Naar de inhoud

zangkanaries waterslagers

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202621
vrijdag 30 oktober 202622
donderdag 29 oktober 202642
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 2026314
maandag 26 oktober 2026171
zondag 25 oktober 2026151
Samen7212
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202621
vrijdag 30 oktober 202622
donderdag 29 oktober 202642
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 2026314
maandag 26 oktober 2026171
zondag 25 oktober 2026151
zaterdag 24 oktober 202621
vrijdag 23 oktober 2026292
donderdag 22 oktober 2026163
woensdag 21 oktober 202672
dinsdag 20 oktober 2026134
maandag 19 oktober 2026106
zondag 18 oktober 2026293
zaterdag 17 oktober 202632
vrijdag 16 oktober 2026317
donderdag 15 oktober 202665
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202663
maandag 12 oktober 202686
zondag 11 oktober 202632
zaterdag 10 oktober 2026116
vrijdag 9 oktober 20261110
donderdag 8 oktober 202675
woensdag 7 oktober 202663
dinsdag 6 oktober 202687
maandag 5 oktober 20261210
zondag 4 oktober 202653
zaterdag 3 oktober 202663
vrijdag 2 oktober 202685
Samen311112
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)5711
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)9219
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)8528
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)5843
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)4529
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)4936
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)3424
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)3927
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)3322
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)3923
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)4230
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)3324
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)3728
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)3425
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)2618
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)3425
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)3120
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)3021
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)5241
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)4025
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)4328
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)6552
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)4228
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)4329
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)4636
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)4531
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)3424
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)4830
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)4731
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)4529
Samen1.348837
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026314114
September 2026174122
Augustus 2026165115
Juli 202613596
Juni 2026210152
Mei 2026192134
April 2026197133
Maart 20261.210232
Februari 2026442237
Januari 2026553343
December 2025574391
November 2025816476
Oktober 2025921584
September 20255.482632
Augustus 20251.272483
Juli 20251.002655
Juni 2025658382
Mei 2025563350
April 2025547360
Maart 2025572332
Februari 2025616373
Januari 2025743432
December 2024687381
November 20241.004637
Samen19.0498.146
Per jaar
  • 2026 (tot nu)1.678 bezoekers · 3.592 bekeken
  • 20255.450 bezoekers · 13.766 bekeken
  • 20244.888 bezoekers · 8.550 bekeken
  • 20234.657 bezoekers · 10.301 bekeken
  • 20226.327 bezoekers · 13.108 bekeken
  • 20217.105 bezoekers · 13.087 bekeken
  • 20209.663 bezoekers · 15.827 bekeken
  • 201910.306 bezoekers · 17.281 bekeken
  • 201810.160 bezoekers · 15.063 bekeken
  • 201710.990 bezoekers · 15.452 bekeken
  • 201610.976 bezoekers · 16.505 bekeken
  • 201510.092 bezoekers · 14.316 bekeken
  • 201412.114 bezoekers · 15.644 bekeken
  • 201312.517 bezoekers · 17.370 bekeken
  • 201212.513 bezoekers · 17.917 bekeken
  • 201111.755 bezoekers · 16.954 bekeken
  • 20107.993 bezoekers · 12.432 bekeken
  • 20093.376 bezoekers · 7.128 bekeken
  • 20081.288 bezoekers · 3.879 bekeken
  • 2007267 bezoekers · 797 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3.5921.6781,1%
202513.7665.4503,5%
20248.5504.8883,2%
202310.3014.6573,0%
202213.1086.3274,1%
202113.0877.1054,6%
202015.8279.6636,3%
201917.28110.3066,7%
201815.06310.1606,6%
201715.45210.9907,1%
201616.50510.9767,1%
201514.31610.0926,5%
201415.64412.1147,9%
201317.37012.5178,1%
201217.91712.5138,1%
201116.95411.7557,6%
201012.4327.9935,2%
20097.1283.3762,2%
20083.8791.2880,8%
20077972670,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur148301,0%
1 tot 2 uur92331,1%
2 tot 3 uur68481,5%
3 tot 4 uur61371,2%
4 tot 5 uur53381,2%
5 tot 6 uur44280,9%
6 tot 7 uur53421,3%
7 tot 8 uur1771213,9%
8 tot 9 uur50332710,5%
9 tot 10 uur89142313,5%
10 tot 11 uur59331510,1%
11 tot 12 uur6482487,9%
12 tot 13 uur3291444,6%
13 tot 14 uur1901324,2%
14 tot 15 uur2521735,5%
15 tot 16 uur2091434,6%
16 tot 17 uur1781474,7%
17 tot 18 uur2171615,1%
18 tot 19 uur2201474,7%
19 tot 20 uur1781344,3%
20 tot 21 uur2281173,7%
21 tot 22 uur386491,6%
22 tot 23 uur132591,9%
23 tot 24 uur53331,1%
Samen5.9033.129100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag465 bezoekers · 838 bekeken
  • Dinsdag464 bezoekers · 710 bekeken
  • Woensdag498 bezoekers · 760 bekeken
  • Donderdag491 bezoekers · 746 bekeken
  • Vrijdag435 bezoekers · 693 bekeken
  • Zaterdag420 bezoekers · 1.173 bekeken
  • Zondag356 bezoekers · 983 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag83846514,9%
Dinsdag71046414,8%
Woensdag76049815,9%
Donderdag74649115,7%
Vrijdag69343513,9%
Zaterdag1.17342013,4%
Zondag98335611,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
3.747 keer bekeken (63,5%), 2.353 bezoekers (75,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
2.156 keer bekeken (36,5%), 776 bezoekers (24,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van zangkanaries waterslagers

↑ Terug naar de berichten