Naar de inhoud

Lightroom tips

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202633
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202622
Samen2828
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1111
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1111
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1111
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)66
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)5453
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)43
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)3737
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)94
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)77
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)11
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)32
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)11
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)11
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)11
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)21
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)31
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)55
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)33
Samen188177
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20263131
September 20261616
Augustus 202611
Juli 202633
Juni 20269795
Mei 202633
April 20261813
Maart 202654
Februari 202611
Januari 20262016
December 20251010
November 20256240
Oktober 20255647
September 20254134
Augustus 202543
Juli 202597
Juni 202596
Mei 2025226226
April 20258770
Maart 20251710
Februari 202598
Januari 20251615
December 20242927
Samen770686
Per jaar
  • 2026 (tot nu)183 bezoekers · 195 bekeken
  • 2025476 bezoekers · 546 bekeken
  • 2024202 bezoekers · 217 bekeken
  • 202393 bezoekers · 102 bekeken
  • 2022752 bezoekers · 880 bekeken
  • 2021150 bezoekers · 172 bekeken
  • 2020406 bezoekers · 579 bekeken
  • 2019627 bezoekers · 1.020 bekeken
  • 2018747 bezoekers · 1.045 bekeken
  • 2017673 bezoekers · 1.275 bekeken
  • 2016705 bezoekers · 1.142 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1951833,6%
20255464769,5%
20242172024,0%
2023102931,9%
202288075215,0%
20211721503,0%
20205794068,1%
20191.02062712,5%
20181.04574714,9%
20171.27567313,4%
20161.14270514,1%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur282812,0%
1 tot 2 uur272611,2%
2 tot 3 uur20156,4%
3 tot 4 uur741,7%
4 tot 5 uur10104,3%
5 tot 6 uur1093,9%
6 tot 7 uur993,9%
7 tot 8 uur14104,3%
8 tot 9 uur15146,0%
9 tot 10 uur1193,9%
10 tot 11 uur14125,2%
11 tot 12 uur873,0%
12 tot 13 uur662,6%
13 tot 14 uur762,6%
14 tot 15 uur12125,2%
15 tot 16 uur541,7%
16 tot 17 uur762,6%
17 tot 18 uur1183,4%
18 tot 19 uur1283,4%
19 tot 20 uur773,0%
20 tot 21 uur1393,9%
21 tot 22 uur331,3%
22 tot 23 uur331,3%
23 tot 24 uur883,4%
Samen267233100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag14 bezoekers · 14 bekeken
  • Dinsdag16 bezoekers · 18 bekeken
  • Woensdag72 bezoekers · 73 bekeken
  • Donderdag63 bezoekers · 77 bekeken
  • Vrijdag33 bezoekers · 48 bekeken
  • Zaterdag12 bezoekers · 13 bekeken
  • Zondag23 bezoekers · 24 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag14146,0%
Dinsdag18166,9%
Woensdag737230,9%
Donderdag776327,0%
Vrijdag483314,2%
Zaterdag13125,2%
Zondag24239,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
230 keer bekeken (86,1%), 198 bezoekers (85,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
37 keer bekeken (13,9%), 35 bezoekers (15,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Lightroom tips

↑ Terug naar de berichten