Naar de inhoud

hobby wandelen en fietsen

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202622
Samen33
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202622
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 20262323
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202622
Samen3232
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)33
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2525
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)33
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)99
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)33
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1414
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)55
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)66
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1110
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)66
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)44
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)3030
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)2020
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)2121
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)98
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)1614
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1515
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)88
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)44
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1212
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)88
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1413
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1196
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)1.00422
Samen1.382282
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20263232
September 20261010
Augustus 20262828
Juli 20264241
Juni 20266665
Mei 20264543
April 20263635
Maart 20261.12328
Februari 202626510
Januari 20261716
December 202514382
November 2025595197
Oktober 20251.361230
September 2025380178
Augustus 202553930
Juli 2025902247
Juni 2025932228
Mei 20252121
April 202569245
Maart 202511450
Februari 20252929
Januari 20251313
December 20245858
Samen7.4431.716
Per jaar
  • 2026 (tot nu)308 bezoekers · 1.664 bekeken
  • 20251.350 bezoekers · 5.721 bekeken
  • 20246.692 bezoekers · 6.975 bekeken
  • 202325 bezoekers · 29 bekeken
  • 2022184 bezoekers · 430 bekeken
  • 202132 bezoekers · 37 bekeken
  • 202050 bezoekers · 109 bekeken
  • 201989 bezoekers · 155 bekeken
  • 201882 bezoekers · 119 bekeken
  • 2017121 bezoekers · 190 bekeken
  • 2016210 bezoekers · 339 bekeken
  • 20151.741 bezoekers · 2.196 bekeken
  • 20144.084 bezoekers · 5.614 bekeken
  • 20133.152 bezoekers · 4.089 bekeken
  • 20121.693 bezoekers · 2.765 bekeken
  • 20111.569 bezoekers · 2.299 bekeken
  • 2010186 bezoekers · 435 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.6643081,4%
20255.7211.3506,3%
20246.9756.69231,0%
202329250,1%
20224301840,9%
202137320,1%
2020109500,2%
2019155890,4%
2018119820,4%
20171901210,6%
20163392101,0%
20152.1961.7418,1%
20145.6144.08418,9%
20134.0893.15214,6%
20122.7651.6937,8%
20112.2991.5697,3%
20104351860,9%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur329396,6%
1 tot 2 uur99244,1%
2 tot 3 uur77366,1%
3 tot 4 uur237325,5%
4 tot 5 uur55264,4%
5 tot 6 uur414284,8%
6 tot 7 uur106264,4%
7 tot 8 uur53203,4%
8 tot 9 uur27122,0%
9 tot 10 uur30172,9%
10 tot 11 uur39254,3%
11 tot 12 uur43233,9%
12 tot 13 uur33223,7%
13 tot 14 uur41193,2%
14 tot 15 uur42213,6%
15 tot 16 uur35203,4%
16 tot 17 uur59305,1%
17 tot 18 uur41203,4%
18 tot 19 uur46223,7%
19 tot 20 uur38233,9%
20 tot 21 uur46315,3%
21 tot 22 uur315284,8%
22 tot 23 uur155244,1%
23 tot 24 uur42193,2%
Samen2.402587100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag96 bezoekers · 359 bekeken
  • Dinsdag107 bezoekers · 217 bekeken
  • Woensdag81 bezoekers · 169 bekeken
  • Donderdag65 bezoekers · 141 bekeken
  • Vrijdag92 bezoekers · 406 bekeken
  • Zaterdag83 bezoekers · 634 bekeken
  • Zondag63 bezoekers · 476 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3599616,4%
Dinsdag21710718,2%
Woensdag1698113,8%
Donderdag1416511,1%
Vrijdag4069215,7%
Zaterdag6348314,1%
Zondag4766310,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.292 keer bekeken (53,8%), 441 bezoekers (75,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.110 keer bekeken (46,2%), 146 bezoekers (24,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van hobby wandelen en fietsen

↑ Terug naar de berichten