Naar de inhoud

hebbedingen

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202622
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202622
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202633
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 20261010
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
Samen1919
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)33
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)33
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1212
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1212
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2121
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1717
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)66
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)55
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1515
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1818
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)77
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)88
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)44
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)55
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)99
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)55
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)44
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)77
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)63
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)65
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)109
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)1010
Samen211206
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261919
September 202699
Augustus 20266464
Juli 20263232
Juni 20261616
Mei 20262121
April 20261717
Maart 202600
Februari 202674
Januari 20262624
December 202518767
November 202521895
Oktober 2025527129
September 2025283134
Augustus 2025731
Juli 2025297182
Juni 202516375
Mei 2025814380
April 202544461
Maart 202500
Februari 202500
Januari 202522
December 202411
Samen3.2201.333
Per jaar
  • 2026 (tot nu)206 bezoekers · 211 bekeken
  • 20251.126 bezoekers · 3.008 bekeken
  • 2024949 bezoekers · 979 bekeken
  • 20236 bezoekers · 6 bekeken
  • 2022154 bezoekers · 668 bekeken
  • 20214 bezoekers · 189 bekeken
  • 20203 bezoekers · 3 bekeken
  • 20192 bezoekers · 2 bekeken
  • 20183 bezoekers · 3 bekeken
  • 20174 bezoekers · 5 bekeken
  • 20165 bezoekers · 5 bekeken
  • 201511 bezoekers · 24 bekeken
  • 201435 bezoekers · 36 bekeken
  • 201348 bezoekers · 74 bekeken
  • 201231 bezoekers · 206 bekeken
  • 2011155 bezoekers · 193 bekeken
  • 20101.017 bezoekers · 1.556 bekeken
  • 2009876 bezoekers · 3.022 bekeken
  • 20082.066 bezoekers · 7.124 bekeken
  • 2007443 bezoekers · 1.282 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2112062,9%
20253.0081.12615,8%
202497994913,3%
2023660,1%
20226681542,2%
202118940,1%
2020330,0%
2019220,0%
2018330,0%
2017540,1%
2016550,1%
201524110,2%
201436350,5%
201374480,7%
2012206310,4%
20111931552,2%
20101.5561.01714,2%
20093.02287612,3%
20087.1242.06628,9%
20071.2824436,2%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur23143,8%
1 tot 2 uur26226,0%
2 tot 3 uur1092,4%
3 tot 4 uur32205,4%
4 tot 5 uur32246,5%
5 tot 6 uur24154,1%
6 tot 7 uur20113,0%
7 tot 8 uur91143,8%
8 tot 9 uur15123,3%
9 tot 10 uur24154,1%
10 tot 11 uur24154,1%
11 tot 12 uur18123,3%
12 tot 13 uur40195,2%
13 tot 14 uur29184,9%
14 tot 15 uur22164,3%
15 tot 16 uur25164,3%
16 tot 17 uur23174,6%
17 tot 18 uur22184,9%
18 tot 19 uur17123,3%
19 tot 20 uur17133,5%
20 tot 21 uur18154,1%
21 tot 22 uur18133,5%
22 tot 23 uur24143,8%
23 tot 24 uur22143,8%
Samen616368100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag34 bezoekers · 38 bekeken
  • Dinsdag71 bezoekers · 160 bekeken
  • Woensdag74 bezoekers · 99 bekeken
  • Donderdag56 bezoekers · 63 bekeken
  • Vrijdag47 bezoekers · 141 bekeken
  • Zaterdag48 bezoekers · 61 bekeken
  • Zondag38 bezoekers · 54 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag38349,2%
Dinsdag1607119,3%
Woensdag997420,1%
Donderdag635615,2%
Vrijdag1414712,8%
Zaterdag614813,0%
Zondag543810,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
501 keer bekeken (81,3%), 282 bezoekers (76,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
115 keer bekeken (18,7%), 86 bezoekers (23,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van hebbedingen

↑ Terug naar de berichten