Naar de inhoud

CONTACT - VARIA

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202655
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
Samen55
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202655
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202622
Samen77
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)55
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)7622
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)3110
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)1916
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)5925
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)33
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)5333
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)74
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)15578
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)1613
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)23497
Week 40 (29/9 tot 5/10/2025)9126
Samen764347
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202677
September 202633
Augustus 202611
Juli 202633
Juni 202644
Mei 202600
April 202622
Maart 202600
Februari 20267622
Januari 202600
December 202510951
November 20256340
Oktober 2025496214
September 20252819
Augustus 20255327
Juli 2025165113
Juni 20257754
Mei 2025237203
April 20256148
Maart 202595
Februari 202500
Januari 20255422
December 202411
November 20247371
Samen1.522910
Per jaar
  • 2026 (tot nu)42 bezoekers · 96 bekeken
  • 2025796 bezoekers · 1.352 bekeken
  • 2024556 bezoekers · 792 bekeken
  • 20233 bezoekers · 3 bekeken
  • 202242 bezoekers · 86 bekeken
  • 20217 bezoekers · 12 bekeken
  • 20203 bezoekers · 5 bekeken
  • 20196 bezoekers · 9 bekeken
  • 201813 bezoekers · 25 bekeken
  • 201710 bezoekers · 10 bekeken
  • 201627 bezoekers · 32 bekeken
  • 2015115 bezoekers · 129 bekeken
  • 2014313 bezoekers · 372 bekeken
  • 2013466 bezoekers · 523 bekeken
  • 20121.167 bezoekers · 1.524 bekeken
  • 20111.493 bezoekers · 2.436 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)96420,8%
20251.35279615,7%
202479255611,0%
2023330,1%
202286420,8%
20211270,1%
2020530,1%
2019960,1%
201825130,3%
201710100,2%
201632270,5%
20151291152,3%
20143723136,2%
20135234669,2%
20121.5241.16723,1%
20112.4361.49329,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur55144,0%
1 tot 2 uur32164,6%
2 tot 3 uur28133,7%
3 tot 4 uur33185,2%
4 tot 5 uur31123,5%
5 tot 6 uur32164,6%
6 tot 7 uur27113,2%
7 tot 8 uur35195,5%
8 tot 9 uur19133,7%
9 tot 10 uur38133,7%
10 tot 11 uur39205,8%
11 tot 12 uur39226,3%
12 tot 13 uur30164,6%
13 tot 14 uur23123,5%
14 tot 15 uur29113,2%
15 tot 16 uur26144,0%
16 tot 17 uur40185,2%
17 tot 18 uur35144,0%
18 tot 19 uur2992,6%
19 tot 20 uur46154,3%
20 tot 21 uur17123,5%
21 tot 22 uur24133,7%
22 tot 23 uur40174,9%
23 tot 24 uur1792,6%
Samen764347100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag58 bezoekers · 118 bekeken
  • Dinsdag84 bezoekers · 176 bekeken
  • Woensdag57 bezoekers · 146 bekeken
  • Donderdag41 bezoekers · 80 bekeken
  • Vrijdag38 bezoekers · 77 bekeken
  • Zaterdag30 bezoekers · 94 bekeken
  • Zondag39 bezoekers · 73 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1185816,7%
Dinsdag1768424,2%
Woensdag1465716,4%
Donderdag804111,8%
Vrijdag773811,0%
Zaterdag94308,6%
Zondag733911,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
597 keer bekeken (78,1%), 278 bezoekers (80,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
167 keer bekeken (21,9%), 69 bezoekers (19,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van CONTACT - VARIA

↑ Terug naar de berichten