Naar de inhoud

Weer een nieuwe (foto-)dag

U mag elke foto gebruiken voor eigen doel. Klik op tumbnails om te vergroten. Als u er dan met de muis rechts op klikt, verschijnt er een afrolmenu; u kunt de foto zo aan iemand doormailen of saven.
akke.beakke.be
Beste bezoeker, wat fijn dat u een kijkje op mijn fotoblog neemt. Een berichtje in het gastenboek te ontvangen vind ik heel leuk, dank u wel. Privégebruik van de foto's is toegestaan. U mag ze voor eigen gebruik kopiëren, maar voor gebruik op internet of voor publicatiedoeleinden is schriftelijke toestemming vooraf vereist. Bij alle gebruik is mijn naamsvermelding verplicht. Heb ik een portret van u gepubliceerd en wenst u dat verwijderd te hebben, stuur mij dan a.u.b. even een berichtje, dan zal ik uw portret direct verwijderen.

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202633
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202692
Samen125
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202633
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202692
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202655
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202677
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202666
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202666
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202622
Samen5851
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)125
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)33
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1717
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2424
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2121
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2020
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1313
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1212
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2727
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)7877
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)179165
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)99
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)66
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1212
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1717
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)66
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)99
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)99
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1313
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)55
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1313
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)99
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1919
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)2323
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)1515
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)2626
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)99
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1312
Samen625602
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20266760
September 20267676
Augustus 2026280265
Juli 20264343
Juni 20264242
Mei 20266161
April 20265655
Maart 202633
Februari 20269434
Januari 202622
December 2025509101
November 202518386
Oktober 202540574
September 20253231
Augustus 202519915
Juli 2025311112
Juni 202552
Mei 202511
April 20252010
Maart 20254611
Februari 20253030
Januari 20255251
December 202400
Samen3.3661.135
Per jaar
  • 2026 (tot nu)611 bezoekers · 1.573 bekeken
  • 2025524 bezoekers · 1.793 bekeken
  • 20241.103 bezoekers · 1.186 bekeken
  • 202314 bezoekers · 15 bekeken
  • 2022440 bezoekers · 1.062 bekeken
  • 202118 bezoekers · 19 bekeken
  • 202014 bezoekers · 16 bekeken
  • 201911 bezoekers · 11 bekeken
  • 201830 bezoekers · 88 bekeken
  • 201717 bezoekers · 24 bekeken
  • 201664 bezoekers · 81 bekeken
  • 2015438 bezoekers · 507 bekeken
  • 20141.407 bezoekers · 1.660 bekeken
  • 2013885 bezoekers · 1.047 bekeken
  • 2012637 bezoekers · 941 bekeken
  • 20111.380 bezoekers · 2.102 bekeken
  • 20101.126 bezoekers · 1.868 bekeken
  • 2009179 bezoekers · 256 bekeken
  • 2008280 bezoekers · 488 bekeken
  • 2007424 bezoekers · 652 bekeken
  • 2006558 bezoekers · 992 bekeken
  • 2005693 bezoekers · 1.583 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.5736115,6%
20251.7935244,8%
20241.1861.10310,2%
202315140,1%
20221.0624404,1%
202119180,2%
202016140,1%
201911110,1%
201888300,3%
201724170,2%
201681640,6%
20155074384,0%
20141.6601.40713,0%
20131.0478858,2%
20129416375,9%
20112.1021.38012,7%
20101.8681.12610,4%
20092561791,6%
20084882802,6%
20076524243,9%
20069925585,1%
20051.5836936,4%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur37253,1%
1 tot 2 uur42324,0%
2 tot 3 uur183283,5%
3 tot 4 uur36303,8%
4 tot 5 uur40293,6%
5 tot 6 uur33263,3%
6 tot 7 uur45364,5%
7 tot 8 uur39324,0%
8 tot 9 uur66364,5%
9 tot 10 uur73637,9%
10 tot 11 uur56516,4%
11 tot 12 uur74597,4%
12 tot 13 uur71293,6%
13 tot 14 uur529405,0%
14 tot 15 uur59324,0%
15 tot 16 uur69293,6%
16 tot 17 uur25202,5%
17 tot 18 uur51344,3%
18 tot 19 uur27182,3%
19 tot 20 uur59273,4%
20 tot 21 uur296293,6%
21 tot 22 uur269324,0%
22 tot 23 uur40293,6%
23 tot 24 uur46324,0%
Samen2.265798100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag74 bezoekers · 90 bekeken
  • Dinsdag98 bezoekers · 292 bekeken
  • Woensdag99 bezoekers · 780 bekeken
  • Donderdag71 bezoekers · 543 bekeken
  • Vrijdag112 bezoekers · 130 bekeken
  • Zaterdag164 bezoekers · 208 bekeken
  • Zondag180 bezoekers · 222 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag90749,3%
Dinsdag2929812,3%
Woensdag7809912,4%
Donderdag543718,9%
Vrijdag13011214,0%
Zaterdag20816420,6%
Zondag22218022,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.835 keer bekeken (81,0%), 454 bezoekers (56,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
430 keer bekeken (19,0%), 344 bezoekers (43,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Weer een nieuwe (foto-)dag

↑ Terug naar de berichten