Naar de inhoud

Zoektochten Aurica-Rally

van 1 juli tot 31 augustus
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202622
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202621
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202672
donderdag 15 oktober 202654
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202655
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202688
zondag 4 oktober 202621
zaterdag 3 oktober 202633
Samen4739
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)43
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1711
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2020
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1811
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)33
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)88
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)33
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)3912
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2116
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1813
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)147
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)66
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)2518
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)98
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)2315
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)118
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)124
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)44
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)96
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)88
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)259
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)6212
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)55
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)44
Samen379225
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20264739
September 20266532
Augustus 20265841
Juli 20267053
Juni 20262414
Mei 202610132
April 20261616
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202644
December 20251916
November 20252422
Oktober 20257253
September 20256559
Augustus 202517387
Juli 202514582
Juni 20257455
Mei 20258566
April 20252421
Maart 20252013
Februari 20252424
Januari 20253412
December 202464
Samen1.150745
Per jaar
  • 2026 (tot nu)231 bezoekers · 385 bekeken
  • 2025510 bezoekers · 759 bekeken
  • 2024603 bezoekers · 914 bekeken
  • 2023263 bezoekers · 514 bekeken
  • 2022327 bezoekers · 555 bekeken
  • 2021301 bezoekers · 648 bekeken
  • 2020195 bezoekers · 277 bekeken
  • 2019363 bezoekers · 687 bekeken
  • 2018233 bezoekers · 378 bekeken
  • 2017557 bezoekers · 980 bekeken
  • 2016350 bezoekers · 598 bekeken
  • 2015276 bezoekers · 534 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3852315,5%
202575951012,1%
202491460314,3%
20235142636,2%
20225553277,8%
20216483017,2%
20202771954,6%
20196873638,6%
20183782335,5%
201798055713,2%
20165983508,3%
20155342766,6%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur420,7%
1 tot 2 uur331,1%
2 tot 3 uur762,2%
3 tot 4 uur662,2%
4 tot 5 uur772,6%
5 tot 6 uur762,2%
6 tot 7 uur993,3%
7 tot 8 uur862,2%
8 tot 9 uur772,6%
9 tot 10 uur19114,1%
10 tot 11 uur17134,8%
11 tot 12 uur31248,9%
12 tot 13 uur18114,1%
13 tot 14 uur22197,1%
14 tot 15 uur18145,2%
15 tot 16 uur53186,7%
16 tot 17 uur22176,3%
17 tot 18 uur22155,6%
18 tot 19 uur42207,4%
19 tot 20 uur24165,9%
20 tot 21 uur44145,2%
21 tot 22 uur27145,2%
22 tot 23 uur772,6%
23 tot 24 uur441,5%
Samen428269100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag54 bezoekers · 83 bekeken
  • Dinsdag50 bezoekers · 68 bekeken
  • Woensdag38 bezoekers · 45 bekeken
  • Donderdag30 bezoekers · 36 bekeken
  • Vrijdag39 bezoekers · 77 bekeken
  • Zaterdag31 bezoekers · 47 bekeken
  • Zondag27 bezoekers · 72 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag835420,1%
Dinsdag685018,6%
Woensdag453814,1%
Donderdag363011,2%
Vrijdag773914,5%
Zaterdag473111,5%
Zondag722710,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
309 keer bekeken (72,2%), 211 bezoekers (78,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
119 keer bekeken (27,8%), 58 bezoekers (21,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Zoektochten Aurica-Rally

↑ Terug naar de berichten