Naar de inhoud

onze-reis

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
Samen44
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)63
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)7111
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)66
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)109
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)1212
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)1312
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)2423
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)7125
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)15858
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)11
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)5618
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)66
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)10350
Samen542239
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202644
September 202600
Augustus 202600
Juli 202600
Juni 202600
Mei 202663
April 202600
Maart 20267212
Februari 202600
Januari 20262827
December 2025267119
November 202516574
Oktober 2025462130
September 20259166
Augustus 202500
Juli 2025257158
Juni 2025459230
Mei 20251916
April 20251711
Maart 2025419
Februari 20253433
Januari 202522
December 202433
Samen1.927897
Per jaar
  • 2026 (tot nu)46 bezoekers · 110 bekeken
  • 2025848 bezoekers · 1.814 bekeken
  • 2024573 bezoekers · 600 bekeken
  • 202313 bezoekers · 13 bekeken
  • 202287 bezoekers · 100 bekeken
  • 202115 bezoekers · 84 bekeken
  • 202019 bezoekers · 22 bekeken
  • 201924 bezoekers · 27 bekeken
  • 201839 bezoekers · 108 bekeken
  • 201766 bezoekers · 213 bekeken
  • 201687 bezoekers · 177 bekeken
  • 2015177 bezoekers · 202 bekeken
  • 2014843 bezoekers · 1.038 bekeken
  • 20134.229 bezoekers · 6.213 bekeken
  • 20121.969 bezoekers · 3.697 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)110460,5%
20251.8148489,4%
20246005736,3%
202313130,1%
2022100871,0%
202184150,2%
202022190,2%
201927240,3%
2018108390,4%
2017213660,7%
2016177871,0%
20152021772,0%
20141.0388439,3%
20136.2134.22946,8%
20123.6971.96921,8%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur22114,6%
1 tot 2 uur25104,2%
2 tot 3 uur17114,6%
3 tot 4 uur18114,6%
4 tot 5 uur2193,8%
5 tot 6 uur2083,3%
6 tot 7 uur1172,9%
7 tot 8 uur40114,6%
8 tot 9 uur30135,4%
9 tot 10 uur19104,2%
10 tot 11 uur22114,6%
11 tot 12 uur2883,3%
12 tot 13 uur16104,2%
13 tot 14 uur1462,5%
14 tot 15 uur18135,4%
15 tot 16 uur2683,3%
16 tot 17 uur27145,9%
17 tot 18 uur1572,9%
18 tot 19 uur27114,6%
19 tot 20 uur37114,6%
20 tot 21 uur3483,3%
21 tot 22 uur19125,0%
22 tot 23 uur27125,0%
23 tot 24 uur972,9%
Samen542239100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag33 bezoekers · 83 bekeken
  • Dinsdag42 bezoekers · 118 bekeken
  • Woensdag25 bezoekers · 34 bekeken
  • Donderdag32 bezoekers · 37 bekeken
  • Vrijdag36 bezoekers · 73 bekeken
  • Zaterdag34 bezoekers · 105 bekeken
  • Zondag37 bezoekers · 92 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag833313,8%
Dinsdag1184217,6%
Woensdag342510,5%
Donderdag373213,4%
Vrijdag733615,1%
Zaterdag1053414,2%
Zondag923715,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
345 keer bekeken (63,7%), 168 bezoekers (70,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
197 keer bekeken (36,3%), 71 bezoekers (29,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van onze-reis

↑ Terug naar de berichten