Naar de inhoud

Stamboom Familie VIAENE/VAN DE MAELE

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
Samen33
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202632
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202611
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202600
Samen2221
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)33
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)32
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)99
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)55
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)65
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)77
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)66
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1211
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)54
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)315
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)66
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)32
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)53
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)44
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)66
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)55
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)97
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)164
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)119
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)167
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)2317
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)88
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)44
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)84
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)42
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)53
Samen231159
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20262523
September 20261919
Augustus 20265426
Juli 20261714
Juni 20262119
Mei 20267041
April 20262416
Maart 202645017
Februari 2026993204
Januari 20264538
December 202512492
November 202519983
Oktober 202510682
September 20254939
Augustus 202565648
Juli 20254539
Juni 202522441
Mei 20254420
April 20259933
Maart 20253424
Februari 20251512
Januari 202514850
December 20243125
Samen3.4921.005
Per jaar
  • 2026 (tot nu)417 bezoekers · 1.718 bekeken
  • 2025563 bezoekers · 1.743 bekeken
  • 2024701 bezoekers · 1.064 bekeken
  • 2023122 bezoekers · 189 bekeken
  • 2022318 bezoekers · 443 bekeken
  • 2021214 bezoekers · 291 bekeken
  • 2020322 bezoekers · 628 bekeken
  • 2019509 bezoekers · 687 bekeken
  • 2018339 bezoekers · 485 bekeken
  • 2017329 bezoekers · 459 bekeken
  • 2016483 bezoekers · 928 bekeken
  • 20151.064 bezoekers · 1.500 bekeken
  • 20143.469 bezoekers · 4.272 bekeken
  • 20131.407 bezoekers · 1.945 bekeken
  • 20122.100 bezoekers · 3.332 bekeken
  • 20112.804 bezoekers · 4.333 bekeken
  • 20104.140 bezoekers · 5.625 bekeken
  • 20092.579 bezoekers · 3.625 bekeken
  • 20082.395 bezoekers · 3.461 bekeken
  • 20072.979 bezoekers · 4.616 bekeken
  • 20062.633 bezoekers · 4.453 bekeken
  • 20051.222 bezoekers · 2.925 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.7184171,3%
20251.7435631,8%
20241.0647012,3%
20231891220,4%
20224433181,0%
20212912140,7%
20206283221,0%
20196875091,6%
20184853391,1%
20174593291,1%
20169284831,6%
20151.5001.0643,4%
20144.2723.46911,2%
20131.9451.4074,5%
20123.3322.1006,8%
20114.3332.8049,0%
20105.6254.14013,3%
20093.6252.5798,3%
20083.4612.3957,7%
20074.6162.9799,6%
20064.4532.6338,5%
20052.9251.2223,9%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur222305,1%
1 tot 2 uur82294,9%
2 tot 3 uur20111,9%
3 tot 4 uur30152,5%
4 tot 5 uur18132,2%
5 tot 6 uur1371,2%
6 tot 7 uur17101,7%
7 tot 8 uur25172,9%
8 tot 9 uur17101,7%
9 tot 10 uur153315,2%
10 tot 11 uur87345,7%
11 tot 12 uur40264,4%
12 tot 13 uur454142,4%
13 tot 14 uur118284,7%
14 tot 15 uur59305,1%
15 tot 16 uur47345,7%
16 tot 17 uur80315,2%
17 tot 18 uur35264,4%
18 tot 19 uur24183,0%
19 tot 20 uur102406,8%
20 tot 21 uur174406,8%
21 tot 22 uur68447,4%
22 tot 23 uur39294,9%
23 tot 24 uur117254,2%
Samen2.041592100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag68 bezoekers · 87 bekeken
  • Dinsdag91 bezoekers · 273 bekeken
  • Woensdag135 bezoekers · 1.045 bekeken
  • Donderdag115 bezoekers · 318 bekeken
  • Vrijdag73 bezoekers · 155 bekeken
  • Zaterdag63 bezoekers · 87 bekeken
  • Zondag47 bezoekers · 76 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag876811,5%
Dinsdag2739115,4%
Woensdag1.04513522,8%
Donderdag31811519,4%
Vrijdag1557312,3%
Zaterdag876310,6%
Zondag76477,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.878 keer bekeken (92,0%), 482 bezoekers (81,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
163 keer bekeken (8,0%), 110 bezoekers (18,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Stamboom Familie VIAENE/VAN DE MAELE

↑ Terug naar de berichten