Naar de inhoud

Tashi Delek

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen66
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)22
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)44
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)77
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)44
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)33
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)44
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)21
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)1412
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)1714
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)53
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)33
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)3322
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)3119
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)5443
Samen215173
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202666
September 202611
Augustus 202677
Juli 20261010
Juni 20261313
Mei 20261111
April 202666
Maart 202600
Februari 202621
Januari 202611
December 20253730
November 20253625
Oktober 202510982
September 2025253130
Augustus 202500
Juli 20256633
Juni 2025215107
Mei 202500
April 202500
Maart 2025328
Februari 20253333
Januari 2025122112
December 202400
November 20243924
Samen999640
Per jaar
  • 2026 (tot nu)56 bezoekers · 57 bekeken
  • 2025560 bezoekers · 903 bekeken
  • 2024569 bezoekers · 602 bekeken
  • 20234 bezoekers · 4 bekeken
  • 202258 bezoekers · 58 bekeken
  • 20215 bezoekers · 59 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20194 bezoekers · 4 bekeken
  • 201813 bezoekers · 13 bekeken
  • 20173 bezoekers · 3 bekeken
  • 20164 bezoekers · 4 bekeken
  • 2015119 bezoekers · 124 bekeken
  • 2014240 bezoekers · 253 bekeken
  • 201366 bezoekers · 68 bekeken
  • 201250 bezoekers · 144 bekeken
  • 2011187 bezoekers · 230 bekeken
  • 2010765 bezoekers · 945 bekeken
  • 200980 bezoekers · 94 bekeken
  • 200881 bezoekers · 111 bekeken
  • 2007156 bezoekers · 280 bekeken
  • 2006371 bezoekers · 1.403 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)57561,7%
202590356016,5%
202460256916,8%
2023440,1%
202258581,7%
20215950,1%
2020000,0%
2019440,1%
201813130,4%
2017330,1%
2016440,1%
20151241193,5%
20142532407,1%
201368661,9%
2012144501,5%
20112301875,5%
201094576522,6%
200994802,4%
2008111812,4%
20072801564,6%
20061.40337110,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur16126,2%
1 tot 2 uur773,6%
2 tot 3 uur994,7%
3 tot 4 uur984,1%
4 tot 5 uur13126,2%
5 tot 6 uur773,6%
6 tot 7 uur973,6%
7 tot 8 uur1194,7%
8 tot 9 uur884,1%
9 tot 10 uur1494,7%
10 tot 11 uur12105,2%
11 tot 12 uur763,1%
12 tot 13 uur1184,1%
13 tot 14 uur1184,1%
14 tot 15 uur773,6%
15 tot 16 uur642,1%
16 tot 17 uur14126,2%
17 tot 18 uur763,1%
18 tot 19 uur884,1%
19 tot 20 uur14105,2%
20 tot 21 uur763,1%
21 tot 22 uur631,6%
22 tot 23 uur1584,1%
23 tot 24 uur1194,7%
Samen239193100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag21 bezoekers · 24 bekeken
  • Dinsdag33 bezoekers · 49 bekeken
  • Woensdag20 bezoekers · 23 bekeken
  • Donderdag34 bezoekers · 43 bekeken
  • Vrijdag26 bezoekers · 35 bekeken
  • Zaterdag34 bezoekers · 37 bekeken
  • Zondag25 bezoekers · 28 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag242110,9%
Dinsdag493317,1%
Woensdag232010,4%
Donderdag433417,6%
Vrijdag352613,5%
Zaterdag373417,6%
Zondag282513,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
174 keer bekeken (72,8%), 134 bezoekers (69,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
65 keer bekeken (27,2%), 59 bezoekers (30,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Tashi Delek

↑ Terug naar de berichten