Naar de inhoud

Voetbal-De Dominicaanse Republiek-Haiti

Verre reizen
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
Samen33
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202644
woensdag 14 oktober 202644
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202644
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202655
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202633
vrijdag 2 oktober 202633
donderdag 1 oktober 202622
woensdag 30 september 20261515
dinsdag 29 september 20261010
Samen7373
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1717
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1717
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)4141
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1514
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)66
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)55
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1414
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1010
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1919
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)77
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)66
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)44
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)41
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)33
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)1513
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)11
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)32
Samen207200
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20264848
September 20266867
Augustus 20264141
Juli 20261313
Juni 202644
Mei 202655
April 202611
Maart 202600
Februari 202641
Januari 202611
December 20251917
November 202587
Oktober 202510070
September 202533
Augustus 202541
Juli 20253936
Juni 20256645
Mei 20252322
April 2025107
Maart 2025178
Februari 202511
Januari 202588
December 2024117
November 20249087
Samen584500
Per jaar
  • 2026 (tot nu)181 bezoekers · 185 bekeken
  • 2025225 bezoekers · 298 bekeken
  • 2024111 bezoekers · 118 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 202223 bezoekers · 23 bekeken
  • 20213 bezoekers · 39 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 201916 bezoekers · 16 bekeken
  • 201819 bezoekers · 19 bekeken
  • 20178 bezoekers · 8 bekeken
  • 20167 bezoekers · 7 bekeken
  • 201525 bezoekers · 28 bekeken
  • 201476 bezoekers · 78 bekeken
  • 201369 bezoekers · 72 bekeken
  • 201252 bezoekers · 95 bekeken
  • 2011121 bezoekers · 135 bekeken
  • 2010569 bezoekers · 668 bekeken
  • 2009339 bezoekers · 405 bekeken
  • 2008828 bezoekers · 1.025 bekeken
  • 2007568 bezoekers · 743 bekeken
  • 2006448 bezoekers · 644 bekeken
  • 2005104 bezoekers · 354 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1851814,8%
20252982255,9%
20241181112,9%
2023000,0%
202223230,6%
20213930,1%
2020110,0%
201916160,4%
201819190,5%
2017880,2%
2016770,2%
201528250,7%
201478762,0%
201372691,8%
201295521,4%
20111351213,2%
201066856915,0%
20094053398,9%
20081.02582821,8%
200774356815,0%
200664444811,8%
20053541042,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur14134,7%
1 tot 2 uur10103,6%
2 tot 3 uur17145,1%
3 tot 4 uur15134,7%
4 tot 5 uur772,5%
5 tot 6 uur1082,9%
6 tot 7 uur16134,7%
7 tot 8 uur20186,5%
8 tot 9 uur11114,0%
9 tot 10 uur15155,5%
10 tot 11 uur16155,5%
11 tot 12 uur15124,4%
12 tot 13 uur15145,1%
13 tot 14 uur18155,5%
14 tot 15 uur11103,6%
15 tot 16 uur18165,8%
16 tot 17 uur16155,5%
17 tot 18 uur441,5%
18 tot 19 uur13124,4%
19 tot 20 uur1393,3%
20 tot 21 uur651,8%
21 tot 22 uur15124,4%
22 tot 23 uur972,5%
23 tot 24 uur872,5%
Samen312275100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag36 bezoekers · 45 bekeken
  • Dinsdag43 bezoekers · 48 bekeken
  • Woensdag46 bezoekers · 51 bekeken
  • Donderdag31 bezoekers · 34 bekeken
  • Vrijdag33 bezoekers · 34 bekeken
  • Zaterdag36 bezoekers · 40 bekeken
  • Zondag50 bezoekers · 60 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag453613,1%
Dinsdag484315,6%
Woensdag514616,7%
Donderdag343111,3%
Vrijdag343312,0%
Zaterdag403613,1%
Zondag605018,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
212 keer bekeken (67,9%), 189 bezoekers (68,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
100 keer bekeken (32,1%), 86 bezoekers (31,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Voetbal-De Dominicaanse Republiek-Haiti

↑ Terug naar de berichten