Naar de inhoud

woensdag vissen

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202621
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202641
Samen95
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202621
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202641
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 202611
vrijdag 16 oktober 202632
donderdag 15 oktober 202654
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202654
zondag 11 oktober 202644
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202688
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202666
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202654
Samen6052
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)95
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1714
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2525
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2423
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)3937
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2624
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1816
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2422
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1917
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2722
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2119
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)2015
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1816
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)2220
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)5120
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)2317
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)3321
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)96
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)2119
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)85
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1614
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)2719
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)2926
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)2218
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)3222
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)1916
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)4833
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)3931
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)4925
Samen736568
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20266759
September 2026115107
Augustus 20269177
Juli 202613088
Juni 20266847
Mei 202611489
April 2026177119
Maart 20262822
Februari 20261814
Januari 20262525
December 20253434
November 20251917
Oktober 20253530
September 2025142100
Augustus 20255548
Juli 202511181
Juni 20259993
Mei 2025122100
April 20259470
Maart 20255217
Februari 20251615
Januari 20251917
December 202400
Samen1.6311.269
Per jaar
  • 2026 (tot nu)647 bezoekers · 833 bekeken
  • 2025622 bezoekers · 798 bekeken
  • 2024490 bezoekers · 595 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)83364736,8%
202579862235,4%
202459549027,9%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur440,6%
1 tot 2 uur991,3%
2 tot 3 uur13121,7%
3 tot 4 uur991,3%
4 tot 5 uur660,9%
5 tot 6 uur771,0%
6 tot 7 uur981,1%
7 tot 8 uur47263,7%
8 tot 9 uur33273,9%
9 tot 10 uur73608,6%
10 tot 11 uur65639,0%
11 tot 12 uur54476,7%
12 tot 13 uur46304,3%
13 tot 14 uur42233,3%
14 tot 15 uur30273,9%
15 tot 16 uur34314,4%
16 tot 17 uur30243,4%
17 tot 18 uur38344,9%
18 tot 19 uur45344,9%
19 tot 20 uur73466,6%
20 tot 21 uur62436,2%
21 tot 22 uur78588,3%
22 tot 23 uur52486,9%
23 tot 24 uur27223,2%
Samen886698100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag72 bezoekers · 90 bekeken
  • Dinsdag46 bezoekers · 62 bekeken
  • Woensdag150 bezoekers · 214 bekeken
  • Donderdag173 bezoekers · 217 bekeken
  • Vrijdag100 bezoekers · 118 bekeken
  • Zaterdag84 bezoekers · 90 bekeken
  • Zondag73 bezoekers · 95 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag907210,3%
Dinsdag62466,6%
Woensdag21415021,5%
Donderdag21717324,8%
Vrijdag11810014,3%
Zaterdag908412,0%
Zondag957310,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
701 keer bekeken (79,1%), 541 bezoekers (77,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
185 keer bekeken (20,9%), 157 bezoekers (22,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van woensdag vissen

↑ Terug naar de berichten