Naar de inhoud

Stamboom familie Mortelmans

door Frans Mortelmans/Mortsel
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202611
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202611
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202622
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202666
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202688
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202666
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202633
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202644
zaterdag 3 oktober 202633
vrijdag 2 oktober 202611
Samen5151
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1919
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2222
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1919
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)3636
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1111
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)66
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)88
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1111
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1515
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1212
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)55
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1010
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)87
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)53
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)75
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)66
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)156
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)77
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)22
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)32
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)11
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)11
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)31
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)11
Samen241224
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20265555
September 20266464
Augustus 20265050
Juli 20262017
Juni 202675
Mei 202633
April 20261211
Maart 20262113
Februari 202632
Januari 202675
December 20251210
November 2025107
Oktober 202588
September 202544
Augustus 202533
Juli 202555
Juni 20251413
Mei 2025108
April 20252121
Maart 20251513
Februari 202522
Januari 2025117
December 202443
November 202498
Samen370337
Per jaar
  • 2026 (tot nu)225 bezoekers · 242 bekeken
  • 2025101 bezoekers · 115 bekeken
  • 202452 bezoekers · 70 bekeken
  • 202364 bezoekers · 88 bekeken
  • 202247 bezoekers · 62 bekeken
  • 202134 bezoekers · 57 bekeken
  • 202044 bezoekers · 80 bekeken
  • 201984 bezoekers · 130 bekeken
  • 201860 bezoekers · 114 bekeken
  • 201781 bezoekers · 115 bekeken
  • 2016107 bezoekers · 148 bekeken
  • 201577 bezoekers · 101 bekeken
  • 2014114 bezoekers · 126 bekeken
  • 2013180 bezoekers · 292 bekeken
  • 2012339 bezoekers · 515 bekeken
  • 2011301 bezoekers · 425 bekeken
  • 2010370 bezoekers · 481 bekeken
  • 2009367 bezoekers · 475 bekeken
  • 2008466 bezoekers · 619 bekeken
  • 2007474 bezoekers · 622 bekeken
  • 2006395 bezoekers · 603 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2422255,7%
20251151012,5%
202470521,3%
202388641,6%
202262471,2%
202157340,9%
202080441,1%
2019130842,1%
2018114601,5%
2017115812,0%
20161481072,7%
2015101771,9%
20141261142,9%
20132921804,5%
20125153398,5%
20114253017,6%
20104813709,3%
20094753679,2%
200861946611,7%
200762247411,9%
20066033959,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur662,4%
1 tot 2 uur441,6%
2 tot 3 uur10104,0%
3 tot 4 uur11114,4%
4 tot 5 uur993,6%
5 tot 6 uur662,4%
6 tot 7 uur11114,4%
7 tot 8 uur662,4%
8 tot 9 uur17176,8%
9 tot 10 uur12104,0%
10 tot 11 uur17176,8%
11 tot 12 uur29228,8%
12 tot 13 uur25218,4%
13 tot 14 uur14135,2%
14 tot 15 uur11104,0%
15 tot 16 uur12104,0%
16 tot 17 uur12124,8%
17 tot 18 uur883,2%
18 tot 19 uur1293,6%
19 tot 20 uur10104,0%
20 tot 21 uur552,0%
21 tot 22 uur993,6%
22 tot 23 uur872,8%
23 tot 24 uur872,8%
Samen272250100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag39 bezoekers · 42 bekeken
  • Dinsdag32 bezoekers · 38 bekeken
  • Woensdag37 bezoekers · 42 bekeken
  • Donderdag36 bezoekers · 38 bekeken
  • Vrijdag42 bezoekers · 43 bekeken
  • Zaterdag30 bezoekers · 32 bekeken
  • Zondag34 bezoekers · 37 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag423915,6%
Dinsdag383212,8%
Woensdag423714,8%
Donderdag383614,4%
Vrijdag434216,8%
Zaterdag323012,0%
Zondag373413,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
203 keer bekeken (74,6%), 186 bezoekers (74,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
69 keer bekeken (25,4%), 64 bezoekers (25,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Stamboom familie Mortelmans

↑ Terug naar de berichten