Naar de inhoud

Ahafoto's

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202666
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
Samen1515
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1313
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)77
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)99
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)55
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)77
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)33
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)99
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1111
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)33
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)6114
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1246
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)11
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)255
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)2811
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)30913
Samen637139
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261515
September 202633
Augustus 202633
Juli 202666
Juni 20262020
Mei 20262020
April 20262121
Maart 202618520
Februari 2026277
Januari 202633724
December 202522
November 2025265108
Oktober 2025163101
September 2025425178
Augustus 202553
Juli 20256741
Juni 202533
Mei 202522
April 20258235
Maart 202510171
Februari 20254040
Januari 20252523
December 202488
Samen1.825754
Per jaar
  • 2026 (tot nu)139 bezoekers · 637 bekeken
  • 2025607 bezoekers · 1.180 bekeken
  • 2024899 bezoekers · 916 bekeken
  • 202311 bezoekers · 12 bekeken
  • 2022117 bezoekers · 228 bekeken
  • 202111 bezoekers · 20 bekeken
  • 20205 bezoekers · 47 bekeken
  • 20198 bezoekers · 8 bekeken
  • 201815 bezoekers · 22 bekeken
  • 201764 bezoekers · 92 bekeken
  • 2016191 bezoekers · 304 bekeken
  • 2015557 bezoekers · 803 bekeken
  • 2014285 bezoekers · 400 bekeken
  • 201365 bezoekers · 72 bekeken
  • 201263 bezoekers · 115 bekeken
  • 2011158 bezoekers · 210 bekeken
  • 2010202 bezoekers · 287 bekeken
  • 2009167 bezoekers · 279 bekeken
  • 200866 bezoekers · 124 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)6371393,8%
20251.18060716,7%
202491689924,8%
202312110,3%
20222281173,2%
202120110,3%
20204750,1%
2019880,2%
201822150,4%
201792641,8%
20163041915,3%
201580355715,3%
20144002857,9%
201372651,8%
2012115631,7%
20112101584,4%
20102872025,6%
20092791674,6%
2008124661,8%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur25114,4%
1 tot 2 uur27104,0%
2 tot 3 uur202135,2%
3 tot 4 uur25104,0%
4 tot 5 uur45145,6%
5 tot 6 uur23135,2%
6 tot 7 uur3583,2%
7 tot 8 uur54114,4%
8 tot 9 uur40145,6%
9 tot 10 uur20104,0%
10 tot 11 uur28124,8%
11 tot 12 uur15114,4%
12 tot 13 uur3883,2%
13 tot 14 uur26104,0%
14 tot 15 uur762,4%
15 tot 16 uur84145,6%
16 tot 17 uur43104,0%
17 tot 18 uur34104,0%
18 tot 19 uur2483,2%
19 tot 20 uur1072,8%
20 tot 21 uur2272,8%
21 tot 22 uur18124,8%
22 tot 23 uur35135,2%
23 tot 24 uur2472,8%
Samen904249100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag27 bezoekers · 52 bekeken
  • Dinsdag41 bezoekers · 98 bekeken
  • Woensdag53 bezoekers · 127 bekeken
  • Donderdag51 bezoekers · 119 bekeken
  • Vrijdag37 bezoekers · 71 bekeken
  • Zaterdag11 bezoekers · 11 bekeken
  • Zondag29 bezoekers · 426 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag522710,8%
Dinsdag984116,5%
Woensdag1275321,3%
Donderdag1195120,5%
Vrijdag713714,9%
Zaterdag11114,4%
Zondag4262911,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
467 keer bekeken (51,7%), 209 bezoekers (83,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
437 keer bekeken (48,3%), 40 bezoekers (16,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Ahafoto's

↑ Terug naar de berichten