Naar de inhoud

Eriks krantje

voor iedereen!!
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen22
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1212
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1515
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)55
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)55
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)55
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)55
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)33
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1212
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)55
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1818
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1010
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1010
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)33
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)33
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)11
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)1311
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)2318
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)5230
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)1915
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)9256
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)10530
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)9550
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)2713
Samen550347
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202622
September 20261111
Augustus 20263333
Juli 20263939
Juni 20262828
Mei 202688
April 202600
Maart 202600
Februari 202622
Januari 20268960
December 2025311151
November 202519187
Oktober 20251.131226
September 2025694213
Augustus 202511
Juli 20251.988394
Juni 2025418180
Mei 20253.0271.037
April 202511
Maart 20254544
Februari 202500
Januari 202500
December 202400
Samen8.0192.517
Per jaar
  • 2026 (tot nu)183 bezoekers · 212 bekeken
  • 20252.334 bezoekers · 7.807 bekeken
  • 20241.357 bezoekers · 1.397 bekeken
  • 20234 bezoekers · 4 bekeken
  • 2022169 bezoekers · 353 bekeken
  • 20217 bezoekers · 12 bekeken
  • 202022 bezoekers · 29 bekeken
  • 201926 bezoekers · 60 bekeken
  • 201815 bezoekers · 43 bekeken
  • 201751 bezoekers · 69 bekeken
  • 201648 bezoekers · 81 bekeken
  • 201584 bezoekers · 115 bekeken
  • 2014424 bezoekers · 630 bekeken
  • 20131.275 bezoekers · 1.903 bekeken
  • 2012626 bezoekers · 1.313 bekeken
  • 20111.592 bezoekers · 3.159 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2121832,2%
20257.8072.33428,4%
20241.3971.35716,5%
2023440,0%
20223531692,1%
20211270,1%
202029220,3%
201960260,3%
201843150,2%
201769510,6%
201681480,6%
2015115841,0%
20146304245,2%
20131.9031.27515,5%
20121.3136267,6%
20113.1591.59219,4%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur20163,8%
1 tot 2 uur33215,0%
2 tot 3 uur23174,0%
3 tot 4 uur30255,9%
4 tot 5 uur21153,6%
5 tot 6 uur46204,8%
6 tot 7 uur32163,8%
7 tot 8 uur41255,9%
8 tot 9 uur19133,1%
9 tot 10 uur21153,6%
10 tot 11 uur23122,9%
11 tot 12 uur25174,0%
12 tot 13 uur29194,5%
13 tot 14 uur23143,3%
14 tot 15 uur35174,0%
15 tot 16 uur23133,1%
16 tot 17 uur34204,8%
17 tot 18 uur32194,5%
18 tot 19 uur54276,4%
19 tot 20 uur29184,3%
20 tot 21 uur19112,6%
21 tot 22 uur27163,8%
22 tot 23 uur37163,8%
23 tot 24 uur38194,5%
Samen714421100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag52 bezoekers · 83 bekeken
  • Dinsdag80 bezoekers · 142 bekeken
  • Woensdag48 bezoekers · 97 bekeken
  • Donderdag45 bezoekers · 61 bekeken
  • Vrijdag54 bezoekers · 75 bekeken
  • Zaterdag57 bezoekers · 115 bekeken
  • Zondag85 bezoekers · 141 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag835212,4%
Dinsdag1428019,0%
Woensdag974811,4%
Donderdag614510,7%
Vrijdag755412,8%
Zaterdag1155713,5%
Zondag1418520,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
458 keer bekeken (64,1%), 279 bezoekers (66,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
256 keer bekeken (35,9%), 142 bezoekers (33,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Eriks krantje

↑ Terug naar de berichten