Naar de inhoud

vinkenmaatschappij Niet Rijk Maar Recht Meulebeke

Niet Rijk Maar Recht Meulebeke
akke.beakke.be
Voorzitter Vercruysse Dirk Afgevaardigde Rosseel Dirk Secretaris Verbrugghe Steven Zangcommissaris Degang Mario Ondervoorzitter Vanhecke Noël Bestuurslid Deproost Kris Bestuurslid Declercq Rik

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen77
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)44
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)44
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)43
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)33
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)75
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)55
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)1015
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)31
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)66
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)41
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)44
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)137
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)11
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)11
Samen18575
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202677
September 202611
Augustus 202655
Juli 202611
Juni 20261212
Mei 2026109
April 20261614
Maart 20261015
Februari 202631
Januari 2026107
December 20251812
November 20254530
Oktober 20257926
September 20252524
Augustus 202553
Juli 2025366156
Juni 20254020
Mei 202512090
April 20252015
Maart 20252117
Februari 20252825
Januari 20252422
December 2024137
November 20245540
Samen1.025549
Per jaar
  • 2026 (tot nu)62 bezoekers · 166 bekeken
  • 2025440 bezoekers · 791 bekeken
  • 2024563 bezoekers · 746 bekeken
  • 202328 bezoekers · 39 bekeken
  • 2022137 bezoekers · 169 bekeken
  • 2021215 bezoekers · 408 bekeken
  • 2020179 bezoekers · 302 bekeken
  • 2019394 bezoekers · 715 bekeken
  • 2018469 bezoekers · 733 bekeken
  • 2017420 bezoekers · 690 bekeken
  • 2016443 bezoekers · 652 bekeken
  • 2015582 bezoekers · 1.204 bekeken
  • 20142.113 bezoekers · 2.712 bekeken
  • 20131.070 bezoekers · 2.230 bekeken
  • 2012238 bezoekers · 522 bekeken
  • 201187 bezoekers · 135 bekeken
  • 2010293 bezoekers · 348 bekeken
  • 2009136 bezoekers · 344 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)166620,8%
20257914405,6%
20247465637,2%
202339280,4%
20221691371,7%
20214082152,7%
20203021792,3%
20197153945,0%
20187334696,0%
20176904205,3%
20166524435,6%
20151.2045827,4%
20142.7122.11326,9%
20132.2301.07013,6%
20125222383,0%
2011135871,1%
20103482933,7%
20093441361,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1664,6%
1 tot 2 uur543,1%
2 tot 3 uur432,3%
3 tot 4 uur1221,5%
4 tot 5 uur532,3%
5 tot 6 uur553,8%
6 tot 7 uur553,8%
7 tot 8 uur10596,9%
8 tot 9 uur1053,8%
9 tot 10 uur553,8%
10 tot 11 uur643,1%
11 tot 12 uur1275,4%
12 tot 13 uur1086,2%
13 tot 14 uur864,6%
14 tot 15 uur632,3%
15 tot 16 uur553,8%
16 tot 17 uur1875,4%
17 tot 18 uur1296,9%
18 tot 19 uur1164,6%
19 tot 20 uur1486,2%
20 tot 21 uur1275,4%
21 tot 22 uur653,8%
22 tot 23 uur1032,3%
23 tot 24 uur653,8%
Samen308130100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag8 bezoekers · 8 bekeken
  • Dinsdag29 bezoekers · 41 bekeken
  • Woensdag18 bezoekers · 25 bekeken
  • Donderdag27 bezoekers · 40 bekeken
  • Vrijdag30 bezoekers · 79 bekeken
  • Zaterdag5 bezoekers · 5 bekeken
  • Zondag13 bezoekers · 110 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag886,2%
Dinsdag412922,3%
Woensdag251813,8%
Donderdag402720,8%
Vrijdag793023,1%
Zaterdag553,8%
Zondag1101310,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
193 keer bekeken (62,7%), 112 bezoekers (86,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
115 keer bekeken (37,3%), 18 bezoekers (13,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van vinkenmaatschappij Niet Rijk Maar Recht Meulebeke

↑ Terug naar de berichten