Naar de inhoud

de gaffel

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen88
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)11
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)66
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)32
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)32
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)54
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)44
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)86
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)21
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)31
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)44
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)5040
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)11
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)22
Samen9981
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202688
September 202600
Augustus 202622
Juli 202643
Juni 202611
Mei 202600
April 202600
Maart 202600
Februari 202643
Januari 202611
December 20252216
November 20255747
Oktober 20252118
September 20259579
Augustus 2025364
Juli 20252824
Juni 20255749
Mei 2025295
April 202575
Maart 202565
Februari 20252114
Januari 202599
December 20243332
Samen441325
Per jaar
  • 2026 (tot nu)18 bezoekers · 20 bekeken
  • 2025275 bezoekers · 388 bekeken
  • 2024672 bezoekers · 685 bekeken
  • 202317 bezoekers · 22 bekeken
  • 202278 bezoekers · 84 bekeken
  • 202122 bezoekers · 109 bekeken
  • 202043 bezoekers · 57 bekeken
  • 20194 bezoekers · 4 bekeken
  • 201819 bezoekers · 38 bekeken
  • 201710 bezoekers · 16 bekeken
  • 201621 bezoekers · 33 bekeken
  • 201526 bezoekers · 47 bekeken
  • 2014112 bezoekers · 144 bekeken
  • 2013167 bezoekers · 219 bekeken
  • 201299 bezoekers · 328 bekeken
  • 2011225 bezoekers · 418 bekeken
  • 2010889 bezoekers · 1.351 bekeken
  • 2009424 bezoekers · 1.894 bekeken
  • 200899 bezoekers · 922 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)20180,6%
20253882758,5%
202468567220,9%
202322170,5%
202284782,4%
2021109220,7%
202057431,3%
2019440,1%
201838190,6%
201716100,3%
201633210,7%
201547260,8%
20141441123,5%
20132191675,2%
2012328993,1%
20114182257,0%
20101.35188927,6%
20091.89442413,2%
2008922993,1%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur544,9%
1 tot 2 uur433,7%
2 tot 3 uur111,2%
3 tot 4 uur544,9%
4 tot 5 uur556,2%
5 tot 6 uur333,7%
6 tot 7 uur111,2%
7 tot 8 uur322,5%
8 tot 9 uur544,9%
9 tot 10 uur889,9%
10 tot 11 uur211,2%
11 tot 12 uur333,7%
12 tot 13 uur433,7%
13 tot 14 uur544,9%
14 tot 15 uur667,4%
15 tot 16 uur656,2%
16 tot 17 uur844,9%
17 tot 18 uur333,7%
18 tot 19 uur222,5%
19 tot 20 uur533,7%
20 tot 21 uur656,2%
21 tot 22 uur422,5%
22 tot 23 uur333,7%
23 tot 24 uur222,5%
Samen9981100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag5 bezoekers · 6 bekeken
  • Dinsdag18 bezoekers · 25 bekeken
  • Woensdag19 bezoekers · 22 bekeken
  • Donderdag12 bezoekers · 15 bekeken
  • Vrijdag15 bezoekers · 15 bekeken
  • Zaterdag10 bezoekers · 13 bekeken
  • Zondag2 bezoekers · 3 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag656,2%
Dinsdag251822,2%
Woensdag221923,5%
Donderdag151214,8%
Vrijdag151518,5%
Zaterdag131012,3%
Zondag322,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
83 keer bekeken (83,8%), 69 bezoekers (85,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
16 keer bekeken (16,2%), 12 bezoekers (14,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van de gaffel

↑ Terug naar de berichten