Naar de inhoud

BILJARTCLUB " DE KRING"

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202681
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen92
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202681
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202655
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202681
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202600
Samen3016
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)92
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1710
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)22
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)55
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)4225
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)66
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)20868
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)16068
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)7751
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)65
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)46389
Week 40 (29/9 tot 5/10/2025)16244
Samen1.166384
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20263016
September 202600
Augustus 202611
Juli 202600
Juni 202622
Mei 202600
April 202611
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202611
December 20255538
November 2025368136
Oktober 2025708189
September 2025897214
Augustus 202500
Juli 20251513
Juni 20256351
Mei 20252121
April 2025188
Maart 202500
Februari 202500
Januari 202500
December 202411
November 2024743703
Samen2.9241.395
Per jaar
  • 2026 (tot nu)21 bezoekers · 35 bekeken
  • 2025670 bezoekers · 2.145 bekeken
  • 20243.279 bezoekers · 3.421 bekeken
  • 20238 bezoekers · 18 bekeken
  • 2022182 bezoekers · 188 bekeken
  • 202137 bezoekers · 287 bekeken
  • 202038 bezoekers · 116 bekeken
  • 201971 bezoekers · 104 bekeken
  • 2018141 bezoekers · 197 bekeken
  • 2017147 bezoekers · 191 bekeken
  • 2016116 bezoekers · 124 bekeken
  • 2015247 bezoekers · 350 bekeken
  • 2014318 bezoekers · 388 bekeken
  • 2013453 bezoekers · 543 bekeken
  • 201299 bezoekers · 179 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)35210,4%
20252.14567011,5%
20243.4213.27956,3%
20231880,1%
20221881823,1%
2021287370,6%
2020116380,7%
2019104711,2%
20181971412,4%
20171911472,5%
20161241162,0%
20153502474,2%
20143883185,5%
20135434537,8%
2012179991,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur32143,6%
1 tot 2 uur61225,7%
2 tot 3 uur42123,1%
3 tot 4 uur26133,4%
4 tot 5 uur44143,6%
5 tot 6 uur45153,9%
6 tot 7 uur55164,2%
7 tot 8 uur30143,6%
8 tot 9 uur53164,2%
9 tot 10 uur35112,9%
10 tot 11 uur68215,5%
11 tot 12 uur62194,9%
12 tot 13 uur59184,7%
13 tot 14 uur63143,6%
14 tot 15 uur48174,4%
15 tot 16 uur53174,4%
16 tot 17 uur70194,9%
17 tot 18 uur60205,2%
18 tot 19 uur45133,4%
19 tot 20 uur50153,9%
20 tot 21 uur44205,2%
21 tot 22 uur45153,9%
22 tot 23 uur46143,6%
23 tot 24 uur30153,9%
Samen1.166384100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag36 bezoekers · 119 bekeken
  • Dinsdag77 bezoekers · 256 bekeken
  • Woensdag88 bezoekers · 266 bekeken
  • Donderdag73 bezoekers · 228 bekeken
  • Vrijdag45 bezoekers · 104 bekeken
  • Zaterdag31 bezoekers · 105 bekeken
  • Zondag34 bezoekers · 88 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag119369,4%
Dinsdag2567720,1%
Woensdag2668822,9%
Donderdag2287319,0%
Vrijdag1044511,7%
Zaterdag105318,1%
Zondag88348,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
973 keer bekeken (83,4%), 319 bezoekers (83,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
193 keer bekeken (16,6%), 65 bezoekers (16,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van BILJARTCLUB " DE KRING"

↑ Terug naar de berichten