Naar de inhoud

vanalles get

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202611
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202666
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202666
zondag 11 oktober 202677
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202644
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202611
Samen4040
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1616
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1818
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1616
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2020
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1919
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1212
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1414
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2424
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1414
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)55
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)66
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1111
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)66
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)77
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)44
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)66
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)77
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)98
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1111
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)99
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)42
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)21
Samen259255
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20264343
September 20267272
Augustus 20264949
Juli 20262222
Juni 20262121
Mei 20261616
April 20263029
Maart 202663
Februari 202621
Januari 202666
December 202511445
November 202543
Oktober 20251111
September 20259877
Augustus 202521
Juli 202511
Juni 20256642
Mei 202511
April 20252113
Maart 20252014
Februari 202599
Januari 20251111
December 202477
Samen632497
Per jaar
  • 2026 (tot nu)262 bezoekers · 267 bekeken
  • 2025228 bezoekers · 358 bekeken
  • 2024290 bezoekers · 294 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 2022114 bezoekers · 340 bekeken
  • 20215 bezoekers · 5 bekeken
  • 202026 bezoekers · 27 bekeken
  • 201948 bezoekers · 96 bekeken
  • 201815 bezoekers · 18 bekeken
  • 201719 bezoekers · 22 bekeken
  • 2016120 bezoekers · 140 bekeken
  • 2015272 bezoekers · 316 bekeken
  • 2014750 bezoekers · 819 bekeken
  • 2013278 bezoekers · 330 bekeken
  • 2012569 bezoekers · 734 bekeken
  • 2011766 bezoekers · 975 bekeken
  • 20101.752 bezoekers · 2.193 bekeken
  • 2009645 bezoekers · 925 bekeken
  • 20081.030 bezoekers · 1.728 bekeken
  • 2007459 bezoekers · 1.381 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2672623,4%
20253582283,0%
20242942903,8%
2023110,0%
20223401141,5%
2021550,1%
202027260,3%
201996480,6%
201818150,2%
201722190,2%
20161401201,6%
20153162723,6%
20148197509,8%
20133302783,6%
20127345697,4%
201197576610,0%
20102.1931.75222,9%
20099256458,4%
20081.7281.03013,5%
20071.3814596,0%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur11113,5%
1 tot 2 uur18165,2%
2 tot 3 uur16144,5%
3 tot 4 uur992,9%
4 tot 5 uur16165,2%
5 tot 6 uur27154,8%
6 tot 7 uur21144,5%
7 tot 8 uur13134,2%
8 tot 9 uur10103,2%
9 tot 10 uur22154,8%
10 tot 11 uur17165,2%
11 tot 12 uur14134,2%
12 tot 13 uur1092,9%
13 tot 14 uur16113,5%
14 tot 15 uur661,9%
15 tot 16 uur24123,9%
16 tot 17 uur14134,2%
17 tot 18 uur18165,2%
18 tot 19 uur15123,9%
19 tot 20 uur20175,5%
20 tot 21 uur24165,2%
21 tot 22 uur23175,5%
22 tot 23 uur12103,2%
23 tot 24 uur992,9%
Samen385310100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag42 bezoekers · 45 bekeken
  • Dinsdag52 bezoekers · 53 bekeken
  • Woensdag45 bezoekers · 46 bekeken
  • Donderdag43 bezoekers · 108 bekeken
  • Vrijdag35 bezoekers · 35 bekeken
  • Zaterdag39 bezoekers · 43 bekeken
  • Zondag54 bezoekers · 55 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag454213,5%
Dinsdag535216,8%
Woensdag464514,5%
Donderdag1084313,9%
Vrijdag353511,3%
Zaterdag433912,6%
Zondag555417,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
287 keer bekeken (74,5%), 217 bezoekers (70,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
98 keer bekeken (25,5%), 93 bezoekers (30,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van vanalles get

↑ Terug naar de berichten