NIEUW: Blog reclamevrij maken?
Inhoud blog
  • DESTINATION ROAD
  • WEIRD VOODOO RW SONG
  • SOME OF RW MUSICAL INSPIRATIONS
  • Elvis & The Everlys
  • 1957
    Zoeken in blog

    RAMBLIN WAYN MUSIC
    music from a space soul
    25-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DESTINATION ROAD
    WHERE IT ALL BEGAN.....

    FASTEST GUN ALIVE IN '55

    DESTINATION ROAD BY RAMBLIN WAYN (C) 1998

    Bijlagen:
    http://www.youtube.com/watch?v=1iEhZ1Pc4sI   

    25-03-2013 om 18:37 geschreven door austin rio

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEIRD VOODOO RW SONG
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    RAMBLIN WAYN SINGS HIS 'THE SNAKE' 2009 (C) FOR RAMBLINSOUND INC. MAASTRICHT, NL

    Bijlagen:
    http://www.youtube.com/watch?v=cMPRenNogYw   

    24-03-2013 om 21:25 geschreven door austin rio

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SOME OF RW MUSICAL INSPIRATIONS
    HANK WILLIAMS - LOVESICK BLUES
    BUCK OWENS - FOOLIN' AROUND
    JOHNNY CASH - BIG RIVER
    WAYLON JENNINGS - ANITA YOU'RE DREAMING
    DAVID A COE - SPOTLIGTHS - DAKOTA DANCING BEAR PART 2

    Bijlagen:
    http://http://www.youtube.com/watch?v=-Xu71i89xvs   
    http://www.youtube.com/watch?v=kfSPneMXCgk&list=PL31106520B78E8AEB   
    http://www.youtube.com/watch?v=mYHOJjz35XI   
    http://www.youtube.com/watch?v=SrArm3He898   
    http://www.youtube.com/watch?v=s_21p14TAXM   

    24-03-2013 om 21:15 geschreven door austin rio

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Elvis & The Everlys
    it was 1959, there came Elvis and The everly bros 

    Bijlagen:
    https://www.youtube.com/watch?v=JnpbzmjcxQM   
    https://www.youtube.com/watch?v=nfiXl4xRZ3k   

    24-03-2013 om 00:00 geschreven door austin rio

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1957

    Back in 1957, i think it was, my father bought a old glass cabinet, it included a old turntable and 5 small boxes of needles which i had to change after a several plays. There where some dutch records, jazz and the Platters 'Only You' with 'The Great Pretender' as b-side, some of those bakelite records were pieces broken down. I mean that even there was Bill haley's 'Rock around the clock'. And Rock ''n Roll came alive in a little soul....


    The Great Pretender:

    Bijlagen:
    http://www.youtube.com/watch?v=6gBxeslnd0Y   

    24-03-2013 om 00:00 geschreven door austin rio

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    31-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WELCOME AMIGOS TO RW'S SPACE COWBOY SITE
    RAMBLIN' WAYN

    birth name: Antonius Pieters v. Rijsselt

    also known as: Ramblin' Wayn - Austin Rio

    born: September 12 1948 Maastricht, Netherlands

    origin: Maastricht, Netherlands - Itaborai, Brasil

    genres: Free country, blues, rock, storyteller, pot

    occupations: Singer/Songwriter/painter/novelist

    instruments: Singer- Acoustic Guitar, cavaquinho

    labels: Independent

    publishing: RW&JP music. inc


    website Seniorennet: RW's Rock 'n Roll Art : zie bijlage 1
    LISTEN TO WAYN'S  SONGS - voor clips zie bijlage onder 2


    Thanks, RW 




    photo by (C) Fred Eggen 2004

    Bijlagen:
    http://blog.seniorennet.be/waynart/   
    http://www.youtube.com/user/Sonofxango?feature=mhee   

    31-05-2011 om 00:00 geschreven door austin rio

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    >> Reageer (2)


    Archief per maand
  • 03-2013
  • 05-2011

    SEND A E-mail

    PRESS BUTTON BELOW


    GUESTBOOK
  • Succes met uw blog.

    PREES BUTTON BELOW TO LEAVE A MESSAGE


  • Wayn - rock ' roll art - site

  • Willekeurig SeniorenNet Blogs
    harmien
    blog.seniorennet.be/harmien
    Willekeurig SeniorenNet Blogs
    annemarie02
    blog.seniorennet.be/annemar
    Willekeurig SeniorenNet Blogs
    arnouts
    blog.seniorennet.be/arnouts

    Blog tegen de regels? Meld het ons!
    Gratis blog op http://blog.seniorennet.be - SeniorenNet Blogs, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!