Naar de inhoud

Camino Norte

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen22
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)33
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)11
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)22
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)3522
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)20167
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)22
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)3123
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)11
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)2521
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)11
Week 42 (13/10 tot 19/10/2025)2016
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)2822
Week 40 (29/9 tot 5/10/2025)6145
Samen426241
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202622
September 202600
Augustus 202611
Juli 202655
Juni 202655
Mei 202611
April 202633
Maart 202600
Februari 202611
Januari 202600
December 202523992
November 20253527
Oktober 2025134104
September 2025452296
Augustus 2025409217
Juli 2025250181
Juni 20259866
Mei 20256563
April 20251210
Maart 202544
Februari 202596
Januari 202577
December 20241.31632
November 20243823
Samen3.0861.146
Per jaar
  • 2026 (tot nu)18 bezoekers · 18 bekeken
  • 20251.073 bezoekers · 1.714 bekeken
  • 2024297 bezoekers · 1.716 bekeken
  • 20239 bezoekers · 13 bekeken
  • 202260 bezoekers · 60 bekeken
  • 20215 bezoekers · 42 bekeken
  • 20206 bezoekers · 6 bekeken
  • 201924 bezoekers · 41 bekeken
  • 201870 bezoekers · 447 bekeken
  • 201723 bezoekers · 60 bekeken
  • 201634 bezoekers · 81 bekeken
  • 201547 bezoekers · 221 bekeken
  • 2014120 bezoekers · 193 bekeken
  • 2013198 bezoekers · 343 bekeken
  • 2012348 bezoekers · 789 bekeken
  • 2011685 bezoekers · 1.329 bekeken
  • 20104.037 bezoekers · 8.694 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)18180,3%
20251.7141.07315,2%
20241.7162974,2%
20231390,1%
202260600,9%
20214250,1%
2020660,1%
201941240,3%
2018447701,0%
201760230,3%
201681340,5%
2015221470,7%
20141931201,7%
20133431982,8%
20127893484,9%
20111.3296859,7%
20108.6944.03757,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur14104,1%
1 tot 2 uur1372,9%
2 tot 3 uur2083,3%
3 tot 4 uur1183,3%
4 tot 5 uur14114,6%
5 tot 6 uur1693,7%
6 tot 7 uur872,9%
7 tot 8 uur23104,1%
8 tot 9 uur19114,6%
9 tot 10 uur19135,4%
10 tot 11 uur33156,2%
11 tot 12 uur11114,6%
12 tot 13 uur19114,6%
13 tot 14 uur941,7%
14 tot 15 uur2093,7%
15 tot 16 uur10104,1%
16 tot 17 uur21114,6%
17 tot 18 uur16156,2%
18 tot 19 uur2493,7%
19 tot 20 uur27145,8%
20 tot 21 uur1093,7%
21 tot 22 uur16104,1%
22 tot 23 uur3593,7%
23 tot 24 uur18104,1%
Samen426241100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag11 bezoekers · 18 bekeken
  • Dinsdag51 bezoekers · 94 bekeken
  • Woensdag45 bezoekers · 79 bekeken
  • Donderdag33 bezoekers · 69 bekeken
  • Vrijdag46 bezoekers · 78 bekeken
  • Zaterdag36 bezoekers · 58 bekeken
  • Zondag19 bezoekers · 30 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag18114,6%
Dinsdag945121,2%
Woensdag794518,7%
Donderdag693313,7%
Vrijdag784619,1%
Zaterdag583614,9%
Zondag30197,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
338 keer bekeken (79,3%), 186 bezoekers (77,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
88 keer bekeken (20,7%), 55 bezoekers (22,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Camino Norte

↑ Terug naar de berichten