Naar de inhoud

Digital WB

Bevroren momenten van warme gevoelens.
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen33
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202633
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202655
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202655
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202655
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202611
Samen4242
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)33
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1515
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1616
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2020
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1212
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)5252
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)5555
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)4848
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)9696
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)4747
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)55
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)55
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)77
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)66
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)77
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)66
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1919
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)55
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)55
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1111
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1414
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)88
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)2121
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)44
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)64
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)77
Samen509507
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20264747
September 2026170170
Augustus 2026155155
Juli 20262020
Juni 20263535
Mei 20263535
April 20263434
Maart 202664
Februari 202600
Januari 202677
December 202513086
November 20251917
Oktober 20257661
September 202575
Augustus 202500
Juli 2025417170
Juni 20255337
Mei 2025441239
April 202522
Maart 202500
Februari 20254343
Januari 202521
December 2024332
November 2024264234
Samen1.9961.404
Per jaar
  • 2026 (tot nu)507 bezoekers · 509 bekeken
  • 2025661 bezoekers · 1.190 bekeken
  • 20241.050 bezoekers · 1.163 bekeken
  • 202312 bezoekers · 12 bekeken
  • 2022227 bezoekers · 450 bekeken
  • 20214 bezoekers · 4 bekeken
  • 20206 bezoekers · 6 bekeken
  • 20197 bezoekers · 7 bekeken
  • 20189 bezoekers · 9 bekeken
  • 20178 bezoekers · 8 bekeken
  • 201618 bezoekers · 27 bekeken
  • 201542 bezoekers · 58 bekeken
  • 2014212 bezoekers · 246 bekeken
  • 2013333 bezoekers · 358 bekeken
  • 2012106 bezoekers · 347 bekeken
  • 2011202 bezoekers · 227 bekeken
  • 2010474 bezoekers · 591 bekeken
  • 2009241 bezoekers · 302 bekeken
  • 2008570 bezoekers · 705 bekeken
  • 20071.397 bezoekers · 1.692 bekeken
  • 20062.062 bezoekers · 2.821 bekeken
  • 20052.293 bezoekers · 6.502 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)5095074,9%
20251.1906616,3%
20241.1631.05010,1%
202312120,1%
20224502272,2%
2021440,0%
2020660,1%
2019770,1%
2018990,1%
2017880,1%
201627180,2%
201558420,4%
20142462122,0%
20133583333,2%
20123471061,0%
20112272021,9%
20105914744,5%
20093022412,3%
20087055705,5%
20071.6921.39713,4%
20062.8212.06219,7%
20056.5022.29322,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur27263,9%
1 tot 2 uur25243,6%
2 tot 3 uur28263,9%
3 tot 4 uur32304,5%
4 tot 5 uur31304,5%
5 tot 6 uur35345,1%
6 tot 7 uur28253,7%
7 tot 8 uur35345,1%
8 tot 9 uur26253,7%
9 tot 10 uur33324,8%
10 tot 11 uur30294,3%
11 tot 12 uur28253,7%
12 tot 13 uur30304,5%
13 tot 14 uur28274,0%
14 tot 15 uur36314,6%
15 tot 16 uur38314,6%
16 tot 17 uur29233,4%
17 tot 18 uur32274,0%
18 tot 19 uur31243,6%
19 tot 20 uur33274,0%
20 tot 21 uur34324,8%
21 tot 22 uur26243,6%
22 tot 23 uur28263,9%
23 tot 24 uur31294,3%
Samen734671100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag100 bezoekers · 104 bekeken
  • Dinsdag125 bezoekers · 166 bekeken
  • Woensdag94 bezoekers · 99 bekeken
  • Donderdag101 bezoekers · 104 bekeken
  • Vrijdag90 bezoekers · 95 bekeken
  • Zaterdag86 bezoekers · 89 bekeken
  • Zondag75 bezoekers · 77 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag10410014,9%
Dinsdag16612518,6%
Woensdag999414,0%
Donderdag10410115,1%
Vrijdag959013,4%
Zaterdag898612,8%
Zondag777511,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
568 keer bekeken (77,4%), 510 bezoekers (76,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
166 keer bekeken (22,6%), 161 bezoekers (24,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Digital WB

↑ Terug naar de berichten