Naar de inhoud

Flyjeado

Voor iedereen
akke.beakke.be
fantasy

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202611
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202655
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen77
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)55
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)126
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)21
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)205
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)42
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)353
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)164
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)31
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)161
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)11
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)11
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)22
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)33
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)1716
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)4225
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)2318
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)77
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)88
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)77
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)4538
Samen279164
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202677
September 202600
Augustus 202611
Juli 202600
Juni 202644
Mei 2026137
April 202673
Maart 20267113
Februari 2026192
Januari 202655
December 20259269
November 20258477
Oktober 2025134100
September 2025200138
Augustus 202511
Juli 20254722
Juni 202515589
Mei 20254440
April 20253030
Maart 202555
Februari 202577
Januari 202566
December 202444
Samen936630
Per jaar
  • 2026 (tot nu)42 bezoekers · 127 bekeken
  • 2025584 bezoekers · 805 bekeken
  • 2024240 bezoekers · 263 bekeken
  • 202312 bezoekers · 12 bekeken
  • 2022134 bezoekers · 377 bekeken
  • 202110 bezoekers · 16 bekeken
  • 202038 bezoekers · 46 bekeken
  • 20191.143 bezoekers · 1.919 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)127421,9%
202580558426,5%
202426324010,9%
202312120,5%
20223771346,1%
202116100,5%
202046381,7%
20191.9191.14351,9%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur873,7%
1 tot 2 uur742,1%
2 tot 3 uur12105,3%
3 tot 4 uur221,1%
4 tot 5 uur10105,3%
5 tot 6 uur11115,9%
6 tot 7 uur652,7%
7 tot 8 uur852,7%
8 tot 9 uur642,1%
9 tot 10 uur2484,3%
10 tot 11 uur22126,4%
11 tot 12 uur1084,3%
12 tot 13 uur12115,9%
13 tot 14 uur1084,3%
14 tot 15 uur14136,9%
15 tot 16 uur1094,8%
16 tot 17 uur10105,3%
17 tot 18 uur16105,3%
18 tot 19 uur1584,3%
19 tot 20 uur4884,3%
20 tot 21 uur2073,7%
21 tot 22 uur663,2%
22 tot 23 uur431,6%
23 tot 24 uur1294,8%
Samen303188100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag19 bezoekers · 22 bekeken
  • Dinsdag38 bezoekers · 57 bekeken
  • Woensdag29 bezoekers · 63 bekeken
  • Donderdag27 bezoekers · 62 bekeken
  • Vrijdag30 bezoekers · 47 bekeken
  • Zaterdag19 bezoekers · 20 bekeken
  • Zondag26 bezoekers · 32 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag221910,1%
Dinsdag573820,2%
Woensdag632915,4%
Donderdag622714,4%
Vrijdag473016,0%
Zaterdag201910,1%
Zondag322613,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
251 keer bekeken (82,8%), 143 bezoekers (76,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
52 keer bekeken (17,2%), 45 bezoekers (23,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Flyjeado

↑ Terug naar de berichten