Naar de inhoud

O SOLE MIO

BELLA NAPOLI
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202611
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202611
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202677
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202644
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202633
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202686
zaterdag 3 oktober 202622
Samen4745
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1818
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1717
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2725
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2121
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1414
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1616
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1717
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)3333
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2828
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)99
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)99
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1414
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1212
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)88
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)1010
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)2120
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)3232
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)3131
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)1111
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)66
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)99
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)66
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)1762
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)1496
Samen705385
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202611
Oktober 20264846
September 20267979
Augustus 20268888
Juli 20265150
Juni 20268989
Mei 20262323
April 202611
Maart 20262.21542
Februari 2026312
Januari 202662440
December 202513.292429
November 20253.898480
Oktober 20256.839629
September 20254.897701
Augustus 20253.448411
Juli 20259.503998
Juni 20251.877285
Mei 20252.740980
April 20251212
Maart 202518460
Februari 2025175174
Januari 202540990
December 2024894256
Samen51.4185.966
Per jaar
  • 2026 (tot nu)461 bezoekers · 3.250 bekeken
  • 20255.249 bezoekers · 47.274 bekeken
  • 20248.116 bezoekers · 11.617 bekeken
  • 202320 bezoekers · 32 bekeken
  • 2022160 bezoekers · 340 bekeken
  • 20216 bezoekers · 6 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20191 bezoekers · 2 bekeken
  • 20182 bezoekers · 2 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 20166 bezoekers · 20 bekeken
  • 20154 bezoekers · 10 bekeken
  • 201426 bezoekers · 30 bekeken
  • 201358 bezoekers · 67 bekeken
  • 2012126 bezoekers · 209 bekeken
  • 2011168 bezoekers · 186 bekeken
  • 20102.113 bezoekers · 6.746 bekeken
  • 20091.194 bezoekers · 2.144 bekeken
  • 20082.211 bezoekers · 4.496 bekeken
  • 20072.590 bezoekers · 7.442 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3.2504612,0%
202547.2745.24923,3%
202411.6178.11636,1%
202332200,1%
20223401600,7%
2021660,0%
2020000,0%
2019210,0%
2018220,0%
2017220,0%
20162060,0%
20151040,0%
201430260,1%
201367580,3%
20122091260,6%
20111861680,7%
20106.7462.1139,4%
20092.1441.1945,3%
20084.4962.2119,8%
20077.4422.59011,5%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur951604,4%
1 tot 2 uur754654,7%
2 tot 3 uur634594,3%
3 tot 4 uur1.074543,9%
4 tot 5 uur1.050574,2%
5 tot 6 uur766513,7%
6 tot 7 uur704584,2%
7 tot 8 uur370574,2%
8 tot 9 uur383503,6%
9 tot 10 uur384463,4%
10 tot 11 uur939574,2%
11 tot 12 uur950533,9%
12 tot 13 uur916634,6%
13 tot 14 uur712574,2%
14 tot 15 uur625473,4%
15 tot 16 uur853533,9%
16 tot 17 uur1.606695,0%
17 tot 18 uur1.065634,6%
18 tot 19 uur1.034503,6%
19 tot 20 uur1.021614,5%
20 tot 21 uur923574,2%
21 tot 22 uur1.049604,4%
22 tot 23 uur1.077664,8%
23 tot 24 uur600574,2%
Samen20.4401.370100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag201 bezoekers · 2.209 bekeken
  • Dinsdag202 bezoekers · 1.374 bekeken
  • Woensdag198 bezoekers · 1.266 bekeken
  • Donderdag167 bezoekers · 1.223 bekeken
  • Vrijdag194 bezoekers · 3.954 bekeken
  • Zaterdag207 bezoekers · 7.192 bekeken
  • Zondag201 bezoekers · 3.222 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2.20920114,7%
Dinsdag1.37420214,7%
Woensdag1.26619814,5%
Donderdag1.22316712,2%
Vrijdag3.95419414,2%
Zaterdag7.19220715,1%
Zondag3.22220114,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
10.026 keer bekeken (49,1%), 962 bezoekers (70,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
10.414 keer bekeken (50,9%), 408 bezoekers (29,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van O SOLE MIO

↑ Terug naar de berichten