Naar de inhoud

DA VINCI

de uitvinder
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202688
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202644
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202666
donderdag 8 oktober 202644
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202644
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202633
vrijdag 2 oktober 202611
donderdag 1 oktober 202622
Samen5151
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1919
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2222
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1414
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2121
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)77
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1010
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1212
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1313
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)66
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)77
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)22
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)11
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)239
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)33
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)4810
Samen237185
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20265151
September 20264646
Augustus 20263434
Juli 20261212
Juni 202644
Mei 20261010
April 202655
Maart 20262713
Februari 20264911
Januari 202644
December 202588
November 202577
Oktober 20253327
September 202544
Augustus 202500
Juli 2025168105
Juni 202543
Mei 20257653
April 202532
Maart 2025114
Februari 202577
Januari 202533
December 202466
November 20242723
Samen599442
Per jaar
  • 2026 (tot nu)190 bezoekers · 242 bekeken
  • 2025223 bezoekers · 324 bekeken
  • 2024238 bezoekers · 243 bekeken
  • 202328 bezoekers · 39 bekeken
  • 202287 bezoekers · 136 bekeken
  • 2021121 bezoekers · 142 bekeken
  • 2020134 bezoekers · 166 bekeken
  • 201983 bezoekers · 106 bekeken
  • 201867 bezoekers · 79 bekeken
  • 2017103 bezoekers · 130 bekeken
  • 201693 bezoekers · 138 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)24219013,9%
202532422316,3%
202424323817,4%
202339282,0%
2022136876,4%
20211421218,9%
20201661349,8%
2019106836,1%
201879674,9%
20171301037,5%
2016138936,8%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur17156,5%
1 tot 2 uur13135,6%
2 tot 3 uur18125,2%
3 tot 4 uur1183,4%
4 tot 5 uur983,4%
5 tot 6 uur773,0%
6 tot 7 uur1093,9%
7 tot 8 uur13135,6%
8 tot 9 uur1193,9%
9 tot 10 uur11104,3%
10 tot 11 uur14135,6%
11 tot 12 uur773,0%
12 tot 13 uur10104,3%
13 tot 14 uur662,6%
14 tot 15 uur11104,3%
15 tot 16 uur883,4%
16 tot 17 uur883,4%
17 tot 18 uur10104,3%
18 tot 19 uur883,4%
19 tot 20 uur883,4%
20 tot 21 uur1173,0%
21 tot 22 uur12125,2%
22 tot 23 uur11104,3%
23 tot 24 uur46114,7%
Samen290232100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag44 bezoekers · 79 bekeken
  • Dinsdag31 bezoekers · 34 bekeken
  • Woensdag23 bezoekers · 38 bekeken
  • Donderdag23 bezoekers · 23 bekeken
  • Vrijdag41 bezoekers · 41 bekeken
  • Zaterdag31 bezoekers · 35 bekeken
  • Zondag39 bezoekers · 40 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag794419,0%
Dinsdag343113,4%
Woensdag38239,9%
Donderdag23239,9%
Vrijdag414117,7%
Zaterdag353113,4%
Zondag403916,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
215 keer bekeken (74,1%), 162 bezoekers (69,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
75 keer bekeken (25,9%), 70 bezoekers (30,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van DA VINCI

↑ Terug naar de berichten