Naar de inhoud

Wonderworld Fantasy

paint shop pro
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202622
zondag 25 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202622
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen1111
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)77
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)55
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)55
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)88
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)11
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)22
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)54
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)98
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)32
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)2319
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)2314
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)76
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)33
Week 40 (29/9 tot 5/10/2025)76
Samen136118
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261111
September 202622
Augustus 202677
Juli 20261010
Juni 20261919
Mei 202622
April 202600
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202644
December 20254134
November 20252314
Oktober 20251715
September 20253732
Augustus 202500
Juli 202533
Juni 20254838
Mei 202511
April 20254612
Maart 20252310
Februari 20251919
Januari 202577
December 20243535
November 20246255
Samen417330
Per jaar
  • 2026 (tot nu)55 bezoekers · 55 bekeken
  • 2025185 bezoekers · 265 bekeken
  • 20241.711 bezoekers · 1.819 bekeken
  • 20236 bezoekers · 6 bekeken
  • 202232 bezoekers · 68 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20190 bezoekers · 0 bekeken
  • 20180 bezoekers · 0 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 20162 bezoekers · 2 bekeken
  • 201524 bezoekers · 25 bekeken
  • 2014127 bezoekers · 178 bekeken
  • 201352 bezoekers · 78 bekeken
  • 2012158 bezoekers · 378 bekeken
  • 2011722 bezoekers · 2.273 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)55551,8%
20252651856,0%
20241.8191.71155,6%
2023660,2%
202268321,0%
2021220,1%
2020000,0%
2019000,0%
2018000,0%
2017220,1%
2016220,1%
201525240,8%
20141781274,1%
201378521,7%
20123781585,1%
20112.27372223,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur654,2%
1 tot 2 uur332,5%
2 tot 3 uur543,4%
3 tot 4 uur875,9%
4 tot 5 uur765,1%
5 tot 6 uur665,1%
6 tot 7 uur654,2%
7 tot 8 uur654,2%
8 tot 9 uur665,1%
9 tot 10 uur443,4%
10 tot 11 uur332,5%
11 tot 12 uur443,4%
12 tot 13 uur000,0%
13 tot 14 uur743,4%
14 tot 15 uur775,9%
15 tot 16 uur1197,6%
16 tot 17 uur986,8%
17 tot 18 uur443,4%
18 tot 19 uur332,5%
19 tot 20 uur221,7%
20 tot 21 uur554,2%
21 tot 22 uur554,2%
22 tot 23 uur975,9%
23 tot 24 uur1065,1%
Samen136118100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag22 bezoekers · 26 bekeken
  • Dinsdag11 bezoekers · 13 bekeken
  • Woensdag15 bezoekers · 15 bekeken
  • Donderdag14 bezoekers · 14 bekeken
  • Vrijdag18 bezoekers · 18 bekeken
  • Zaterdag18 bezoekers · 21 bekeken
  • Zondag20 bezoekers · 29 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag262218,6%
Dinsdag13119,3%
Woensdag151512,7%
Donderdag141411,9%
Vrijdag181815,3%
Zaterdag211815,3%
Zondag292016,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
86 keer bekeken (63,2%), 80 bezoekers (67,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
50 keer bekeken (36,8%), 38 bezoekers (32,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Wonderworld Fantasy

↑ Terug naar de berichten