Naar de inhoud

boogschutter

veteraantje
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202622
Samen33
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202633
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
woensdag 23 september 202600
dinsdag 22 september 202600
maandag 21 september 202621
Samen109
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)33
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)55
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)21
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)127
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1010
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)66
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)99
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)88
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)65
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)43
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)77
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)55
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)26916
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)27727
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)22
Samen657146
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202688
September 202643
Augustus 202688
Juli 20261111
Juni 20262924
Mei 20262524
April 20261918
Maart 202627219
Februari 202628030
Januari 20261111
December 202510360
November 202538439
Oktober 2025743132
September 20251715
Augustus 202511
Juli 20258575
Juni 2025517136
Mei 202588
April 20253716
Maart 20258047
Februari 20253535
Januari 202555
December 20243737
November 202412298
Samen2.841860
Per jaar
  • 2026 (tot nu)156 bezoekers · 667 bekeken
  • 2025569 bezoekers · 2.015 bekeken
  • 20241.806 bezoekers · 1.884 bekeken
  • 202313 bezoekers · 78 bekeken
  • 2022128 bezoekers · 137 bekeken
  • 202134 bezoekers · 159 bekeken
  • 202028 bezoekers · 34 bekeken
  • 201938 bezoekers · 48 bekeken
  • 201837 bezoekers · 70 bekeken
  • 201760 bezoekers · 72 bekeken
  • 201665 bezoekers · 86 bekeken
  • 2015456 bezoekers · 513 bekeken
  • 2014679 bezoekers · 748 bekeken
  • 2013363 bezoekers · 433 bekeken
  • 2012399 bezoekers · 780 bekeken
  • 2011599 bezoekers · 847 bekeken
  • 20101.794 bezoekers · 2.489 bekeken
  • 20091.635 bezoekers · 2.475 bekeken
  • 20081.767 bezoekers · 2.880 bekeken
  • 2007480 bezoekers · 923 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)6671561,4%
20252.0155695,1%
20241.8841.80616,3%
202378130,1%
20221371281,2%
2021159340,3%
202034280,3%
201948380,3%
201870370,3%
201772600,5%
201686650,6%
20155134564,1%
20147486796,1%
20134333633,3%
20127803993,6%
20118475995,4%
20102.4891.79416,2%
20092.4751.63514,7%
20082.8801.76715,9%
20079234804,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur56133,4%
1 tot 2 uur31133,4%
2 tot 3 uur109153,9%
3 tot 4 uur43112,8%
4 tot 5 uur36123,1%
5 tot 6 uur47174,4%
6 tot 7 uur56133,4%
7 tot 8 uur51123,1%
8 tot 9 uur110174,4%
9 tot 10 uur4282,1%
10 tot 11 uur53133,4%
11 tot 12 uur46112,8%
12 tot 13 uur5353910,1%
13 tot 14 uur125297,5%
14 tot 15 uur72348,8%
15 tot 16 uur54123,1%
16 tot 17 uur111266,7%
17 tot 18 uur27123,1%
18 tot 19 uur55143,6%
19 tot 20 uur61215,4%
20 tot 21 uur3882,1%
21 tot 22 uur63123,1%
22 tot 23 uur27112,8%
23 tot 24 uur49143,6%
Samen1.897387100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag71 bezoekers · 461 bekeken
  • Dinsdag60 bezoekers · 284 bekeken
  • Woensdag66 bezoekers · 360 bekeken
  • Donderdag43 bezoekers · 155 bekeken
  • Vrijdag24 bezoekers · 26 bekeken
  • Zaterdag45 bezoekers · 133 bekeken
  • Zondag78 bezoekers · 478 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag4617118,3%
Dinsdag2846015,5%
Woensdag3606617,1%
Donderdag1554311,1%
Vrijdag26246,2%
Zaterdag1334511,6%
Zondag4787820,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.286 keer bekeken (67,8%), 264 bezoekers (68,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
611 keer bekeken (32,2%), 123 bezoekers (31,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van boogschutter

↑ Terug naar de berichten