Naar de inhoud

Aahá, per mail 'n ecard versturen doet u hier!

Verstuur eens een kaartje!
akke.beakke.be
U mag deze foto-kaarten vrij kopiëren voor eigen gebruik en om door te mailen. Voor gebruik op internet, op uw website of op uw blog, geef ik geen toestemming! Voor publicatiedoeleinden in een brochure of iets dergelijks is vooraf mijn schriftelijke toestemming vereist en is naamsvermelding verplicht. Van de gebruikte foto's ligt het copyright bij de eigenaar Cybra of anders aangegeven. Schrijft u alstublieft wat u van de kaartjes vind in mijn gastenboek? Dank u wel, ik stel het zeer op prijs.

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202633
vrijdag 30 oktober 202622
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202611
Samen88
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202633
vrijdag 30 oktober 202622
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202611
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202622
vrijdag 16 oktober 20261616
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202644
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202644
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202633
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202622
vrijdag 2 oktober 202611
Samen5555
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)77
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2525
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1717
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1616
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1010
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)77
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1414
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)4846
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2727
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)21
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)892
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)11
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)112
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)11
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)11
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)11
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)22
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)22
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)65
Samen306206
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20265959
September 20263737
Augustus 20268583
Juli 202633
Juni 202600
Mei 202622
April 202622
Maart 2026935
Februari 2026145
Januari 20261110
December 2025153104
November 202521584
Oktober 2025238117
September 2025664135
Augustus 202500
Juli 2025192148
Juni 2025626161
Mei 202533
April 20253614
Maart 20254010
Februari 202555
Januari 2025166162
December 202464
November 20245652
Samen2.7061.205
Per jaar
  • 2026 (tot nu)206 bezoekers · 306 bekeken
  • 2025943 bezoekers · 2.338 bekeken
  • 20241.269 bezoekers · 1.362 bekeken
  • 202350 bezoekers · 62 bekeken
  • 2022916 bezoekers · 1.994 bekeken
  • 202192 bezoekers · 108 bekeken
  • 202097 bezoekers · 136 bekeken
  • 2019115 bezoekers · 140 bekeken
  • 201866 bezoekers · 94 bekeken
  • 2017244 bezoekers · 340 bekeken
  • 2016589 bezoekers · 719 bekeken
  • 20151.244 bezoekers · 1.502 bekeken
  • 20146.063 bezoekers · 6.713 bekeken
  • 20133.714 bezoekers · 4.286 bekeken
  • 20122.315 bezoekers · 3.695 bekeken
  • 20112.744 bezoekers · 4.016 bekeken
  • 20102.050 bezoekers · 2.926 bekeken
  • 20091.320 bezoekers · 2.183 bekeken
  • 20081.003 bezoekers · 1.608 bekeken
  • 20071.111 bezoekers · 1.645 bekeken
  • 20061.742 bezoekers · 3.460 bekeken
  • 20051.432 bezoekers · 3.234 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3062060,7%
20252.3389433,2%
20241.3621.2694,3%
202362500,2%
20221.9949163,1%
2021108920,3%
2020136970,3%
20191401150,4%
201894660,2%
20173402440,8%
20167195892,0%
20151.5021.2444,2%
20146.7136.06320,7%
20134.2863.71412,7%
20123.6952.3157,9%
20114.0162.7449,4%
20102.9262.0507,0%
20092.1831.3204,5%
20081.6081.0033,4%
20071.6451.1113,8%
20063.4601.7425,9%
20053.2341.4324,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur35183,5%
1 tot 2 uur30183,5%
2 tot 3 uur21173,3%
3 tot 4 uur26183,5%
4 tot 5 uur16132,5%
5 tot 6 uur28142,7%
6 tot 7 uur25203,9%
7 tot 8 uur23183,5%
8 tot 9 uur29244,7%
9 tot 10 uur31203,9%
10 tot 11 uur31224,3%
11 tot 12 uur44326,3%
12 tot 13 uur28244,7%
13 tot 14 uur31183,5%
14 tot 15 uur45254,9%
15 tot 16 uur42295,7%
16 tot 17 uur36254,9%
17 tot 18 uur46265,1%
18 tot 19 uur66275,3%
19 tot 20 uur140234,5%
20 tot 21 uur56295,7%
21 tot 22 uur26163,1%
22 tot 23 uur25183,5%
23 tot 24 uur32173,3%
Samen912511100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag65 bezoekers · 96 bekeken
  • Dinsdag93 bezoekers · 206 bekeken
  • Woensdag67 bezoekers · 212 bekeken
  • Donderdag78 bezoekers · 109 bekeken
  • Vrijdag72 bezoekers · 107 bekeken
  • Zaterdag59 bezoekers · 73 bekeken
  • Zondag77 bezoekers · 109 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag966512,7%
Dinsdag2069318,2%
Woensdag2126713,1%
Donderdag1097815,3%
Vrijdag1077214,1%
Zaterdag735911,5%
Zondag1097715,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
730 keer bekeken (80,0%), 375 bezoekers (73,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
182 keer bekeken (20,0%), 136 bezoekers (26,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Aahá, per mail 'n ecard versturen doet u hier!

↑ Terug naar de berichten