Naar de inhoud

hou van dieren

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202671
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202621
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen92
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202671
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202621
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202655
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen1811
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)92
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)77
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)44
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)44
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)43
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)9610
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)21
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)11
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)471
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)5416
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)22
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)22
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)3623
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)13447
Samen428149
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261811
September 202600
Augustus 202611
Juli 202644
Juni 202699
Mei 202677
April 20261211
Maart 202600
Februari 20269711
Januari 202643
December 202510622
November 202517070
Oktober 20251918
September 20257158
Augustus 2025112
Juli 202598
Juni 20253529
Mei 2025493
April 20254720
Maart 202566
Februari 202577
Januari 2025208207
December 202400
Samen890507
Per jaar
  • 2026 (tot nu)57 bezoekers · 152 bekeken
  • 2025450 bezoekers · 738 bekeken
  • 2024214 bezoekers · 220 bekeken
  • 202321 bezoekers · 25 bekeken
  • 202290 bezoekers · 173 bekeken
  • 202115 bezoekers · 20 bekeken
  • 202037 bezoekers · 45 bekeken
  • 201942 bezoekers · 51 bekeken
  • 201846 bezoekers · 51 bekeken
  • 201753 bezoekers · 65 bekeken
  • 201684 bezoekers · 96 bekeken
  • 2015272 bezoekers · 315 bekeken
  • 20141.027 bezoekers · 1.071 bekeken
  • 2013302 bezoekers · 363 bekeken
  • 2012349 bezoekers · 651 bekeken
  • 2011590 bezoekers · 801 bekeken
  • 20101.097 bezoekers · 1.385 bekeken
  • 20091.032 bezoekers · 1.529 bekeken
  • 2008963 bezoekers · 1.954 bekeken
  • 200761 bezoekers · 162 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)152570,8%
20257384506,6%
20242202143,1%
202325210,3%
2022173901,3%
202120150,2%
202045370,5%
201951420,6%
201851460,7%
201765530,8%
201696841,2%
20153152724,0%
20141.0711.02715,1%
20133633024,4%
20126513495,1%
20118015908,7%
20101.3851.09716,1%
20091.5291.03215,2%
20081.95496314,2%
2007162610,9%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur853,4%
1 tot 2 uur1596,0%
2 tot 3 uur1142,7%
3 tot 4 uur1474,7%
4 tot 5 uur16106,7%
5 tot 6 uur1753,4%
6 tot 7 uur1696,0%
7 tot 8 uur2053,4%
8 tot 9 uur4096,0%
9 tot 10 uur221,3%
10 tot 11 uur1042,7%
11 tot 12 uur6596,0%
12 tot 13 uur6785,4%
13 tot 14 uur2464,0%
14 tot 15 uur1753,4%
15 tot 16 uur964,0%
16 tot 17 uur842,7%
17 tot 18 uur1164,0%
18 tot 19 uur1174,7%
19 tot 20 uur332,0%
20 tot 21 uur1585,4%
21 tot 22 uur842,7%
22 tot 23 uur1285,4%
23 tot 24 uur964,0%
Samen428149100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag8 bezoekers · 11 bekeken
  • Dinsdag20 bezoekers · 28 bekeken
  • Woensdag32 bezoekers · 129 bekeken
  • Donderdag35 bezoekers · 139 bekeken
  • Vrijdag30 bezoekers · 61 bekeken
  • Zaterdag12 bezoekers · 13 bekeken
  • Zondag12 bezoekers · 47 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1185,4%
Dinsdag282013,4%
Woensdag1293221,5%
Donderdag1393523,5%
Vrijdag613020,1%
Zaterdag13128,1%
Zondag47128,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
368 keer bekeken (86,0%), 125 bezoekers (83,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
60 keer bekeken (14,0%), 24 bezoekers (16,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van hou van dieren

↑ Terug naar de berichten