Naar de inhoud

De laatste maal naar Compostella

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202611
Samen33
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)11
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)44
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)44
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)66
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)99
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)43
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)55
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1312
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)2116
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)2313
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)4024
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1613
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)42
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)157
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)53
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)11
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)33
Samen194146
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202633
September 202677
Augustus 20261212
Juli 202666
Juni 20262019
Mei 20265238
April 20267047
Maart 20262010
Februari 2026148
Januari 202632
December 202517029
November 202533
Oktober 20252318
September 20253229
Augustus 202532
Juli 202543
Juni 202563
Mei 20254941
April 20256143
Maart 202564
Februari 2025114
Januari 202512243
December 2024127
November 2024159
Samen724390
Per jaar
  • 2026 (tot nu)152 bezoekers · 207 bekeken
  • 2025222 bezoekers · 490 bekeken
  • 2024115 bezoekers · 166 bekeken
  • 2023121 bezoekers · 283 bekeken
  • 20221.745 bezoekers · 2.600 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2071526,5%
20254902229,4%
20241661154,9%
20232831215,1%
20222.6001.74574,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur921,0%
1 tot 2 uur663,0%
2 tot 3 uur442,0%
3 tot 4 uur663,0%
4 tot 5 uur421,0%
5 tot 6 uur773,5%
6 tot 7 uur773,5%
7 tot 8 uur2573,5%
8 tot 9 uur421,0%
9 tot 10 uur1084,0%
10 tot 11 uur2963,0%
11 tot 12 uur28115,4%
12 tot 13 uur952,5%
13 tot 14 uur2073,5%
14 tot 15 uur60115,4%
15 tot 16 uur25178,4%
16 tot 17 uur40157,4%
17 tot 18 uur392512,4%
18 tot 19 uur27167,9%
19 tot 20 uur15115,4%
20 tot 21 uur11105,0%
21 tot 22 uur652,5%
22 tot 23 uur994,5%
23 tot 24 uur331,5%
Samen403202100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag27 bezoekers · 31 bekeken
  • Dinsdag47 bezoekers · 201 bekeken
  • Woensdag28 bezoekers · 30 bekeken
  • Donderdag30 bezoekers · 39 bekeken
  • Vrijdag19 bezoekers · 22 bekeken
  • Zaterdag22 bezoekers · 23 bekeken
  • Zondag29 bezoekers · 57 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag312713,4%
Dinsdag2014723,3%
Woensdag302813,9%
Donderdag393014,9%
Vrijdag22199,4%
Zaterdag232210,9%
Zondag572914,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
323 keer bekeken (80,1%), 151 bezoekers (74,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
80 keer bekeken (19,9%), 51 bezoekers (25,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van De laatste maal naar Compostella

↑ Terug naar de berichten