte A
|
2006-2007
|
7-10-2006
|
Intern. (juniors)
|
Leverkusen (D)
|
9de
|
12,000
|
11,250
|
13,400
|
13,600
|
50,250
|
Belgische ploeg = 1ste plaats met 106,20 punten
|
|
Belofte A
|
2006-2007
|
28-10-2006
|
Intern. (juniors)
|
Most (Tsjechië)
|
3de
|
13,650
|
12,450
|
13,750
|
13,750
|
53,600
|
3 toestelfinales: SPRONG: 2e; BALK: 4e; GROND: 5e
|
|
Belofte A
|
2006-2007
|
18-11-2006
|
Intern. (juniors)
|
Marseille (F)
|
27ste
|
13,150
|
10,150
|
12,750
|
13,950
|
50,000
|
|
|
Belofte A
|
2006-2007
|
9-12-2006
|
Intern. (juniors)
|
Arques (F)
|
5de
|
12,900
|
11,800
|
13,530
|
12,670
|
50,900
|
|
|
Belofte A
|
2006-2007
|
18-02-2007
|
Nat.
|
Moorslede
|
1ste
|
13,600
|
12,200
|
12,600
|
13,150
|
51,550
|
Prov. Voorronde Oost- + West-Vl.
|
|
Belofte A
|
2006-2007
|
18-03-2007
|
Nat.
|
Bilzen
|
1ste
|
13,833
|
12,550
|
13,900
|
14,000
|
54,283
|
Prov. Voorronde Antw.+ Limburg
|
|
Belofte A
|
2006-2007
|
20-04-2007
|
Nat.
|
Dendermonde
|
3de
|
13,833
|
10,750
|
12,633
|
12,100
|
49,316
|
Vlaams kampioenschap
|
|
Belofte A
|
2006-2007
|
29-04-2007
|
Intern.
|
Budapest (Hon)
|
2de
|
13,900
|
13,200
|
12,700
|
14,800
|
54,600
|
FTC Kupa Cup (PR)
|
|
Belofte A
|
2006-2007
|
17-05-2007
|
Nat.
|
Mons
|
1ste
|
13,725
|
12,050
|
14,150
|
13,775
|
53,700
|
Kampioen van België 2007
|
|
Gemiddelde score als Belofte A
|
52,022 |
|
CROKET Julie - BEHAALDE RESULTATEN - Miniem 2A CATEGORIE SEIZOEN DATUM NAT. INTERN. PLAATS RANG PUNTEN INFO SPRONG BRUG BALK GROND TOTAAL Mi…
|
CROKET Julie - BEHAALDE RESULTATEN - Miniem 2A
|
|
CATEGORIE
|
SEIZOEN
|
DATUM
|
NAT. INTERN.
|
PLAATS
|
RANG
|
PUNTEN
|
INFO
|
|
SPRONG
|
BRUG
|
BALK
|
GROND
|
TOTAAL
|
|
Miniem 2A
|
2005-2006
|
12-11-2005
|
Nat.
|
Malmedy
|
9de
|
8,300
|
6,900
|
8,013
|
8,250
|
31,463
|
|
|
Miniem 2A
|
2005-2006
|
19-11-2005
|
Intern.
|
Neuss (D)
|
13de
|
8,750
|
7,050
|
8,000
|
8,400
|
32,200
|
|
|
Miniem 2A
|
2005-2006
|
5-02-2006
|
Intern.
|
Heerenveen (NL)
|
2de
|
13,467
|
10,733
|
14,033
|
12,867
|
51,100
|
|
|
Miniem 2A
|
2005-2006
|
11-02-2006
|
Nat.
|
Nijlen
|
2de
|
12,250
|
8,667
|
12,100
|
13,250
|
46,267
|
Nieuwe puntentelling!
|
|
Miniem 2A
|
2005-2006
|
19-03-2006
|
Nat.
|
Gent
|
1ste
|
13,100
|
9,800
|
13,500
|
11,600
|
48,000
|
Kampioen Oost-Vlaanderen
|
|
Miniem 2A
|
2005-2006
|
31-03-2006
|
Nat.
|
Steenokkerzeel
|
1ste
|
13,400
|
11,300
|
12,100
|
12,250
|
49,050
|
Kamp. Vl.-Brabant
|
|
Miniem 2A
|
2005-2006
|
1-05-2006
|
Nat.
|
Melsele
|
3de
|
13,300
|
9,650
|
12,433
|
12,850
|
48,233
|
Kampioenschap v. Vlaanderen
|
|
Miniem 2A
|
2005-2006
|
27-05-2006
|
Nat.
|
Mechelen
|
1ste
|
13,400
|
11,900
|
13,300
|
13,633
|
52,233
|
Kampioen van België 2006
|
|
Gemiddelde score als Miniem 2A (m.i.v. de nieuwe puntentelling!)
|
48,757
|
|