Naar de inhoud

games, zangers, liedjes , ......

games
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202633
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202633
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202644
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202633
Samen2828
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)88
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1515
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1313
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1010
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)33
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)66
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1110
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)99
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)77
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1313
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)33
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)54
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)88
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)21
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)33
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)11
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)11
Week 42 (13/10 tot 19/10/2025)5341
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)3319
Samen216187
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20263030
September 20262424
Augustus 20262524
Juli 20262222
Juni 202622
Mei 202600
April 202611
Maart 202622
Februari 202600
Januari 202611
December 20251615
November 202565
Oktober 20258761
September 20251211
Augustus 202555
Juli 2025166108
Juni 20259073
Mei 202522
April 20252523
Maart 202511
Februari 202500
Januari 20252013
December 2024503
November 20241212
Samen599438
Per jaar
  • 2026 (tot nu)106 bezoekers · 107 bekeken
  • 2025317 bezoekers · 430 bekeken
  • 202464 bezoekers · 112 bekeken
  • 20238 bezoekers · 14 bekeken
  • 202224 bezoekers · 52 bekeken
  • 20215 bezoekers · 5 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20191 bezoekers · 1 bekeken
  • 20182 bezoekers · 2 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 20166 bezoekers · 6 bekeken
  • 201516 bezoekers · 17 bekeken
  • 201483 bezoekers · 84 bekeken
  • 201389 bezoekers · 95 bekeken
  • 2012459 bezoekers · 568 bekeken
  • 20112.585 bezoekers · 3.071 bekeken
  • 20105.829 bezoekers · 7.179 bekeken
  • 200911.614 bezoekers · 15.889 bekeken
  • 200825.903 bezoekers · 36.126 bekeken
  • 200723.434 bezoekers · 35.602 bekeken
  • 20061.124 bezoekers · 1.951 bekeken
  • 200547 bezoekers · 107 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1071060,1%
20254303170,4%
2024112640,1%
20231480,0%
202252240,0%
2021550,0%
2020110,0%
2019110,0%
2018220,0%
2017220,0%
2016660,0%
201517160,0%
201484830,1%
201395890,1%
20125684590,6%
20113.0712.5853,6%
20107.1795.8298,1%
200915.88911.61416,2%
200836.12625.90336,1%
200735.60223.43432,7%
20061.9511.1241,6%
2005107470,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur13105,3%
1 tot 2 uur863,2%
2 tot 3 uur663,2%
3 tot 4 uur984,3%
4 tot 5 uur973,7%
5 tot 6 uur884,3%
6 tot 7 uur421,1%
7 tot 8 uur884,3%
8 tot 9 uur1094,8%
9 tot 10 uur10105,3%
10 tot 11 uur1284,3%
11 tot 12 uur984,3%
12 tot 13 uur763,2%
13 tot 14 uur1194,8%
14 tot 15 uur884,3%
15 tot 16 uur984,3%
16 tot 17 uur873,7%
17 tot 18 uur663,2%
18 tot 19 uur1194,8%
19 tot 20 uur10105,3%
20 tot 21 uur15126,4%
21 tot 22 uur994,8%
22 tot 23 uur13115,9%
23 tot 24 uur321,1%
Samen216187100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag37 bezoekers · 40 bekeken
  • Dinsdag24 bezoekers · 28 bekeken
  • Woensdag25 bezoekers · 28 bekeken
  • Donderdag23 bezoekers · 24 bekeken
  • Vrijdag25 bezoekers · 29 bekeken
  • Zaterdag18 bezoekers · 22 bekeken
  • Zondag35 bezoekers · 45 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag403719,8%
Dinsdag282412,8%
Woensdag282513,4%
Donderdag242312,3%
Vrijdag292513,4%
Zaterdag22189,6%
Zondag453518,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
149 keer bekeken (69,0%), 134 bezoekers (71,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
67 keer bekeken (31,0%), 53 bezoekers (28,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van games, zangers, liedjes , ......

↑ Terug naar de berichten