Naar de inhoud

hobby

akke.beakke.be
WELKOM OP MIJN BLOG

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 2026195145
donderdag 15 oktober 202622
Samen197147
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 2026195145
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202655
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202655
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202644
zaterdag 3 oktober 202666
vrijdag 2 oktober 202611
donderdag 1 oktober 202611
woensdag 30 september 202633
dinsdag 29 september 202622
maandag 28 september 202622
zondag 27 september 202699
zaterdag 26 september 202666
vrijdag 25 september 202655
donderdag 24 september 202622
woensdag 23 september 202622
dinsdag 22 september 202611
Samen265215
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)207157
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1414
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1919
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2525
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1515
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)66
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1111
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)99
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1212
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)55
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)55
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)99
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)44
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)55
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1313
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1010
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)55
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)88
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1111
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)3131
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)2020
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1212
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)88
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)253
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)82
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)2714
Samen775430
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026233183
September 20266161
Augustus 20263131
Juli 20262222
Juni 20263131
Mei 20263434
April 20265959
Maart 2026335
Februari 20262714
Januari 20261.10715
December 2025808
November 20255530
Oktober 20251917
September 202515684
Augustus 202585
Juli 202512151
Juni 202533
Mei 2025170107
April 202555
Maart 2025117
Februari 20252222
Januari 20251414
December 202411
November 20245454
Samen2.601853
Per jaar
  • 2026 (tot nu)445 bezoekers · 1.882 bekeken
  • 2025353 bezoekers · 664 bekeken
  • 2024682 bezoekers · 686 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 2022183 bezoekers · 377 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20205 bezoekers · 5 bekeken
  • 20193 bezoekers · 3 bekeken
  • 20185 bezoekers · 5 bekeken
  • 20173 bezoekers · 3 bekeken
  • 20168 bezoekers · 8 bekeken
  • 201557 bezoekers · 60 bekeken
  • 2014108 bezoekers · 121 bekeken
  • 201378 bezoekers · 102 bekeken
  • 201240 bezoekers · 245 bekeken
  • 2011222 bezoekers · 249 bekeken
  • 2010328 bezoekers · 420 bekeken
  • 2009204 bezoekers · 245 bekeken
  • 2008790 bezoekers · 1.079 bekeken
  • 2007623 bezoekers · 1.005 bekeken
  • 2006557 bezoekers · 1.268 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.8824459,5%
20256643537,5%
202468668214,5%
2023110,0%
20223771833,9%
2021220,0%
2020550,1%
2019330,1%
2018550,1%
2017330,1%
2016880,2%
201560571,2%
20141211082,3%
2013102781,7%
2012245400,9%
20112492224,7%
20104203287,0%
20092452044,3%
20081.07979016,8%
20071.00562313,3%
20061.26855711,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur20173,4%
1 tot 2 uur19142,8%
2 tot 3 uur22214,2%
3 tot 4 uur12122,4%
4 tot 5 uur20183,6%
5 tot 6 uur20014428,8%
6 tot 7 uur24122,4%
7 tot 8 uur40367,2%
8 tot 9 uur14142,8%
9 tot 10 uur191142,8%
10 tot 11 uur43132,6%
11 tot 12 uur76122,4%
12 tot 13 uur24112,2%
13 tot 14 uur14122,4%
14 tot 15 uur99153,0%
15 tot 16 uur31183,6%
16 tot 17 uur14132,6%
17 tot 18 uur28204,0%
18 tot 19 uur15142,8%
19 tot 20 uur15142,8%
20 tot 21 uur86122,4%
21 tot 22 uur397163,2%
22 tot 23 uur531173,4%
23 tot 24 uur101112,2%
Samen2.036500100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag48 bezoekers · 71 bekeken
  • Dinsdag57 bezoekers · 73 bekeken
  • Woensdag62 bezoekers · 143 bekeken
  • Donderdag54 bezoekers · 151 bekeken
  • Vrijdag197 bezoekers · 338 bekeken
  • Zaterdag28 bezoekers · 213 bekeken
  • Zondag54 bezoekers · 1.047 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag71489,6%
Dinsdag735711,4%
Woensdag1436212,4%
Donderdag1515410,8%
Vrijdag33819739,4%
Zaterdag213285,6%
Zondag1.0475410,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
776 keer bekeken (38,1%), 418 bezoekers (83,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.260 keer bekeken (61,9%), 82 bezoekers (16,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van hobby

↑ Terug naar de berichten