Naar de inhoud

Behaver

Verzamelen van handtekeningen

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 2026134
vrijdag 30 oktober 202663
donderdag 29 oktober 2026115
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202661
maandag 26 oktober 202671
Samen4415
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 2026134
vrijdag 30 oktober 202663
donderdag 29 oktober 2026115
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202661
maandag 26 oktober 202671
zondag 25 oktober 202632
zaterdag 24 oktober 202642
vrijdag 23 oktober 2026114
donderdag 22 oktober 202661
woensdag 21 oktober 2026102
dinsdag 20 oktober 2026113
maandag 19 oktober 2026123
zondag 18 oktober 202663
zaterdag 17 oktober 202682
vrijdag 16 oktober 2026259
donderdag 15 oktober 202666
woensdag 14 oktober 202688
dinsdag 13 oktober 202665
maandag 12 oktober 202677
zondag 11 oktober 202677
zaterdag 10 oktober 202699
vrijdag 9 oktober 20262422
donderdag 8 oktober 2026157
woensdag 7 oktober 20261813
dinsdag 6 oktober 202698
maandag 5 oktober 20261210
zondag 4 oktober 202676
zaterdag 3 oktober 202699
Samen277163
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)4415
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)5717
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)6640
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)9476
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)6052
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)4334
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)3225
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)3924
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2817
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2518
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1914
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2017
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)3722
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)3120
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1713
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1110
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)1815
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)2618
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1910
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1311
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)1814
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)2517
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)1211
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)1513
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)2320
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)2316
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)1513
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1310
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1210
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1815
Samen873607
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 2026290175
September 2026170122
Augustus 202611077
Juli 20268966
Juni 20268359
Mei 20267865
April 20266352
Maart 20269875
Februari 20268266
Januari 20268967
December 202511677
November 20259171
Oktober 202510781
September 202513395
Augustus 202511875
Juli 202511992
Juni 20259272
Mei 202510893
April 20258866
Maart 20258766
Februari 20257968
Januari 202512790
December 20249463
Samen2.5111.833
Per jaar
  • 2026 (tot nu)824 bezoekers · 1.152 bekeken
  • 2025946 bezoekers · 1.265 bekeken
  • 20241.122 bezoekers · 1.487 bekeken
  • 20231.198 bezoekers · 1.633 bekeken
  • 20221.150 bezoekers · 1.540 bekeken
  • 20211.539 bezoekers · 2.125 bekeken
  • 20201.442 bezoekers · 2.155 bekeken
  • 2019845 bezoekers · 1.641 bekeken
  • 20181.017 bezoekers · 1.560 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.1528248,2%
20251.2659469,4%
20241.4871.12211,1%
20231.6331.19811,9%
20221.5401.15011,4%
20212.1251.53915,3%
20202.1551.44214,3%
20191.6418458,4%
20181.5601.01710,1%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur37373,8%
1 tot 2 uur550,5%
2 tot 3 uur10101,0%
3 tot 4 uur550,5%
4 tot 5 uur11111,1%
5 tot 6 uur550,5%
6 tot 7 uur990,9%
7 tot 8 uur660,6%
8 tot 9 uur12121,2%
9 tot 10 uur56414,2%
10 tot 11 uur35127928,7%
11 tot 12 uur16612312,7%
12 tot 13 uur13111,1%
13 tot 14 uur26212,2%
14 tot 15 uur79424,3%
15 tot 16 uur81586,0%
16 tot 17 uur56424,3%
17 tot 18 uur17171,7%
18 tot 19 uur21110911,2%
19 tot 20 uur134788,0%
20 tot 21 uur27242,5%
21 tot 22 uur27121,2%
22 tot 23 uur990,9%
23 tot 24 uur660,6%
Samen1.359972100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag146 bezoekers · 190 bekeken
  • Dinsdag147 bezoekers · 227 bekeken
  • Woensdag142 bezoekers · 188 bekeken
  • Donderdag118 bezoekers · 159 bekeken
  • Vrijdag200 bezoekers · 276 bekeken
  • Zaterdag118 bezoekers · 186 bekeken
  • Zondag101 bezoekers · 133 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag19014615,0%
Dinsdag22714715,1%
Woensdag18814214,6%
Donderdag15911812,1%
Vrijdag27620020,6%
Zaterdag18611812,1%
Zondag13310110,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.040 keer bekeken (76,5%), 753 bezoekers (77,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
319 keer bekeken (23,5%), 219 bezoekers (22,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Behaver

↑ Terug naar de berichten