Naar de inhoud

Mijn "CAT"

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202633
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202622
vrijdag 2 oktober 202611
Samen2121
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)77
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)77
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2020
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2626
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1111
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)33
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)22
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)3125
Week 40 (29/9 tot 5/10/2025)77
Samen121115
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262727
September 20264646
Augustus 202655
Juli 202600
Juni 202600
Mei 202600
April 202600
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202600
December 202555
November 202500
Oktober 20253832
September 202500
Augustus 202500
Juli 202511
Juni 202500
Mei 202511
April 202577
Maart 202500
Februari 202500
Januari 202500
December 202400
November 202400
Samen130124
Per jaar
  • 2026 (tot nu)78 bezoekers · 78 bekeken
  • 202546 bezoekers · 52 bekeken
  • 202422 bezoekers · 22 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 202214 bezoekers · 22 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20190 bezoekers · 0 bekeken
  • 20181 bezoekers · 1 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20163 bezoekers · 8 bekeken
  • 20150 bezoekers · 0 bekeken
  • 20147 bezoekers · 7 bekeken
  • 20139 bezoekers · 9 bekeken
  • 201210 bezoekers · 13 bekeken
  • 201195 bezoekers · 118 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)787826,8%
2025524615,8%
202422227,6%
2023220,7%
202222144,8%
2021220,7%
2020110,3%
2019000,0%
2018110,3%
2017110,3%
2016831,0%
2015000,0%
2014772,4%
2013993,1%
201213103,4%
20111189532,6%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur776,1%
1 tot 2 uur776,1%
2 tot 3 uur110,9%
3 tot 4 uur000,0%
4 tot 5 uur776,1%
5 tot 6 uur765,2%
6 tot 7 uur110,9%
7 tot 8 uur665,2%
8 tot 9 uur332,6%
9 tot 10 uur997,8%
10 tot 11 uur665,2%
11 tot 12 uur987,0%
12 tot 13 uur432,6%
13 tot 14 uur665,2%
14 tot 15 uur665,2%
15 tot 16 uur554,3%
16 tot 17 uur665,2%
17 tot 18 uur554,3%
18 tot 19 uur887,0%
19 tot 20 uur754,3%
20 tot 21 uur554,3%
21 tot 22 uur110,9%
22 tot 23 uur432,6%
23 tot 24 uur110,9%
Samen121115100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag16 bezoekers · 17 bekeken
  • Dinsdag19 bezoekers · 21 bekeken
  • Woensdag18 bezoekers · 21 bekeken
  • Donderdag19 bezoekers · 19 bekeken
  • Vrijdag10 bezoekers · 10 bekeken
  • Zaterdag18 bezoekers · 18 bekeken
  • Zondag15 bezoekers · 15 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag171613,9%
Dinsdag211916,5%
Woensdag211815,7%
Donderdag191916,5%
Vrijdag10108,7%
Zaterdag181815,7%
Zondag151513,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
88 keer bekeken (72,7%), 82 bezoekers (71,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
33 keer bekeken (27,3%), 33 bezoekers (28,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Mijn "CAT"

↑ Terug naar de berichten