Naar de inhoud

Bejaardeninstellingen.

Klachten!!!!!!!
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202633
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202600
Samen2222
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1212
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)88
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)88
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)77
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)22
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)44
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)77
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1414
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)33
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)33
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)32
Samen8786
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20262525
September 20261414
Augustus 202699
Juli 20262121
Juni 202666
Mei 202644
April 202622
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202600
December 202565
November 202500
Oktober 202512381
September 202588
Augustus 202500
Juli 202544
Juni 20251814
Mei 202577
April 202511
Maart 202511
Februari 202533
Januari 202588
December 202400
Samen260213
Per jaar
  • 2026 (tot nu)81 bezoekers · 81 bekeken
  • 2025132 bezoekers · 179 bekeken
  • 202482 bezoekers · 82 bekeken
  • 20233 bezoekers · 3 bekeken
  • 202263 bezoekers · 107 bekeken
  • 20214 bezoekers · 4 bekeken
  • 20203 bezoekers · 3 bekeken
  • 20192 bezoekers · 2 bekeken
  • 20181 bezoekers · 1 bekeken
  • 20173 bezoekers · 3 bekeken
  • 20163 bezoekers · 3 bekeken
  • 201514 bezoekers · 17 bekeken
  • 201453 bezoekers · 56 bekeken
  • 201339 bezoekers · 43 bekeken
  • 201243 bezoekers · 91 bekeken
  • 201194 bezoekers · 107 bekeken
  • 2010247 bezoekers · 292 bekeken
  • 200991 bezoekers · 108 bekeken
  • 200859 bezoekers · 73 bekeken
  • 2007167 bezoekers · 253 bekeken
  • 2006270 bezoekers · 554 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)81815,6%
20251791329,1%
202482825,6%
2023330,2%
2022107634,3%
2021440,3%
2020330,2%
2019220,1%
2018110,1%
2017330,2%
2016330,2%
201517141,0%
201456533,6%
201343392,7%
201291433,0%
2011107946,5%
201029224717,0%
2009108916,3%
200873594,1%
200725316711,5%
200655427018,6%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur778,1%
1 tot 2 uur222,3%
2 tot 3 uur222,3%
3 tot 4 uur667,0%
4 tot 5 uur000,0%
5 tot 6 uur444,7%
6 tot 7 uur333,5%
7 tot 8 uur555,8%
8 tot 9 uur333,5%
9 tot 10 uur444,7%
10 tot 11 uur555,8%
11 tot 12 uur667,0%
12 tot 13 uur889,3%
13 tot 14 uur222,3%
14 tot 15 uur111,2%
15 tot 16 uur333,5%
16 tot 17 uur333,5%
17 tot 18 uur333,5%
18 tot 19 uur544,7%
19 tot 20 uur333,5%
20 tot 21 uur222,3%
21 tot 22 uur444,7%
22 tot 23 uur333,5%
23 tot 24 uur333,5%
Samen8786100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag12 bezoekers · 13 bekeken
  • Dinsdag12 bezoekers · 12 bekeken
  • Woensdag18 bezoekers · 18 bekeken
  • Donderdag11 bezoekers · 11 bekeken
  • Vrijdag10 bezoekers · 10 bekeken
  • Zaterdag10 bezoekers · 10 bekeken
  • Zondag13 bezoekers · 13 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag131214,0%
Dinsdag121214,0%
Woensdag181820,9%
Donderdag111112,8%
Vrijdag101011,6%
Zaterdag101011,6%
Zondag131315,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
64 keer bekeken (73,6%), 63 bezoekers (73,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
23 keer bekeken (26,4%), 23 bezoekers (26,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Bejaardeninstellingen.

↑ Terug naar de berichten