Naar de inhoud

babke's diary

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202644
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202633
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202644
zaterdag 3 oktober 202655
vrijdag 2 oktober 202622
Samen3535
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1212
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1111
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2222
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1212
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1111
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)66
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)44
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)11
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)1212
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)11
Samen120120
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20263838
September 20263939
Augustus 20261212
Juli 202666
Juni 202655
Mei 202622
April 202644
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202600
December 202511
November 20251212
Oktober 202511
September 20251414
Augustus 202500
Juli 202511
Juni 202555
Mei 202533
April 202511
Maart 202533
Februari 202500
Januari 202511
December 202400
November 202411
Samen149149
Per jaar
  • 2026 (tot nu)106 bezoekers · 106 bekeken
  • 202542 bezoekers · 42 bekeken
  • 202427 bezoekers · 27 bekeken
  • 20233 bezoekers · 3 bekeken
  • 202218 bezoekers · 18 bekeken
  • 20213 bezoekers · 18 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20190 bezoekers · 0 bekeken
  • 20182 bezoekers · 2 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20165 bezoekers · 11 bekeken
  • 20153 bezoekers · 3 bekeken
  • 201423 bezoekers · 23 bekeken
  • 201324 bezoekers · 25 bekeken
  • 201216 bezoekers · 34 bekeken
  • 201133 bezoekers · 33 bekeken
  • 201043 bezoekers · 61 bekeken
  • 200925 bezoekers · 27 bekeken
  • 200839 bezoekers · 49 bekeken
  • 2007100 bezoekers · 137 bekeken
  • 200670 bezoekers · 188 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)10610618,2%
202542427,2%
202427274,6%
2023330,5%
202218183,1%
20211830,5%
2020110,2%
2019000,0%
2018220,3%
2017110,2%
20161150,9%
2015330,5%
201423233,9%
201325244,1%
201234162,7%
201133335,7%
201061437,4%
200927254,3%
200849396,7%
200713710017,1%
20061887012,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur443,3%
1 tot 2 uur886,7%
2 tot 3 uur221,7%
3 tot 4 uur665,0%
4 tot 5 uur886,7%
5 tot 6 uur443,3%
6 tot 7 uur665,0%
7 tot 8 uur665,0%
8 tot 9 uur775,8%
9 tot 10 uur554,2%
10 tot 11 uur10108,3%
11 tot 12 uur886,7%
12 tot 13 uur221,7%
13 tot 14 uur332,5%
14 tot 15 uur554,2%
15 tot 16 uur10108,3%
16 tot 17 uur332,5%
17 tot 18 uur775,8%
18 tot 19 uur221,7%
19 tot 20 uur110,8%
20 tot 21 uur332,5%
21 tot 22 uur443,3%
22 tot 23 uur221,7%
23 tot 24 uur443,3%
Samen120120100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag10 bezoekers · 10 bekeken
  • Dinsdag16 bezoekers · 16 bekeken
  • Woensdag13 bezoekers · 13 bekeken
  • Donderdag17 bezoekers · 17 bekeken
  • Vrijdag26 bezoekers · 26 bekeken
  • Zaterdag14 bezoekers · 14 bekeken
  • Zondag24 bezoekers · 24 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag10108,3%
Dinsdag161613,3%
Woensdag131310,8%
Donderdag171714,2%
Vrijdag262621,7%
Zaterdag141411,7%
Zondag242420,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
82 keer bekeken (68,3%), 82 bezoekers (68,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
38 keer bekeken (31,7%), 38 bezoekers (31,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van babke's diary

↑ Terug naar de berichten