Naar de inhoud

curve bowls club lembeke

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202655
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
Samen77
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)55
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)43
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)55
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)54
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)54
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)157
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)33
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)64
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)22
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)54
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)42
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)11
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)66
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)109
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)3022
Samen126101
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202677
September 202654
Augustus 202622
Juli 202633
Juni 202688
Mei 202655
April 20261210
Maart 20262717
Februari 202654
Januari 202664
December 20254637
November 2025109
Oktober 20253936
September 20258261
Augustus 202542
Juli 2025166130
Juni 202512387
Mei 20251919
April 20255443
Maart 20252117
Februari 202566
Januari 20251010
December 202454
Samen665525
Per jaar
  • 2026 (tot nu)64 bezoekers · 80 bekeken
  • 2025457 bezoekers · 580 bekeken
  • 2024248 bezoekers · 251 bekeken
  • 202332 bezoekers · 47 bekeken
  • 2022101 bezoekers · 214 bekeken
  • 202127 bezoekers · 88 bekeken
  • 202024 bezoekers · 30 bekeken
  • 201942 bezoekers · 54 bekeken
  • 201878 bezoekers · 107 bekeken
  • 201786 bezoekers · 138 bekeken
  • 201676 bezoekers · 96 bekeken
  • 2015182 bezoekers · 246 bekeken
  • 2014272 bezoekers · 360 bekeken
  • 2013277 bezoekers · 369 bekeken
  • 2012383 bezoekers · 740 bekeken
  • 2011749 bezoekers · 1.186 bekeken
  • 2010676 bezoekers · 1.049 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)80641,7%
202558045712,1%
20242512486,6%
202347320,8%
20222141012,7%
202188270,7%
202030240,6%
201954421,1%
2018107782,1%
2017138862,3%
201696762,0%
20152461824,8%
20143602727,2%
20133692777,3%
201274038310,1%
20111.18674919,8%
20101.04967617,9%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur843,6%
1 tot 2 uur532,7%
2 tot 3 uur321,8%
3 tot 4 uur876,4%
4 tot 5 uur554,5%
5 tot 6 uur532,7%
6 tot 7 uur554,5%
7 tot 8 uur543,6%
8 tot 9 uur554,5%
9 tot 10 uur665,5%
10 tot 11 uur765,5%
11 tot 12 uur554,5%
12 tot 13 uur432,7%
13 tot 14 uur876,4%
14 tot 15 uur332,7%
15 tot 16 uur443,6%
16 tot 17 uur965,5%
17 tot 18 uur221,8%
18 tot 19 uur432,7%
19 tot 20 uur321,8%
20 tot 21 uur1087,3%
21 tot 22 uur987,3%
22 tot 23 uur654,5%
23 tot 24 uur743,6%
Samen136110100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag6 bezoekers · 8 bekeken
  • Dinsdag18 bezoekers · 19 bekeken
  • Woensdag11 bezoekers · 12 bekeken
  • Donderdag20 bezoekers · 27 bekeken
  • Vrijdag29 bezoekers · 38 bekeken
  • Zaterdag13 bezoekers · 17 bekeken
  • Zondag13 bezoekers · 15 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag865,5%
Dinsdag191816,4%
Woensdag121110,0%
Donderdag272018,2%
Vrijdag382926,4%
Zaterdag171311,8%
Zondag151311,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
104 keer bekeken (76,5%), 84 bezoekers (76,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
32 keer bekeken (23,5%), 26 bezoekers (23,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van curve bowls club lembeke

↑ Terug naar de berichten