Naar de inhoud

doe stille voort

doordoen
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 20261010
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
Samen1414
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1111
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)44
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)77
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)55
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)44
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)5143
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)7239
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)139
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)44
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)2314
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)28274
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)1817
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)19176
Week 40 (29/9 tot 5/10/2025)5631
Samen762359
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261414
September 202622
Augustus 202644
Juli 20261414
Juni 20261313
Mei 202600
April 202600
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202611
December 202514499
November 202530588
Oktober 2025265124
September 2025177105
Augustus 202500
Juli 2025235168
Juni 2025632200
Mei 202511
April 20258621
Maart 20252413
Februari 20254847
Januari 202599
December 20242222
November 2024301286
Samen2.2971.231
Per jaar
  • 2026 (tot nu)48 bezoekers · 48 bekeken
  • 2025875 bezoekers · 1.926 bekeken
  • 20241.452 bezoekers · 1.488 bekeken
  • 20235 bezoekers · 7 bekeken
  • 2022144 bezoekers · 268 bekeken
  • 20219 bezoekers · 9 bekeken
  • 202016 bezoekers · 19 bekeken
  • 201916 bezoekers · 26 bekeken
  • 201813 bezoekers · 16 bekeken
  • 20177 bezoekers · 13 bekeken
  • 201628 bezoekers · 34 bekeken
  • 2015101 bezoekers · 154 bekeken
  • 2014325 bezoekers · 389 bekeken
  • 2013849 bezoekers · 1.072 bekeken
  • 2012179 bezoekers · 382 bekeken
  • 2011358 bezoekers · 402 bekeken
  • 20101.241 bezoekers · 1.833 bekeken
  • 2009193 bezoekers · 220 bekeken
  • 2008421 bezoekers · 552 bekeken
  • 2007864 bezoekers · 1.197 bekeken
  • 2006405 bezoekers · 783 bekeken
  • 200582 bezoekers · 218 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)48480,6%
20251.92687511,5%
20241.4881.45219,0%
2023750,1%
20222681441,9%
2021990,1%
202019160,2%
201926160,2%
201816130,2%
20171370,1%
201634280,4%
20151541011,3%
20143893254,3%
20131.07284911,1%
20123821792,3%
20114023584,7%
20101.8331.24116,3%
20092201932,5%
20085524215,5%
20071.19786411,3%
20067834055,3%
2005218821,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur42143,9%
1 tot 2 uur19143,9%
2 tot 3 uur32123,3%
3 tot 4 uur30195,3%
4 tot 5 uur23154,2%
5 tot 6 uur25143,9%
6 tot 7 uur30205,6%
7 tot 8 uur35174,7%
8 tot 9 uur1182,2%
9 tot 10 uur35205,6%
10 tot 11 uur30174,7%
11 tot 12 uur38195,3%
12 tot 13 uur34174,7%
13 tot 14 uur35113,1%
14 tot 15 uur25164,5%
15 tot 16 uur39133,6%
16 tot 17 uur47174,7%
17 tot 18 uur22102,8%
18 tot 19 uur31174,7%
19 tot 20 uur49154,2%
20 tot 21 uur33185,0%
21 tot 22 uur30123,3%
22 tot 23 uur32123,3%
23 tot 24 uur35123,3%
Samen762359100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag54 bezoekers · 93 bekeken
  • Dinsdag67 bezoekers · 166 bekeken
  • Woensdag69 bezoekers · 180 bekeken
  • Donderdag56 bezoekers · 124 bekeken
  • Vrijdag41 bezoekers · 86 bekeken
  • Zaterdag27 bezoekers · 39 bekeken
  • Zondag45 bezoekers · 74 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag935415,0%
Dinsdag1666718,7%
Woensdag1806919,2%
Donderdag1245615,6%
Vrijdag864111,4%
Zaterdag39277,5%
Zondag744512,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
649 keer bekeken (85,2%), 287 bezoekers (79,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
113 keer bekeken (14,8%), 72 bezoekers (20,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van doe stille voort

↑ Terug naar de berichten