Naar de inhoud

de lustige vissers

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202632
vrijdag 30 oktober 2026247
donderdag 29 oktober 2026194
woensdag 28 oktober 2026137
dinsdag 27 oktober 2026126
maandag 26 oktober 2026147
zondag 25 oktober 2026268
Samen11141
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202632
vrijdag 30 oktober 2026247
donderdag 29 oktober 2026194
woensdag 28 oktober 2026137
dinsdag 27 oktober 2026126
maandag 26 oktober 2026147
zondag 25 oktober 2026268
zaterdag 24 oktober 202655
vrijdag 23 oktober 2026279
donderdag 22 oktober 2026105
woensdag 21 oktober 2026105
dinsdag 20 oktober 20262210
maandag 19 oktober 20264620
zondag 18 oktober 20265320
zaterdag 17 oktober 20265215
vrijdag 16 oktober 2026127
donderdag 15 oktober 202686
woensdag 14 oktober 202696
dinsdag 13 oktober 202682
maandag 12 oktober 2026107
zondag 11 oktober 202676
zaterdag 10 oktober 202698
vrijdag 9 oktober 202643
donderdag 8 oktober 202665
woensdag 7 oktober 202695
dinsdag 6 oktober 2026109
maandag 5 oktober 20261310
zondag 4 oktober 20262318
zaterdag 3 oktober 20261712
vrijdag 2 oktober 202654
Samen486238
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)8533
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)14662
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)15263
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)5846
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)9258
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)10452
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)15677
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)8455
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)7053
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)5346
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)13275
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)7655
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)8158
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)8858
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)9965
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)10974
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)20579
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)18294
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11167
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11780
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)10878
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)8361
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)8562
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)10274
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)10160
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)10870
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11887
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)13283
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)16299
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)195103
Samen3.3942.027
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026498242
September 2026445253
Augustus 2026378261
Juli 2026593321
Juni 2026477312
Mei 2026435297
April 2026695423
Maart 2026634345
Februari 2026375226
Januari 2026423261
December 2025312182
November 2025211143
Oktober 2025421250
September 2025484295
Augustus 2025617343
Juli 2025414275
Juni 2025323239
Mei 2025295215
April 2025339233
Maart 2025240160
Februari 2025154111
Januari 2025242156
December 2024129109
November 2024172137
Samen9.3065.789
Per jaar
  • 2026 (tot nu)2.941 bezoekers · 4.953 bekeken
  • 20252.602 bezoekers · 4.052 bekeken
  • 20241.748 bezoekers · 2.656 bekeken
  • 202356 bezoekers · 98 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)4.9532.94140,0%
20254.0522.60235,4%
20242.6561.74823,8%
202398560,8%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur32270,8%
1 tot 2 uur440,1%
2 tot 3 uur11100,3%
3 tot 4 uur1590,3%
4 tot 5 uur1090,3%
5 tot 6 uur35250,7%
6 tot 7 uur42300,9%
7 tot 8 uur119712,0%
8 tot 9 uur2471654,7%
9 tot 10 uur4933058,7%
10 tot 11 uur5983219,1%
11 tot 12 uur4832818,0%
12 tot 13 uur3411724,9%
13 tot 14 uur2141333,8%
14 tot 15 uur2541604,6%
15 tot 16 uur2411454,1%
16 tot 17 uur1961263,6%
17 tot 18 uur1711153,3%
18 tot 19 uur2821614,6%
19 tot 20 uur2931795,1%
20 tot 21 uur3722446,9%
21 tot 22 uur85348113,7%
22 tot 23 uur4412527,2%
23 tot 24 uur150912,6%
Samen5.8973.516100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag614 bezoekers · 1.102 bekeken
  • Dinsdag379 bezoekers · 619 bekeken
  • Woensdag469 bezoekers · 728 bekeken
  • Donderdag479 bezoekers · 823 bekeken
  • Vrijdag406 bezoekers · 653 bekeken
  • Zaterdag550 bezoekers · 911 bekeken
  • Zondag619 bezoekers · 1.061 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.10261417,5%
Dinsdag61937910,8%
Woensdag72846913,3%
Donderdag82347913,6%
Vrijdag65340611,5%
Zaterdag91155015,6%
Zondag1.06161917,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
3.925 keer bekeken (66,6%), 2.347 bezoekers (66,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.972 keer bekeken (33,4%), 1.169 bezoekers (33,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van de lustige vissers

↑ Terug naar de berichten